Turnuva Şampiyonlarını Düelloya Davet Ediyoruz!

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
PHxUFUQ
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Şehitler Ölmez

Re: Turnuva Şampiyonlarını Düelloya Davet Ediyoruz!

Mesaj gönderen PHxUFUQ »

SeRRuh yazdı:
PHxUFUQ yazdı:2 3 defa kazanan grublar ne yapacak ? :D elbette onlarında kazandığı kadar katılma hakkı olacaktır umarım. :)

KeLoĞLaN
2-3 defa kesilince şahsı geçtim loncanın tamamına hırsız diyenleri almazlar o etkinliğe :)
Şahıs değil Utopia loncasından 2 kişi hırsızlık yaptı kp karakterlerimi kesti. Burda çene çalma istersen ?
O adamın hırsız olduğunu anlayıp loncadan attınız zaten bidaha Loncana adam gibi adam alırsın böyle sorunlar yaşamazsın.
Tartışma konusu yapmamanı rica ederim.
Konuşmasını Biliyorsan Konuşta İbret Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan Susta Adam Sansınlar..
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Sen hirsiz kelimesinin anlamini ogrenirken iyi dinlememissin sanirim. Senin charini kesti diye kimse hirsiz sayilmaz :) zira etkinlikte defalarca kestik.
2 kisiden bahsetmissin bizim loncamizda rakip klandan birini kesti diye kimse kimseyi atmaz :) zaten senin lonca anlayisinla bagdasmaz utopia :) bence kesilmek senin zoruna gitmis sana bir oneride bulunayim klandan ayril rahat et ;)
Kullanıcı avatarı
oLmazSaoLmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen oLmazSaoLmaz »

Etkınlık başlasada adam kessek ;)
Keloğlan gmler sizi etkınlıge almazsa eger pm atın kpem atalım olmadi iddalı :D bakarsın rıca ederız salona cekerler orda kapişirik :D
• xSinyoR #

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HypeRSoNicQ
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen HypeRSoNicQ »

oLmazSaoLmaz yazdı:Etkınlık başlasada adam kessek ;)
Keloğlan gmler sizi etkınlıge almazsa eger pm atın kpem atalım olmadi iddalı :D bakarsın rıca ederız salona cekerler orda kapişirik :D
+1 :)
ZaafımsıN
xDELIYUREKx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen xDELIYUREKx »

:D biz yenilince eyv demesini biliriz 2. Biz yenildik biz yinede sözümüzün eriyiz olmayanlar düşünsün =)
Ahmet Kaya'nın dediği gibi; Yaşayanlar bir gün ölür elbette, Ağlayanlar bir gün güler elbette, Kısa çöpte uzun çöpten hakkını alır elbette..

deLiyüReK.

HellGuarD.^
Kullanıcı avatarı
oLmazSaoLmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen oLmazSaoLmaz »

xDELIYUREKx yazdı::D biz yenilince eyv demesini biliriz 2. Biz yenildik biz yinede sözümüzün eriyiz olmayanlar düşünsün =)
Lafın kime bilmiyorum ama bizde yenilince eyv deriz yenen çıkarsa orası ayrı mesele simdi (: Sözünün eri olmayan kimmiş kim ne demişte yapmamış orasını pek anlıyamadım :/
• xSinyoR #

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
PHxUFUQ
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen PHxUFUQ »

