Çınaraltı Radyosu - Şubat Ayı Yayını

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri

Yayından ne derece memnun kaldınız? Sizce bu etkinlik sürekli hale getirilmeli mi?

Çok beğendim, kesinlikle daha sık yapılmalı.
202
87%
Eh işte, idare ederdi. Olsa da olur olmasa da.
15
6%
Bu ne biçim yayın? Bir daha yapılmasın.
16
7%

Toplam oy: 233

Kullanıcı avatarı
kandemir
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yok

Re: Çınaraltı Radyosu!

Mesaj gönderen kandemir »

AFRASİYAB yayın bekliyoruz müziklerlerinle aydınlat bizi 😀
xKANDEMİRx Qubinxyunanlı xKANDEMİRxII

Since 2007 © BeyazKöşk
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen cepni »

Yayın olsada çayımızı yudumlayıp dinlesek :(
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Afrasiyab hocam bugün facebook hesabınıza girdim arkadaşlara ekledim ama hala kabul etmediniz . Sanırım arkadaş edinmeyi sevmiyorsunuz :) bu arada öyle kendini beğenmiş bir tipiniz olsa da konuşma olarak sesiniz gayet masumane bir duruş sergiliyor. Latifemi incelik olarak algılayacanızdan espri olarak cevap vermenizi umarım :) Bu arada radyo gerçekten takdire şayan bir sunum olmuş.devamının gelmesi temennisiyle :)
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

MaHKuMII yazdı: 27 Şub 2018 13:39 Afrasiyab hocam bugün facebook hesabınıza girdim arkadaşlara ekledim ama hala kabul etmediniz . Sanırım arkadaş edinmeyi sevmiyorsunuz :) bu arada öyle kendini beğenmiş bir tipiniz olsa da konuşma olarak sesiniz gayet masumane bir duruş sergiliyor. Latifemi incelik olarak algılayacanızdan espri olarak cevap vermenizi umarım :) Bu arada radyo gerçekten takdire şayan bir sunum olmuş.devamının gelmesi temennisiyle :)
İltifatların için teşekkürler lakin bayağı karıştırmışsın sen sanırım, herhangi bir sosyal medya mecrasından herhangi bir istek almadım ben günlerdir. Kime "kendini beğenmiş bir tipin var" dediysen bence ondan bir helallik iste. :relaxed: Radyo hususundaki görüşlerini bizimle paylaştığın için ayrıca teşekkürler, sevgiler. :relaxed:
ZowieN yazdı: 24 Şub 2018 01:05 Gerçekten çok güzel olmuş.Tarayıcımın kenarına iğneledim. Şuan gece vakti o kadar hoş ve tatlı geliyor ki bu radyo anlatamam size..Çalan şarkılar içimi bir garip yapıyor.Oyunda yaşadığımı anıları düşündükçe daha da garip oluyor ve duygulanıyorum.İyi ki yapmışsınız bu radyo işini.Çok iyi düşünülmüş..
cepni yazdı: 26 Şub 2018 20:15 Yayın olsada çayımızı yudumlayıp dinlesek :(
kandemir yazdı: 25 Şub 2018 23:01 AFRASİYAB yayın bekliyoruz müziklerlerinle aydınlat bizi 😀
Seven yazdı: 23 Şub 2018 01:18 Emeğinize sağlık güzel çalışma olmuş.
İlginiz için tekrar ve tekrar hepinize sonsuz teşekkürler arkadaşlar. Mart ayında etkinlik takvimimizde Çınaraltı Radyosu'na 1 veya 2 gün yer vereceğiz, radyo ve etkinlik ekiplerimiz ile; etkinlik sayısını ve günlerini netleştirince detayları takvimimizde görebilirsiniz. Bu konuyu kilitleyip, Etkinlikler alanına taşıyor ve Mart ayı için yeni bir konu açıyorum. Yeni konuda yeni bir anket sizlerin fikirlerini ve yorumlarını bekliyor olacak. :relaxed:

Ekleme: Radyo sayfasındaki scroll sorunu giderildi.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli