Etkinlik Öneri ve Yorumları

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Etkinlik Öneri ve Yorumları

Mesaj gönderen TOLGA »

10 Eylül'de değerli AFRASiYAB ağabeyimiz bana Sizden Gelenler etkinliği adına
AFRASiYAB yazdı:Merhabalar;

Sizlerden gelen talep üzerine ilerleyen günlerde takvimimize bu etkinliğe yer verebiliriz. İlginiz için teşekkür ederiz.

İyi eğlenceler.
demişti. O gün bugündür hala bekliyorum. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen RecepBaS »

EYUNAL yazdı:
Zifan yazdı:
RecepBaS yazdı:Sunucu Şampiyonası yapın gereksiz işler yapmayın. Daha farklı güzel işler yapın ha sancak savası ha lider savası aynı sey.
Selam RecepBaS,

Bu konu ile ilgili ufak bir sıkıntımız var. Çözüme ulaştığında, takvimin ilk etkinliği olacak.

Teşekkürler : )
Aylar geçmiş hala çözemediniz mi ? :idea:
sorun halenmi çözülemedi, bu konu hakkında sanırım 2 seneyi geçiyor yazalı nasıl bir sorunla karşı karşıya oldugunuzu bilmek istiyoruz :)
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Lonca: Biizn İ Hüda

Mesaj gönderen Brainiac »

etkinlik önerisi olarak AFRASİYAB'ı keselim kesilmiyor ama deneyelim başarmanın yarısı inanmaktır.
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Zifan yazdı:
kordugum yazdı:Selam Zifan Hanımefendi hayırlı işler bol güneşler

Etkinlik salonunu büyültmeniz teknik açıdan mümkün müdür?

Teşekkürler.
Selam kordugum,
İlerleyen zamanlarda bu yönde bir çalışma yapılacağını müjdeleyebiliriz fakat tam bir vakit vermek doğru olmayacaktır.Süprizlere hazırlıklı olmak lazım ;) İlginiz için teşekkür ederiz.
Zifan hanım 2 yıl olmuş inşallah bu sene içerisinde güzel haberler ile bizi mutlu edersiniz diye umuyorum benim de isteklerim etkinlik salonunun değişmesi ve er meydanının canlandırılması gibi güncelleme gerektiren istekler umarım geliştirici(!) ekibimiz bizi kırmayıp bizi geliştirir.
Resim
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

turkneferi yazdı:
Zifan yazdı:
kordugum yazdı:Selam Zifan Hanımefendi hayırlı işler bol güneşler

Etkinlik salonunu büyültmeniz teknik açıdan mümkün müdür?

Teşekkürler.
Selam kordugum,
İlerleyen zamanlarda bu yönde bir çalışma yapılacağını müjdeleyebiliriz fakat tam bir vakit vermek doğru olmayacaktır.Süprizlere hazırlıklı olmak lazım ;) İlginiz için teşekkür ederiz.
Zifan hanım 2 yıl olmuş inşallah bu sene içerisinde güzel haberler ile bizi mutlu edersiniz diye umuyorum benim de isteklerim etkinlik salonunun değişmesi ve er meydanının canlandırılması gibi güncelleme gerektiren istekler umarım geliştirici(!) ekibimiz bizi kırmayıp bizi geliştirir.
rüyalara kapılmayak arkadaslar ,aynı konuda kaç tane yazım var üstelik kaç yıl aralıklı :) bunlar alışmıs olucak güzel haberlerımız var, geliştirici ekip çalışıyo hatta bu konu için neler yaparız demıstıler :D yani hep falan filanla geçiyor hayatları, İKV yönetimi kısaca ; dev = nerull kader mühürleri, gm= zifan zula bunlar mı ikv için çalısıyor güldürmeyin. bu konu üzerindeki 4 yıl önce klan savasları turnuvaları sorduk, küçük sıkıntı var halledıp yapcaz dedıler felan inanmadık ve o kçük sıkıntı ney merak etmekteyız hala cözememişler :D
Kostantiniyye elbette feth edilecektir. “Onu feth eden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker ne güzel askerdir.” ''Hz.MUHAMMED (sav.)''