SeRRuh yazdı:Sen hirsiz kelimesinin anlamini ogrenirken iyi dinlememissin sanirim. Senin charini kesti diye kimse hirsiz sayilmaz :) zira etkinlikte defalarca kestik.
2 kisiden bahsetmissin bizim loncamizda rakip klandan birini kesti diye kimse kimseyi atmaz :) zaten senin lonca anlayisinla bagdasmaz utopia :) bence kesilmek senin zoruna gitmis sana bir oneride bulunayim klandan ayril rahat et ;)
1.Çekemiyorsan koçum Şikayetini İkv yönetimine yap.. KeLoĞLaN'ı ben sevmiyorum.. gıcık alıyorum..Onu etkinliğe almayın de... sana kemik atmadığım halde sen atladın nedense bilmem anlaşılan var bişeler.
2.Hırsızlığın ufağı büyüğü yoktur.. Kp çarlarımı kesiyorsa hırsızdır.. ( demişsin ki bizde karşı klan kesilir.. Yakışanı yap dostum. ) Hırsızın ne olduğunu bu camia biliyor zaten.. keyfini sür sen.
3. Burası senin boş konuşmalarının, gevezeliğinin ve tartışma alanın değil www.facebook.com/turgutufuk.tankut varsa şikayetin ulaş ordan tartış benle milletide rahatsız etmeyi bırak.

Not: İsterimki benle muhalefet eden tek başına etsin... Anlarsın umarım.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

PHxUFUQ yazdı:
SeRRuh yazdı:Sen hirsiz kelimesinin anlamini ogrenirken iyi dinlememissin sanirim. Senin charini kesti diye kimse hirsiz sayilmaz :) zira etkinlikte defalarca kestik.
1.Çekemiyorsan koçum Şikayetini İkv yönetimine yap.. KeLoĞLaN'ı ben sevmiyorum.. gıcık alıyorum..Onu etkinliğe almayın de... sana kemik atmadığım halde sen atladın nedense bilmem anlaşılan var bişeler.
2.Hırsızlığın ufağı büyüğü yoktur.. Kp çarlarımı kesiyorsa hırsızdır.. ( demişsin ki bizde karşı klan kesilir.. Yakışanı yap dostum. ) Hırsızın ne olduğunu bu camia biliyor zaten.. keyfini sür sen.
3. Burası senin boş konuşmalarının, gevezeliğinin ve tartışma alanın değil http://www.facebook.com/turgutufuk.tankut varsa şikayetin ulaş ordan tartış benle milletide rahatsız etmeyi bırak.

Hırsızlığın ufağını büyüğünü bırak şimdi sen büyüğünü ufağını bil, azıcık da terbiyeli ol kafi. Seni kesti diye bir insana hırsız diyebiliyorsan BABANDAN aldığın terbiyeyi göstermiş oluyorsun. Seni defalarca kestik yine keseriz gıkını çıkarma tüysüz bamya
Kullanıcı avatarı
PHxUFUQ
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen PHxUFUQ »

SeRRuh yazdı:
PHxUFUQ yazdı:
3. Burası senin boş konuşmalarının, gevezeliğinin ve tartışma alanın değil http://www.facebook.com/turgutufuk.tankut varsa şikayetin ulaş ordan tartış benle milletide rahatsız etmeyi bırak.

Hırsızlığın ufağını büyüğünü bırak şimdi sen büyüğünü ufağını bil, azıcık da terbiyeli ol kafi. Seni kesti diye bir insana hırsız diyebiliyorsan BABANDAN aldığın terbiyeyi göstermiş oluyorsun. Seni defalarca kestik yine keseriz gıkını çıkarma tüysüz bamya
Ne diyeyim ki :D mantıklı bi kelime yazsan amenna mantıklı bi kelimede yazmıyorsun seninle tartışılmaz çünkü konuşmasını bilmiyorsun :D
Babamdan aldığım terbiye ile ne alaka benm kp çarlarımı kesene hırsız yazmamın ?
Mümkünse lonca yetkilin benle irtibata geçsin... daha hoş sohbet edecekse tabi.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Ödül olarak Tılsım- Element Direnç Alanı, Fiziksel Direnç Alanı gibi tılsımları da alabilseydik keşke :) onların bir kademesi yok ve oyun içerisinde alınması zor :) Hem 2. kademe tılsımdan daha çok işimize yarayacaktır bi de böyle düşünün :) verilecek cevabı merakla bekliyoruz :)