Şaka Değil! İKV 10 Yaşında!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
melihbaba
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Re: Şaka Değil! İKV 10 Yaşında!

Mesaj gönderen melihbaba »

İnsanların tepki gösterdiği konu güncelleme gelmemesi değil , madem güncelleme gelmiyecek o zaman söyleyin bilgilendirin bizde boşu boşuna umut beslemiyelim' insanlar bu oyuna az emek vermedi , yöneticiler oyuncular kadar şu oyuna destek çıksa bu oyun bambaşka bir yerde olurdu :( 20 kişinin oynadığı oyunu güncellemek yerine yıllarca emek verilmiş ortamı oturmuş bi oyun için uğraşsalar hadi uğraşmayıda geçtim serverları birleştirip yeni bi server açıp sistem değişikliğine gitseler gene bu oyun iş yapar ama insanları kandırmak hoşlarına gidiyor sanırım.
Resim

Kod: Tümünü seç

"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."
- Artık Eminönün'de - Villian
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen turkneferi »

PERİHAN ?
*İletinin ilk kısmında aradaki harflerin bazıları bu renk ile değiştirilmiş sırasıyla bakıldığında perihan yazıyor kendiliğinden renk değiştirmez harfler kasıtlı yapılmış olması lazım genel etkileşimde arkadaşların açtığı konuda ise perihan hanım ın oyunun tarihçesinde geçtiği ve suikast sonucu öldürüldüğünü yazmışlar
Resim
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Serinplay yazdı: 01 Nis 2017 15:29 Bu konuda bu kadar acımasız yorum görmek üzücü.Gerçi hep aynı yorumlar.Kimse bir şey kazanmadı veya kaybetmedi bunu unutmayın.En azından bir geçmişiniz var bu oyunda sürekli eleştirmek yerine birgün için "kutlu olsun" diyebilmeyi de öğrensek keşke. İKV'nin 10. yaşını kutluyor iyi ki doğdun diyorum...
içine polyanna kaçmış senin sanırım.
Kullanıcı avatarı
Hipro
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak
Lonca: Evrensel İmha

Mesaj gönderen Hipro »

loncadan arkadaşım crawlın uyarısı üzerine mobilden inceledim renkleri fark ettim pc den pek fark edilmiyor kontrastan dolayı monitoru açısını değişince pcden de fark ediliyor

Nerull bey biz ikv severlere akrostiş şiir gibi bişimi yaptınız anlayamadım bazı harfler çok açık renkte sarıya boyanmış sayfa kaynak kodunu açtığımızda alttaki şekilde bazı harflerin özellikle seçildiği görünüyor

Rengi seçemeyen arkadaşlar sayfa kaynak kodundan metni incelerlerse bazı harflere renk stilleri uygulandığını göreceklerdir

<span style="color: #FFFFBF">P</span>
<span style="color: #FFFFBF">E</span>
<span style="color: #FFFFBF">R</span>
<span style="color: #FFFFBF">İ</span>
<span style="color: #FFFFBF">H</span>
<span style="color: #FFFFBF">A</span>
<span style="color: #FFFFBF">N</span>
PiSTaCHio xÇaĞLaRx Peanuts MarcoPoLo HeinrichRuDoLF
Kullanıcı avatarı
Thestory
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Thestory »