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Lodos
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Lodos »

Kac yildir ayni etkinlikler etkinlik yapicak oyuncu bulamiyonuz hala degistirmeyi dusunmuyonuz az ilgilenin hep ayni hediyeler ayni etkinlikler sikildik yapamiyosanizda soyleyin bilek
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Yapalım şu çılgınlığı? @AFRASiYAB @Zifan @ESPERANCA

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

artık burayada cevap veremiyorlar :D komedi bir yönetim DURSUN ÖZBEK İSTİFA !

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
RecepBaS
Cin Avcısı
Cin Avcısı

önceden şu konuya cevap verilirdi şimdi ise kader mügürleri, zuladan fırsat bulamayan gmler yazmaya tenezzul dahı etmiyorlar sizide unutmadık :)

''Fatih Sultan Mehmed''
( 1453 )
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Nerden nereye gelmişiz,tuhaf..Ilk sayfalara şöyle bir baktim da,GM arkadas nasil bir hevesle cevapliyormus,oluru var veya yok ama eksiksiz herbiri itina ile cevaplanmis.Yazanin,oneride bulunanin bir daha yazasi gelmis tabiri caizse.Oylede olmali dimi zaten?Istek,arzu bitmemeli,bitmemeli-ydi? Degil mi?Suanki konumda ise yaklasik 2 senedir sinek avlamis buralar.Onerisi olanin bile ,aman nasil olsa ne yazsak bosa, mantalitesinde oldugu bir konu basligi haline gelmis.

İnsan üzülüyor ister istemez,sadece üzülüyor ve üzüldügüyle kaliyor oylece..

Etkinlik Önerisi:Yok.
Tavsiyemiz:Görev gibi düşünmeyin etkinliklerinizi.Forumun bircok yerinde,etkinlik bitsinde gideyim modundaki hallerde bulunan etkinlik gorevlisi arkadaslarimizdan muzdarip oyuncularin yazilarını goruyoruz.Uzuluyoruz tabi boyle yazıları okudukca..Oyuncularla iç ìçe olmaya calismalisiniz,zaten size kucak açacaklardir,gorevinizi ayri hevesle yapmaniza destek olucaklardir emin olun.. Araya mesafeler koymayın,koydukça sizdende oyundanda soğuyacaklardir.Istanbul'un sokakları tenhalaştıkça,neferlerí birbir ayrıldıkça etkinlikler eğer itici gelmekteyse daha da itici olacaktir kuşkusuz,bizimle beraber olmalisiniz,olmalisiniz ki,daglar girmesin araya.Burada tek tük insanlar umutsuzca birseyler onerecegine,girin oyuna arada,"bisiler yapalim arkadaslar ,onerileriniz nedir? "deyin oneriyi bizzat aktif kanaldan alın,bu oyuncular birseyler yapmak istiyor,cesitli onerileri olanlarda var ama iste onlari dürtecek birseyler,birileri lazim.Guncellemeyi mi soruyorlar,özelden konusmak zorunda degilsiniz ki,genele yazacaginiz tek samimi yazinizla bir nebze tebessüm,heyecan olusacaktir oyuncularda,oyuna bir nebze aktiflik gelir,yapabilirsiniz.Gm ile birlikte görüntü almak bile halen güzel iken oyuncular arasinda,farklı bir olay iken,bu degerinizi kaybetmeyin.5 senedir kayıp bir yönetim var ortada,ortada yoklar diye degerlendiler mi,hayır ne yazik ki.Sizde kaybolmayın yavaş yavaş onlar gibi,halen varsa ki var bir sevgisi bu oyuncu kitlesinin sizlere, bizlerden uzaklaşarak kaybetmeyin öylece :slightly_smiling_face:

Yönetime ne sözler giderdi burdan da boşa biliyorum.Bari siz elde kalan oyuncuları,tutacak bisiler yapmaya calisin,olmuyorsa baska birsey deneyin,koca çınar
yıkılcak mı bilmiyorum ama son demlerini bile yaşıyorsa
da,güzel bitirmek adına bir nebze sizinde payınızın
olmasını istiyorum,teşekkürler.

İyi Forumlar.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY