Etkinlik Öneri ve Yorumları

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri
Kullanıcı avatarı
Gargoyle35
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Re: Etkinlik Öneri ve Yorumları

Mesaj gönderen Gargoyle35 »

Zifan yazdı:
IxMehmetcikxI yazdı:Merhaba;

Mayıs ayında beklediğimiz bir etkinlik gelmiyeceğini gördüm ve üzüldüm. Sunucularımızda bir çok Güçlü lonca varken neden Şampiyona yapıyorsunuz anlamış degilim. Oyunculardan gelen bilgiye göre pek yapılmıyor sanıırm etkinlikler.
viewtopic.php?f=87&t=110340 gördüğümde dedim ki bir çok kişi ceza alıp susuturma yiyecek yine... Neyse bir sonraki ektinliğinizde görüşmek üzere, bir dahaki seferde gelen bildirimlere göre etkinlik olur inş

ZeHiRZeMBeReK
Selam IxMehmetcikxI,
Elbette takvimimiz oyunculardan gelen istekler doğrultusunda hazırlanmaktadır lakin lonca savaşları turnuvası gerçekleştirilebilmesi için her sunucuda yeterli klan tarafı bulunmamaktadır.Bu sebeple bu etkinliğimizi yaz aylarında gerçekleştirmeyi planlamaktayız.
İyi eğlenceler.
Niye sadece farklı klanlarda ki loncalar mücadele edebiliyor ki ? Çok mu zor iki aynı klandaki loncayı savaştırmak.Zaten Lonca savaşasının temel amacıda bu olmalı hangi klandan olduğu değil kim en iyi olduğunu bulmak.
Resim
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Guardians Of İstanbul

Etkinlik Zifan..

Mesaj gönderen Refresh »

Şampiyona ödülüne istediği bir tılsım seçeneği eklenebilir mi ?
Malum çemberlitaş geleli 2 sene olacak dolayısıyla bu ödüller biraz eskidi gibi :)
Birinciye istediği bir tılsım verilse çok makbule geçer :)
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
izdirapgrafik
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Organize İşler
İletişim:

Re: Etkinlik Zifan..

Mesaj gönderen izdirapgrafik »

Daha önce sorulmuştu fakat cevap olumsuz.
2006-2013
Kullanıcı avatarı
Hengames
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Ultimatom

Mesaj gönderen Hengames »

Dostum bu oyun öneriye kapalı bir oyun yanlış yerdesin :!: ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
sylar2
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Suskunlar

Mesaj gönderen sylar2 »

Eskiden ödüllerde akce vardı , artık o bile yok.Adamlar pintilikten ne yapıcaklarını şaşırdılar.Bu ödülün olucağını sanmıyorum bile :)
IIaLoNeII MrdexteR ChucKy
Eviren
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Eviren »

Selam Refresh,

Sizlerin de bildiği üzere oyunumuz, oyuncularının önerilerine değer veren bir oyun. Etkinlik ödülleri sunucu piyasalarına ve oyunculardan gelen isteklere göre değişiklik göstermektedir. Etkinlikler ile alakalı önerilerinizi Etkinlik Öneri ve Yorumları isimli başlıktan bildirirseniz, etkinlik takımı tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

İlginiz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

Refresh yazdı:Şampiyona ödülüne istediği bir tılsım seçeneği eklenebilir mi ?
Malum çemberlitaş geleli 2 sene olacak dolayısıyla bu ödüller biraz eskidi gibi :)
Birinciye istediği bir tılsım verilse çok makbule geçer :)
Selam Refresh ,
Bu ay ki sunucu şampiyonası turnuvamızda böyle bir değişiklik mümkün olmasa da önümüzdeki aylar da düzenlenecek olan turnuvalar da tılsım seçeneği düşünülebilir.
İlginiz ve öneriniz için teşekkür ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
Gargoyle35
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Deva

Mesaj gönderen Gargoyle35 »

Niye sadece farklı klanlarda ki loncalar mücadele edebiliyor ki ? Çok mu zor iki aynı klandaki loncayı savaştırmak.Zaten Lonca savaşasının temel amacıda bu olmalı hangi klandan olduğu değil kim en iyi olduğunu bulmak.
Herkese bir yanıtınız var saygıdeğer Zifan lakin konu beni suallerim ve yazılarım olunca cevap alamıyorum. Daha öncede yazdığım öneri havada asılı kaldı geçiştirici mesaj bile atılmadı. Sadece meraktan bu iletiyi atıyorum herhangi bir suçlama değildir. Bilginize :)
Resim
Zifan
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen Zifan »

Gargoyle35 yazdı:
Herkese bir yanıtınız var saygıdeğer Zifan lakin konu beni suallerim ve yazılarım olunca cevap alamıyorum. Daha öncede yazdığım öneri havada asılı kaldı geçiştirici mesaj bile atılmadı. Sadece meraktan bu iletiyi atıyorum herhangi bir suçlama değildir. Bilginize :)

Selam Gargoyle35,
O zaman merakınızı hemen giderelim :) Kişisel fikrimi soracak olursanız hikaye örüntüsüne bakılarak,aynı klan tarafı iki loncanın savaşıyor olması durumu abesle iştigal etmekte:) Mevcut sistem ile kısa vadede önerinizin hayata geçmesi mümkün olmasa da tüm öneriler gözden geçirilirek değerlendirilebilecek türde olanları uygulamaya alınmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.İyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
IIxDyNaCxII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: NEMESİS

Mesaj gönderen IIxDyNaCxII »

Selamlar
Sunucu Şampiyonasında ödül olarak tılsım verilse fena olmazdı hani bir öneri olarak kabul ederseniz sevinirim. Mesela 1. ye istediği 1 tılsım veya Şaheser silah şimdiden teşekkürler kolay gelsin :lol:
SultanIISelim
DyNaC
Dynamic