Serinplay yazdı: 01 Nis 2017 15:29 Bu konuda bu kadar acımasız yorum görmek üzücü.Gerçi hep aynı yorumlar.Kimse bir şey kazanmadı veya kaybetmedi bunu unutmayın.En azından bir geçmişiniz var bu oyunda sürekli eleştirmek yerine birgün için "kutlu olsun" diyebilmeyi de öğrensek keşke. İKV'nin 10. yaşını kutluyor iyi ki doğdun diyorum...
Bu oyunu yıllarca oynayıp en ufak bir açıklama bekleyen kişilere, tam 10. yıla girmemize rağmen hala bir açıklama yapılmıyor ise, yapılan tüm ağır eleştiriler yönetime az gelir. Gelip bize mevcut durum hakkında konuşmaktan korkuyorlar işte. Konuşurlarsa kimse akçe almayacak, maaşlar ödenmeyecek, Sobee batıcak. Aralarında 1 tane dürüst birisi yok ki gelsin şu forumda oyuncular ile konuşsun. Bir tane GM var, durmadan iletileri kaldırıyor, hesapları blokluyor. Böyle nereye kadar gidecek ? Mesela bugün bayağı bir kişi oyunu bırakacak, ya sonra ? Maddi kazanç düşünce hangi parayla güncelleme getirecekler ? Anlayacaklar, ama çok geç olacak.
WesTSooN

IWesTSooNI
Kullanıcı avatarı
Hipro
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak
Lonca: Evrensel İmha

Mesaj gönderen Hipro »

Resim

mobilden aldığım ekran alıntısı ps den biraz kontras ayarı yapınca harfler daha belirgin
PiSTaCHio xÇaĞLaRx Peanuts MarcoPoLo HeinrichRuDoLF
Kullanıcı avatarı
nathan01
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen nathan01 »

Pc den de fark ediliyor arkadaşlar sayfayı yakınlaştırmanız yeterli *)
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Serinplay'ın o kadar yorumda tek hezeyan ettiği kutlu olsun mesajıymış bir zahmet yazında büyük resmi gören bu arkadaşımız mutlu olsun
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Thestory
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Thestory »

Serinplay yazdı: 01 Nis 2017 15:29
Şundan bahsettim.Oyun 10. yılında ve bir kez bile "Kutlu olsun" yazmak yerine bu geçen 5 yıl içinde yazılan yorumlar yine yazıldı."Oyun bitti" , "güncelleme yok" yazıları.Bunlar zaten binlerce kez yazıldı.Bir kez bu gün için "kutlu olsun" yazılabilirdi.Çünkü her seferinde oyun bitti diyenler her gün forumdalar demek ki bitmemiş ki foruma girip hala yazabiliyorlar.Bunun dışında ben ne gmleri , ne yönetimi ve sessizliğini savunuyorum.Onların yaptıklarına bir şey yazmadım.
Neden oyunun 10. yılını kutlayayım ki ? Şu an ki mevcut durumun 6. veya 7. yıldan ne farkı var ? Bana deki 6. yıldan şimdiye şöyle şöyle oldu bende kutlayayım. Forum değiştirmek, sunucu listesini güncellemek çok büyük bir marifet mi ? Bu oyunda adam yerine bile koyulmuyoruz, neden kutlayalım ? Herkes bugün bir açıklama bekliyordu, dünden beri senelerce görmediğim kişileri gördüm oyunda ve forumda, açıklama için gelmişti hepsi. Ama gel bakalım yine birşey yok, elde var sıfır. Yönetimin artık bizi adam yerine koyması lazım, o zaman bizde yönetimin arkasında dururuz.
WesTSooN

IWesTSooNI
Kullanıcı avatarı
DescriptionS
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen DescriptionS »

10 yıllık süre zarfı içerisinde bize kazandırdığın tecrübeler , dostluk ve arkadaş ortamı için teşekkürler İKV.Türkiye'nin dört bir köşesinden dost edinmemizi sağlayan, yapımda emeği geçen görevdeki Game Master ve Developer ekibine , aramızda olmasalar da her zaman kalplerde yer edinen görevlerinden ayrılmış Developer , Game Master ve tüm Sobee Studios elemanlarına teşekkürü borç biliriz.Nice yaşlara İKV :yum:
Resim
~ MustafaKemalAtatürk ~

1881 - 193∞

“Saygı olsun bu çelik atlıların göktuğuna, Tuğu kaldırmış olan orduların Başbuğuna!”