Sevgini Göster Mini Fan Art Kazananları Belli Oldu !

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
Kolonyaceline
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Sevgini Göster Mini Fan Art Kazananları Belli Oldu !

Mesaj gönderen Kolonyaceline »

ForumPOLO yazdı:
Ekvator yazdı:Yarışmaya katılan herkesi tebrik ederim.

Etkinlik grubunda yer alan jürilerin mizah yeteneklerinin olmadığını düşünmekteyim. Bundan dolayıdır ki verilen ödül mizaha yönelik değil çizim yeteneğine yönelik belirlenmiş gibi görünüyor :)

2. ve 3. arkadaşlarımız daha canlı fotojenik çizimler ile yarışmaya katılmış olsalardı ForumPOLO arkadaşımız ile rekabete girebilirlerdi.

Dediğim gibi ödül çizim yeteneği iyi olanlara verilmiş :) Sonraki yarışmalarda aklınızda bulunsun :D Karakalem çalışması iyi olan kazanır :D

Tekrardan tebrikler :)
Sizce de emek kokan eserlerin yerine Print Screen tuşunun kazanması saçma olmaz mıydı ?

Fan Art 2014'de sizin de karikatürlerinizi özellikle mizah anlayışınızı görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Ben de şöyle bir yorum yapayım..

Bir insan yalnızca doğru zammanda ve birazda şans ile ve doğru görüntüyü yakalayarak çektiği fotoğraf ile milyon dolar kazanırken üzerinde günlerce çalışılmış eserlerin yalnızca askeri ücrete tekamül ettiğini düşündüğümüz bir dünyada olduğumuza göre burada kazanan emek değil doğru zaman doğru yer doğru görüntünün kazanmasını beklemek..
Resim
Resim

Selin S.
Kullanıcı avatarı
Ekvator
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Ekvator »

Sanat eseri değeri taşıyan mesajımı yargısız infaz etmişler yine :D Sanat düşmanları :D
Kullanıcı avatarı
Christian
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Christian »

MrsFLoweR yazdı:
Bloodmage yazdı:Ya tamam ödüllere ısrarım yok da bu kadar emek harcamış ınsanlar arasında bu fotoğrafı seçmek nedir ?
http://i.hizliresim.com/ek9o99.jpg
Adam bildiğin fotoşop bie yapmamış resim çekip golgelendirme efekti koymus resimde oyle ozel bir resim değil bir erkekle bir kızın resmı
İnsanlar çekemediğimizi düşünecek ama çok da umrumda değil..Burada yapılan çok büyük bir haksızlık var. Dediğiniz gibi shop bile neredeyse hiç yok. Bende print screen ile katıldım fakat yaptıgım eserin hala arkasındayım.Mansiyon alan eserlerde belli bir açıdan çekeyim de şöyle olsun düşüncesi dahi yok. Ben fotoğrafçılıkla ilgilendiğim için epey uğraştım açılarını yakalamaya. Ayrıca renklendirme çabası aradki marjları ayarlama hangi rengi daha yogun kullanırsam daha iyi olur falan filan görünmeyen ama var olan bir çok detay. Jüriler sanırım uykuluyken seçtiler. Ama tabi yine de güzellik göreceli bi kavram dereceye girenlere lafım yok ama mansiyon konusunda en azından tutarlı olsalarmış biz de eyvallah der geçerdik..
Ya kasa açıp çiçekten kalp yapmışsın Neyin kafasını yaşıyorsun :D öbür arkadaşta uğraşmış ama olmamış yani :D evet güzellik kesinlikle göreceli bi kavram :D
Kullanıcı avatarı
BLooDReSS
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Vara Vara Team <3

Mesaj gönderen BLooDReSS »

Sananebrekedi yazdı:
MrsFLoweR yazdı:
Bloodmage yazdı:Ya tamam ödüllere ısrarım yok da bu kadar emek harcamış ınsanlar arasında bu fotoğrafı seçmek nedir ?
Adam bildiğin fotoşop bie yapmamış resim çekip golgelendirme efekti koymus resimde oyle ozel bir resim değil bir erkekle bir kızın resmı
İnsanlar çekemediğimizi düşünecek ama çok da umrumda değil..Burada yapılan çok büyük bir haksızlık var. Dediğiniz gibi shop bile neredeyse hiç yok. Bende print screen ile katıldım fakat yaptıgım eserin hala arkasındayım.Mansiyon alan eserlerde belli bir açıdan çekeyim de şöyle olsun düşüncesi dahi yok. Ben fotoğrafçılıkla ilgilendiğim için epey uğraştım açılarını yakalamaya. Ayrıca renklendirme çabası aradki marjları ayarlama hangi rengi daha yogun kullanırsam daha iyi olur falan filan görünmeyen ama var olan bir çok detay. Jüriler sanırım uykuluyken seçtiler. Ama tabi yine de güzellik göreceli bi kavram dereceye girenlere lafım yok ama mansiyon konusunda en azından tutarlı olsalarmış biz de eyvallah der geçerdik..
Ya kasa açıp çiçekten kalp yapmışsın Neyin kafasını yaşıyorsun :D öbür arkadaşta uğraşmış ama olmamış yani :D evet güzellik kesinlikle göreceli bi kavram :D

MrsfLoweR O kadar Emek veripte Mansiyona Giren Kişilerden dha kaliteli Bir fotoğraf için Verdiği Emeklerin ve o Emeğin Boşa çıktığının Kafasını Yaşıyor Peki ya Sen Neyin kafasını yaşıyon ? Pardon Kafa dedim Olmayan kafa ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
MrsFLoweR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen MrsFLoweR »

Sananebrekedi yazdı:
MrsFLoweR yazdı:
benim kastettiğim şey orda kasa açıp çiçekten kalp yapmak değil ki =) resmi incelemişssn madem bir daha incele. Oyunun renk kalitesi o kadar iyi mi hiç sanmıyorum. Yorum yapmadan önce bilgin olup olmadıgını bi tart derim ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
HarbicocuK
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Team

Mesaj gönderen HarbicocuK »

eski fan art paylaşımlarıyla şimdikiler arasında dünya kadar fark var..
Kullanıcı avatarı
burcakdanismend
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Lonca: Asi Nefes

Mesaj gönderen burcakdanismend »

Merhaba akçeler ne zaman yüklenecek acaba? :twisted:
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

burcakdanismend yazdı:Merhaba akçeler ne zaman yüklenecek acaba? :twisted:
Selam burcakdanismend,
Kullanıcıların kazanmış oldukları ödüller , gün içerisinde hesaplarına yüklenmiş olacak.
İyi eğlenceler !