Etkinlik Öneri ve Yorumları

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Re: Etkinlik Öneri ve Yorumları

Mesaj gönderen Zifan »

IIASiLKANII yazdı: 04 Haz 2017 09:46 Nerden nereye gelmişiz,tuhaf..Ilk sayfalara şöyle bir baktim da,GM arkadas nasil bir hevesle cevapliyormus,oluru var veya yok ama eksiksiz herbiri itina ile cevaplanmis.Yazanin,oneride bulunanin bir daha yazasi gelmis tabiri caizse.Oylede olmali dimi zaten?Istek,arzu bitmemeli,bitmemeli-ydi? Degil mi?Suanki konumda ise yaklasik 2 senedir sinek avlamis buralar.Onerisi olanin bile ,aman nasil olsa ne yazsak bosa, mantalitesinde oldugu bir konu basligi haline gelmis.

İnsan üzülüyor ister istemez,sadece üzülüyor ve üzüldügüyle kaliyor oylece..

Etkinlik Önerisi:Yok.
Tavsiyemiz:Görev gibi düşünmeyin etkinliklerinizi.Forumun bircok yerinde,etkinlik bitsinde gideyim modundaki hallerde bulunan etkinlik gorevlisi arkadaslarimizdan muzdarip oyuncularin yazilarını goruyoruz.Uzuluyoruz tabi boyle yazıları okudukca..Oyuncularla iç ìçe olmaya calismalisiniz,zaten size kucak açacaklardir,gorevinizi ayri hevesle yapmaniza destek olucaklardir emin olun.. Araya mesafeler koymayın,koydukça sizdende oyundanda soğuyacaklardir.Istanbul'un sokakları tenhalaştıkça,neferlerí birbir ayrıldıkça etkinlikler eğer itici gelmekteyse daha da itici olacaktir kuşkusuz,bizimle beraber olmalisiniz,olmalisiniz ki,daglar girmesin araya.Burada tek tük insanlar umutsuzca birseyler onerecegine,girin oyuna arada,"bisiler yapalim arkadaslar ,onerileriniz nedir? "deyin oneriyi bizzat aktif kanaldan alın,bu oyuncular birseyler yapmak istiyor,cesitli onerileri olanlarda var ama iste onlari dürtecek birseyler,birileri lazim.Guncellemeyi mi soruyorlar,özelden konusmak zorunda degilsiniz ki,genele yazacaginiz tek samimi yazinizla bir nebze tebessüm,heyecan olusacaktir oyuncularda,oyuna bir nebze aktiflik gelir,yapabilirsiniz.Gm ile birlikte görüntü almak bile halen güzel iken oyuncular arasinda,farklı bir olay iken,bu degerinizi kaybetmeyin.5 senedir kayıp bir yönetim var ortada,ortada yoklar diye degerlendiler mi,hayır ne yazik ki.Sizde kaybolmayın yavaş yavaş onlar gibi,halen varsa ki var bir sevgisi bu oyuncu kitlesinin sizlere, bizlerden uzaklaşarak kaybetmeyin öylece :slightly_smiling_face:

Yönetime ne sözler giderdi burdan da boşa biliyorum.Bari siz elde kalan oyuncuları,tutacak bisiler yapmaya calisin,olmuyorsa baska birsey deneyin,koca çınar
yıkılcak mı bilmiyorum ama son demlerini bile yaşıyorsa
da,güzel bitirmek adına bir nebze sizinde payınızın
olmasını istiyorum,teşekkürler.

