Sunucu Güncellemesi Yayında!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Re: Sunucu Güncellemesi Yayında!

Mesaj gönderen romendiyojen »

mazlumcgdem yazdı: 01 Ağu 2017 10:36 Tılsımı yerinden çıkarıp bir çık yap öyle dene 1 ?
romendiyojen yazdı: 01 Ağu 2017 10:19 Öncelikle Kolay Gelsin,Bu sabahki yapılan güncelleme itibari ile Kutub Rüzgarı Tılsımımı yerinde bulamıyorum ? Yardım Edebilcek varmı
1000 defa denedim ve yerinde bulamadım :(
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen mazlumcgdem »

Nerull öyle yazmış ama tilsimlar hakkında duzeltirlir hata
romendiyojen yazdı: 01 Ağu 2017 10:37
mazlumcgdem yazdı: 01 Ağu 2017 10:36 Tılsımı yerinden çıkarıp bir çık yap öyle dene 1 ?
romendiyojen yazdı: 01 Ağu 2017 10:19 Öncelikle Kolay Gelsin,Bu sabahki yapılan güncelleme itibari ile Kutub Rüzgarı Tılsımımı yerinde bulamıyorum ? Yardım Edebilcek varmı
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Güzel haberler gelmiş sonunda
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

Lonca hesaplamaları yeniden yapıldığında lonca puanı yüksek olan bazı loncaların oyuncuları oyuna girdiğinde loncadan atılabiliyordu. Bu durumu da az önce giderdik. Loncadan çıkış yapmış karakterler ayrıldıkları loncaya LP düşmeden yeniden giriş yapabilirler.
BLueMASTER yazdı: 01 Ağu 2017 10:03
BLueMASTER yazdı: 01 Ağu 2017 09:13
BLueMASTER yazdı: 01 Ağu 2017 08:58
Nerull yazdı: 01 Ağu 2017 08:50
jerrymaquire yazdı: 01 Ağu 2017 07:23 Loncalar silinmiş. Nerull bey..
Hangi lonca silinmiş? Bilgi alabilir miyim?

BLueMASTER yazdı: 01 Ağu 2017 08:44 Nerul bey!!!!!!
Öncelikle Lonca sahibi olarak Loncam komple silinmiş oyun karakterine giren bütün karakterler lonca yok gibi oyuna giriyor ve üstüne üstlük bütün LP'lerin yüzdesi kesiliyor hatta çoğununki kesildi. Nasıl böyle birşey olabilir bu nasıl olur. Hata düzeltilecek mi?
Histeri loncasından bahsediyorsan hem lonca, hem de karakterler duruyor görünüyor. Hangi karakterlerin loncadan çıktığını yazabilirsen hemen bakalım.
-BLueMASTER: Lonca kurucusu LP miktarı 416m yüzdesi kesilmiş.
-GReenMASTER, BLaCKMASTER, ReDMASTER, YeLLoWMASTER, PurPLeMASTER, VeLHaSıL, BooMBaSTeC.
Bunların galiba hepsinin lpsi kesilmiş Nerul Bey.
Daha fazla karakter olabilir şu anki aklımdakiler bunlar.
GRayMASTER, IIxGeceGöZLüMxII, WhiTeMASTER, CaptainMASTER, MeLoDyy, MURATinceTR, MURATiinceTR, xVeLHaSıLx,Potasyum
bunlarda kalan karakterler şimdilik başka yok.
Nerul Bey size özelden nasıl ulaşabilirim? Herhangi bir sosyal medya veya özel konuşma alanı maksadım bu alanı kirletmemek.
Hala sizden haber beklemedeyim.
Loncaya giriş yapabilirsiniz. Lonca Puanı kaybeden karakterleriniz de saat 12:00 ye kadar oyuna giriş yapmazlarsa onların da lonca puanlarını güncelleyelim.
kerimcan123 yazdı: 01 Ağu 2017 10:21 Yapılan güncelleme sonrasında daha öncede sıralamada olmayıp şu anda sıralamada olan loncalara tıkladığımızda hata veriyor bunuda çözün
Düzelttik.
Kullanıcı avatarı
MrDexter1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Zouka

Mesaj gönderen MrDexter1 »

En kısa zamanda sağlıcakla "....... Genişleme Paketi Geliyor!" diye konu açmanız dileğiyle :)
MrdexteR
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Nerull »

mazlumcgdem yazdı: 01 Ağu 2017 10:44 Nerull öyle yazmış ama tilsimlar hakkında duzeltirlir hata
Tılsımın çantada/envanterde bulunduğu slotta değişiklik yapmayı deneyip (yerini değiştirip, başka bir eşyayı o slota koymak gibi), oyundan çıkmanı önerebiliriz.
Kullanıcı avatarı
amirogllu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Güncelleme Bütün Sunucularda

Mesaj gönderen amirogllu »

bir nebze olsun içim rahatladı ;' ]
Resim
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Hadi Hayırlı olsun :D
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
Kullanıcı avatarı
mazlumcgdem
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Güncelleme Bütün Sunucularda

Giderilmiş hata
JigZaguLa yazdı: 01 Ağu 2017 07:01 Evet Arkadaşlar, zenginlerin korkulu rüyası, fakirlerin ve savaşçıların zil takıp oynadığı tılsım güncellemesi an itibariyle bütün sunucularda aktif haldedir. Gazamız mübarek olsun.
DrBuLuT«Eminönü»

Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Nerull yazdı: 01 Ağu 2017 10:48
mazlumcgdem yazdı: 01 Ağu 2017 10:44 Nerull öyle yazmış ama tilsimlar hakkında duzeltirlir hata
Tılsımın çantada/envanterde bulunduğu slotta değişiklik yapmayı deneyip (yerini değiştirip, başka bir eşyayı o slota koymak gibi), oyundan çıkmanı önerebiliriz.
Deniyorum Nihat Ağabey Lakin Tekrar Olmadı Desteğe Mesaj Attım cevap bekliyorum.