Ramazan Özel Fan Art Yarışması Kazananları Belli Oldu!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Eviren
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: Ramazan Özel Fan Art Yarışması Kazananları Belli Oldu!

Mesaj gönderen Eviren »

etkinlikhatasi yazdı:
Eviren yazdı:Selam arkadaşlar,

"Agah Bey ve Gölge Oyunları" isimli eser, içeriğinde 3B çizimlerin kaplamaları haricinde, oyun içinden veya dış kaynaklardan alınmış pek çok iki boyutlu görsel içerdiği için, çizim ve görselin harmanlanması, doğal olarak görsel olarak değerlendirilmiştir. Diğer 3B çizimde ise 2B görsel yalnızca pano kaplaması olarak kullanılmıştır -ki onu görsel olarak değil kaplama olarak değerlendirmekteyiz.

Foruma yeni üye olanların yarışmaya katılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Örneğin, ben forumda vakit geçirmeyi sevmeyen bir oyuncu olabilirim, yarışmayı görmüş, katılmak istemiş ve üyeliğim olmadan katılamayacağım için üyelik açmış olabilirim. Bu durum sorun teşkil etmemektedir.

Dereceye giren veya giremeyen tüm katılımcılara teşekkür ederiz, iyi forumlar.
Bizim belirtmek istediğimiz aynı kullanıcının 2 farklı hesapla katılımı bunlar incelenmemiş kendinizi haklı çıkarmayın bu konuda
Bu konuyu bana tüm delilerinizi getirmedikçe gündemde tutacağım
Selam,

Bahsi geçen kullanıcının, "etkinlik başladıktan sonra gönderildi" şeklinde nitelendirilen iletilerine baktığınızda, 2014'ten kalma olduğunu göreceksiniz.

Bilginize.
Kullanıcı avatarı
merano
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen merano »

Ramazan ruhunu, bizim kültürümüzü, böylesi güzel etkinliklerle yaşatmaya devam eden bir oyun topluluğunda olmaktan ve buna katkıda bulunmuş olmaktan gurur duyuyorum.
Emeğimize gerekli hassasiyeti gösteren yetkili arkadaşlara teşekkür ederim.
Etkinliğe emek verip katılan tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum.
"Hiç bir nesne yoktur ki ardında bir mânâ ve ilim olmasın..."

<İKV' nin geliştirme departmanında gönüllü yazılımcı/grafikçi olarak bulunmak istiyorum/>
etkinlikhatasi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen etkinlikhatasi »

Eviren yazdı:
etkinlikhatasi yazdı:
Eviren yazdı:Selam arkadaşlar,

"Agah Bey ve Gölge Oyunları" isimli eser, içeriğinde 3B çizimlerin kaplamaları haricinde, oyun içinden veya dış kaynaklardan alınmış pek çok iki boyutlu görsel içerdiği için, çizim ve görselin harmanlanması, doğal olarak görsel olarak değerlendirilmiştir. Diğer 3B çizimde ise 2B görsel yalnızca pano kaplaması olarak kullanılmıştır -ki onu görsel olarak değil kaplama olarak değerlendirmekteyiz.

Foruma yeni üye olanların yarışmaya katılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Örneğin, ben forumda vakit geçirmeyi sevmeyen bir oyuncu olabilirim, yarışmayı görmüş, katılmak istemiş ve üyeliğim olmadan katılamayacağım için üyelik açmış olabilirim. Bu durum sorun teşkil etmemektedir.

Dereceye giren veya giremeyen tüm katılımcılara teşekkür ederiz, iyi forumlar.
Bizim belirtmek istediğimiz aynı kullanıcının 2 farklı hesapla katılımı bunlar incelenmemiş kendinizi haklı çıkarmayın bu konuda
Bu konuyu bana tüm delilerinizi getirmedikçe gündemde tutacağım
Selam,

Bahsi geçen kullanıcının, "etkinlik başladıktan sonra gönderildi" şeklinde nitelendirilen iletilerine baktığınızda, 2014'ten kalma olduğunu göreceksiniz.

Bilginize.
1. (Büyük ihtimal) kullanıcıların girdikleri ip değerlerini görme yetkiniz bile bulunmazken hala üst birimlerinizi aklama çabanızı anlamıyorum.
2. Benim isteğim benim iddia mın eğer yanlışsa kanıtlanması (eğer gerçek bir şekilde kanıtlanırsa özür dileyeceğim)
3. Bir kişi hem evinden hem işyerinden farklı bir hesap açarak katılabilir mi? Bu başka kullanıcıların hakkına girmek olmaz mı?
Kullanıcı avatarı
choosens
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Lonca: Choosens

Mesaj gönderen choosens »

Gm o değilde şu Çizim Kategorisinin 2.si nasıl Çizim Kategorisine giriyor onu anlamadım neresi çizim ?
[ Choosensxghost ] [ GHooST ] [ IıxGHoSTxıI ]

Resim
emooo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen emooo »

Öncelikle Selamlar.Bu şaçma sapan olaylara şahit oldum.Böyle bir şaçmalık olamaz öncelikle Çizim kategorisine girmeyen resmi çizim kategorisi 2. si yapmışlar.Ayrıca yarışma resimlerine bakın Çizim kategorisi yarışması 3.sü o 1.sinin resminin 3 katı daha güzel ya bunların gözleri kör yada burda büyük bir torpil var insanların emekleriyle oynamak bu kadar kolaymı GM ler ...
Kullanıcı avatarı
batuhan67645
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen batuhan67645 »

ABİ BİRİNCI RESME BAK YA TOBE TOBE
TORPILL DEILDE BU NEYANİİİİ ?_??_???
Kimileri toprak kadar kıymetli, kimileri bir ot kadar değersiz. Herkes bir şekilde yaşıyor işte. Kimileri şerefli, kimileri Serefsiz. . !
Resim
  • Resim
Resim
  • Resim
Kullanıcı avatarı
GaffarBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen GaffarBEY »

Arkadaşlar cidden gülerek okuyorum yorumları ya :D :D çizim kategorisi 2. resim 3B bir çizimdir bu cahillik fazla ve benim gözümde Çizimdeki 1. olan kardeşimizin resmi mükkemmel lütfen çirkefliklerinizi bir tarafa bırakıp kazanan arkadaşlarımızı tebrik etmeye çalışın yönetimi suçlamaya yer arıyorsunuz utanmasanız Mevlüt Dinç yan karakterine verdirmiş diyeceksiniz ya :D :D
Kullanıcı avatarı
GWYNBLEIDD
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Hicret

Mesaj gönderen GWYNBLEIDD »

Böyle olacağını biliyordum ;) Her neyse, dereceye giren arkadaşları kutlarım.
Kullanıcı avatarı
V1Pasa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen V1Pasa »

Yanlız birşey dikkatimi çekti hep aynı isimleri görüyorum bazı kişileri kazananlar arasında tuhaf
Kullanıcı avatarı
HaNdSoMe
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen HaNdSoMe »

Tüm fan artlara katılmışımdır nerdeyse(daha derecem yok sanırım) ama bu kadar kötü sonuçları derecede görmedim kimse yanlış anlamasın.
Bu sonuçlar jüri ile seçilmemiş, bir kişi tarafından secilmiş.
Yinede kazananları tebrik etmek düşer.
xXHaNdSoMeXx-İkvteamhandsome
Kilitli