İyi Forumlar.
Selam arkadaşlar,
Öncelikle öneri ve isteklerinizin bizim için değerli olduğunu ve takip edildiğini bilmenizi isteriz kaldı ki bu konu üzerinden birlikte bir çok etkinlik önerisinide hayata geçirdik. Son zamanlarda yapılan iyileştirme ve geliştirme çalışmalarıyla birlikte güzel etkinliklerle tekrar birlikte olacağız. Lütfen buradan cevap verilmemiş olması durumu sizleri olumsuz yönde etkilemesin çünkü hep birlikte güzel işler çıkartıyoruz : )
Yeni istek ve önerilerinizi bekliyor olacağız, iyi eğlenceler!
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Zifan yazdı: 05 Eki 2017 12:51
IIASiLKANII yazdı: 04 Haz 2017 09:46 Nerden nereye gelmişiz,tuhaf..Ilk sayfalara şöyle bir baktim da,GM arkadas nasil bir hevesle cevapliyormus,oluru var veya yok ama eksiksiz herbiri itina ile cevaplanmis.Yazanin,oneride bulunanin bir daha yazasi gelmis tabiri caizse.Oylede olmali dimi zaten?Istek,arzu bitmemeli,bitmemeli-ydi? Degil mi?Suanki konumda ise yaklasik 2 senedir sinek avlamis buralar.Onerisi olanin bile ,aman nasil olsa ne yazsak bosa, mantalitesinde oldugu bir konu basligi haline gelmis.

Tavsiyemiz:Görev gibi düşünmeyin etkinliklerinizi.Forumun bircok yerinde,etkinlik bitsinde gideyim modundaki hallerde bulunan etkinlik gorevlisi arkadaslarimizdan muzdarip oyuncularin yazilarını goruyoruz.Uzuluyoruz tabi boyle yazıları okudukca..Oyuncularla iç ìçe olmaya calismalisiniz,zaten size kucak açacaklardir,gorevinizi ayri hevesle yapmaniza destek olucaklardir emin olun.. Araya mesafeler koymayın,koydukça sizdende oyundanda soğuyacaklardir.Istanbul'un sokakları tenhalaştıkça,neferlerí birbir ayrıldıkça etkinlikler eğer itici gelmekteyse daha da itici olacaktir kuşkusuz,bizimle beraber olmalisiniz,olmalisiniz ki,daglar girmesin araya.Burada tek tük insanlar umutsuzca birseyler onerecegine,girin oyuna arada,"bisiler yapalim arkadaslar ,onerileriniz nedir? "deyin oneriyi bizzat aktif kanaldan alın,bu oyuncular birseyler yapmak istiyor,cesitli onerileri olanlarda var ama iste onlari dürtecek birseyler,birileri lazim.Guncellemeyi mi soruyorlar,özelden konusmak zorunda degilsiniz ki,genele yazacaginiz tek samimi yazinizla bir nebze tebessüm,heyecan olusacaktir oyuncularda,oyuna bir nebze aktiflik gelir,yapabilirsiniz.Gm ile birlikte görüntü almak bile halen güzel iken oyuncular arasinda,farklı bir olay iken,bu degerinizi kaybetmeyin.5 senedir kayıp bir yönetim var ortada,ortada yoklar diye degerlendiler mi,hayır ne yazik ki.Sizde kaybolmayın yavaş yavaş onlar gibi,halen varsa ki var bir sevgisi bu oyuncu kitlesinin sizlere, bizlerden uzaklaşarak kaybetmeyin öylece :slightly_smiling_face:

Yönetime ne sözler giderdi burdan da boşa biliyorum.Bari siz elde kalan oyuncuları,tutacak bisiler yapmaya calisin,olmuyorsa baska birsey deneyin,koca çınar

İyi Forumlar.
Selam arkadaşlar,
Öncelikle öneri ve isteklerinizin bizim için değerli olduğunu ve takip edildiğini bilmenizi isteriz kaldı ki bu konu üzerinden birlikte bir çok etkinlik önerisinide hayata geçirdik. Son zamanlarda yapılan iyileştirme ve geliştirme çalışmalarıyla birlikte güzel etkinliklerle tekrar birlikte olacağız. Lütfen buradan cevap verilmemiş olması durumu sizleri olumsuz yönde etkilemesin çünkü hep birlikte güzel işler çıkartıyoruz : )
Cevaplamazsanız insanlar bir daha öneri vermez kusura bakmayın. Ben bir daha öneri vermeyi düşünmüyorum mesela.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
92Gner
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Merkez Tehlike

