İKV Mani Yarışması Kazananları Belli Oldu !

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: İKV Mani Yarışması Kazananları Belli Oldu !

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

mobilsorun yazdı:viewtopic.php?f=99&t=98929
Teşekkürler ahbap. :)
Resim
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

Sevgili arkadaşlar,
Yorumlarınızı okuduktan sonra bir hatırlatma yapma gereği duydum.
Hatırlarsanız 2013 yılı Ramazan ayında yaptığımız mani yarışmamızda şöyle bir kuralımız vardı.
*Maniler en az bir, en fazla dört ayrı dörtlükten oluşan Düz mani biçiminde olmalıdır. Cinaslı, Yedekli ve Karşılıklı mani biçimleri kabul edilmeyecektir.
Bu kurala rağmen toplamda gönderilen 154 maniden sadece 14 tanesi derecelendirmeye girerek, elemeye tabi tutuldu.Bu seneki yarışmada, tüm katılımcı arkadaşlarımızı düşünerek, kurallardaki kısıtlamayı tamamen ortadan kaldırıp, herkesin katılabileceği bir yarışma oluşturmaya çalıştık ki katılımcılar diğer mani çeşitleri hakkında fikir ve bilgi sahibi olmasalar bile en azından düz manileriyle yarışmaya iştirak edebilsinler.Nitekim maniler yine titizlikle incelenerek derecelendirildi yani cinaslı , yedekli, karşılıklı maniler olup aynı şekilde beğeni görmüş olsalardı onlarda kazanabilirlerdi. Dolayısı ile düz mani şartı konulmadı ve bunu katılım şartlarında gayet net belirttiğimizi düşünüyorum.
Hepinize, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.
Sevgiyle kalın.
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen yumurtakafa »

Zifan yazdı:Sevgili arkadaşlar,
Yorumlarınızı okuduktan sonra bir hatırlatma yapma gereği duydum.
Hatırlarsanız 2013 yılı Ramazan ayında yaptığımız mani yarışmamızda şöyle bir kuralımız vardı.
*Maniler en az bir, en fazla dört ayrı dörtlükten oluşan Düz mani biçiminde olmalıdır. Cinaslı, Yedekli ve Karşılıklı mani biçimleri kabul edilmeyecektir.
Bu kurala rağmen toplamda gönderilen 154 maniden sadece 14 tanesi derecelendirmeye girerek, elemeye tabi tutuldu.Bu seneki yarışmada, tüm katılımcı arkadaşlarımızı düşünerek, kurallardaki kısıtlamayı tamamen ortadan kaldırıp, herkesin katılabileceği bir yarışma oluşturmaya çalıştık ki katılımcılar diğer mani çeşitleri hakkında fikir ve bilgi sahibi olmasalar bile en azından düz manileriyle yarışmaya iştirak edebilsinler.Nitekim maniler yine titizlikle incelenerek derecelendirildi yani cinaslı , yedekli, karşılıklı maniler olup aynı şekilde beğeni görmüş olsalardı onlarda kazanabilirlerdi. Dolayısı ile düz mani şartı konulmadı ve bunu katılım şartlarında gayet net belirttiğimizi düşünüyorum.
Hepinize, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.
Sevgiyle kalın.
tabi
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yumurtakafa »

şuraya 'tabi' yazarak tepkipimizi belirttik onuda silmişsiniz :!: :evil:
Kullanıcı avatarı
Chatlaqs
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen Chatlaqs »

Kazanan arkadaşları tebrik ederim.
Fakat yarışmanın manimi şiirmi anlıyamadım seçmeleride yapayan arkadaşlarda anlayamamış olcak ki mani yerine şiiri seçmişler. Neyse her yapılan etkinlik gibi buda sınıfda kaldı
Tebrikler İKV :!:
Resim

20 Aralık 2010'dan beri RoA
24 Mart 2007'den beri İKV
Kullanıcı avatarı
buldozer01
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Üstadlar

Mesaj gönderen buldozer01 »

Haksızlık Defendere katılıyom ;)
Resim MyLiFeMyRuLeSResim
Kullanıcı avatarı
Secretwizard
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Secretwizard »

Ben şuan şehir dışındayımda oyuna girme şansım yok. Acaba ödüller yüklendimi ?
Resim