Mesaj gönderen 92Gner »

Geceleride etkinlik istiyoruz
Kullanıcı avatarı
muhammetali395
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ma B

Mesaj gönderen muhammetali395 »

Son iki arkadaşın yorumlarına sonuna kadar katılıyorum,

Oyunda bölgeye giren kişi sayısı çok azalmış durumda bölgeleri canladıracak bölge etkinliği yapmak çok mantıklı en seri bitirenin kazanacağı,

Gm ler oyuncular için nirvana olmaktan çıkmalı eskisi gibi çar kasan görev yapan savaşan gm leri oyunda görmek oyunculara daha fazla heyacan , şevk verecek oyuncularla iletişimde bulunan gm oyun ve oyuncu açısından yüzde yüz fark oluşturacaktır,

Etkinlikler düzgün yapılmıyor zaten gm lerde emekli profesör gibiler etkinliği bitirip çıkalım diye yarışıyorlar yapmış olmak için yapılmamalı bazı şeyler 2 görevli zorlanıyorsa 3. 4. görevlilerde bulunmalı ve geceye yakın yapılmalı ki oyuna savaşmak için giren arkadaşlar olmalı etkinlikte internetin oyunun hızlı olduğu zamanlarda.
:flag_tr: MaB:flag_tr:
Gerçekçi ol
imkansızı iste
.

01.05.2009
01.05.2018".
BANAGOREASKYOK
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen BANAGOREASKYOK »

Zifan yazdı: 05 Eki 2017 12:51

İyi Forumlar.
Selam arkadaşlar,
zifan forumda not düşün :D bence dikkate almıyorsunuz üst birimlere iletiyorsunuz belki ama öle kalıyor o yapılan etkınlıkler 4 senedir aynı :) ve suan cok az oyun içi etkinlik var sancak savası,ölüm oyunu, haini bul, malteryalı getir birde arayan bulurdu sanırım okdar baskada yok :)
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Sunucu sampiyonasinin gelmesi butun oyunculari heveslendirir.Sadece sampiyona icin bile baslarim oyuna.
Resim
Kullanıcı avatarı
REINHARDT
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: loncam yok

Mesaj gönderen REINHARDT »

Forumda yer alan 'Hikayeler' bölümü için hikaye akışına uygun illüstrasyon,görsel veya ufak kesit art çalışması.Ödül olarak forumdan özel bir rütbe veya oyun içerisinde bir ödül düşünülebilir.
Kullanıcı avatarı
invaliduS
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen invaliduS »

- Sunucu Şampiyonası
- Kıyamet Takımı : Düello
- Klan / Lonca Savaşları
3 etkinlikten birini önümüzdeki ay takvimde görmek dileğiyle
Kullanıcı avatarı
IIKaCaKII
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kuva İ Türk

Mesaj gönderen IIKaCaKII »

Oyunda bilgi yarışması yapabilirsiniz.Örnek olarak full bıçak sırtı kılıç bir savaşçının max hasarı nedir
İnsan büyür beşikte
Mezarda yatmak için.
Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için...

IIKaÇaKII-KaçaKK
Mratovic
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Republic Of Turkey

Mesaj gönderen Mratovic »

[*][*]BANA KALIRSA EXTRA BİR BOSS ÇIKMALI ATIYORUM HAFTA SONU TEPEGÖZÜ HARİTANIN HERHANGİ BİR YERİNDE VE KESİMESİ BÜYÜK BİR MACERA VE EMEK , STRAJETİ OLAN... ÖTE YANDAN HERHANGİ BİR KONUMDA VEE ZAMANDA EXTRA BİR MADEN ÇEKME ETKİNLİĞİ ATIYORUM UFKABAKANIN HEMEN ALTINDA (TEŞBİH) BİR ÇEKİYORSUN 4 MENEKŞE ELMAS ÇIKIYOR... HEM OYUNA EXTRA BİR ZEVK HEM EXTRA İLGİ GETİREBİLİR..[/i][/b].