Çınaraltı Radyosu - Şubat Ayı Yayını

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri

Yayından ne derece memnun kaldınız? Sizce bu etkinlik sürekli hale getirilmeli mi?

Çok beğendim, kesinlikle daha sık yapılmalı.
202
87%
Eh işte, idare ederdi. Olsa da olur olmasa da.
15
6%
Bu ne biçim yayın? Bir daha yapılmasın.
16
7%

Toplam oy: 233

Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Re: Çınaraltı Radyosu!

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Tekrar selam arkadaşlar;

Öncelikle bir kez daha hatırlatayım ki; forum mecrası bir tartışma platformudur, evet. Fakat bu tartışmalar "kişisel tartışmalar" olmamalıdır. Bu nedenle de konuya yapılmış olan kişisel tartışmaya yönelik, kişilerin birbirine ithamlarda bulunduğu yorumlar kaldırıldı. Devam etmemenizi de önemle rica ediyorum.

Ödüllü sorular esnasında yayına gelen yanıt niteliğindeki mesajların sırayla okunduğunu, ilk ve doğru yanıt vereni geçerli saydığımızı da önceki iletilerde belirtmiştim. Konuşmam yayın server'ına 3 ilâ 4 saniye arasında geç iletiliyor, bu gayet tâbi bir durum. Zira an be an yayın yapmak ülkemizin altyapısal şartları ile neredeyse imkansız, muhakkak ki bir kaç saniye gecikme yaşanır. Ve o esnada sizin internet bağlantınız kötü ise, elbette ki yayın size daha geç aktarılır. Bunun müsebbibi takdir edersiniz ki bizler değiliz. Fakat Ulak hususunda ve soru-cevap konusunda bir takım değişikliklere gidebiliriz, bunu da daha önce belirttim. Bu hususlarda sizlerin fikirleri, görüş ve önerileri bizler için oldukça kıymetli.

Gelelim konudaki tartışma yaratan hususa.

Yayınımızı başta geliştirici ekibimizin tamamı ve gönüllü Destek Takımı'mızın hemen hepsi olmak üzere; oyunumuzun yıllardır müziklerini yaratan Emre YÜCELEN, camiamızın sevilen emektar Destek Takımı üyelerimizin pek çoğu ve ismini zikredemediğimiz pek çok kıymetli dostumuz dinliyordu. Hususi olarak yayın sonunda hemen hepsi ile fikir alışverişi yapıp, görüşlerini aldım. Genel anlamda standartların bir hayli üstünde bir ürün ortaya çıkardığımızı söyleyerek bizleri gururlandırdılar. Elbette ki etkinliğimizi geliştirmek, iyileştirmek adına pek çok öneride de bulundular. Fakat hiçbirisi dinleyicilerimize ya da her gün ailemden daha çok kendilerini gördüğüm yol arkadaşlarıma hitabımızda kusur olduğunu dile getirmediler. Dahası; bu yorumu konudaki bir arkadaşımız dışında hiçbir dinleyicimiz de yapmadı, en azından benim gördüğüm ve görebileceğim platformlarda.

Etkinliğimizin ön planda tuttuğu şeyin ödül değil; sizlerle olan iletişimimizin, başta sevgi olmak üzere pek çok bağımızın kuvvetlenmesi olduğunu tekrar ve tekrar hatırlatıyorum. Bu amaç doğrultusunda olması gereken samimiyeti yakalamak adına şu anda yazı dilinde kullandığım gibi ağdalı bir dil yerine, günlük yaşantımda kullandığım kelimeleri tercih ettim. Bunun da yanlış bir davranış olduğunu düşünmüyorum, zira bu yönde bir geri dönüşü de bir arkadaşımız dışında kimseden almadığımı da tekrar belirtiyorum.

Yayın tekrar dosyamız şu an işleniyor, akabinde bu konu altından ve sosyal medya üzerinden sizlere ulaştıracağız. En kısa zamanda yeni bir yayında görüşmek dileğiyle, sevgiyle kalın. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

AFRASiYAB yazdı: 18 Şub 2018 00:35

Yayın Özeti:

0:01- 50:44 arası: Yayın başlangıcı, yayın akışı hakkında dinleyicileri bilgilendirme, sunucu tarafından dinleyicilerden gelen soruların yanıtlanması.
50:45 - 1:20:48 arası: Konuğumuz Nihat "Nerull" ÖZPAY ile sohbet ve dinleyicilerimizin sorularının yanıtlanması.
1:27:25 - 2:31:01 arası: Sunucu tarafından dinleyicilerden gelen soruların yanıtlanması, dinleyicilere ödüllü sorular sorulması.
2:31:02 - 2:37:03 arası: Yayın esnasında çalınan Karaköy genişleme paketinden bir müzik.
2:37:04 - 3:15:28 arası: Sunucu tarafından dinleyicilerden gelen soruların yanıtlanması, dinleyicilere ödüllü sorular sorulması ve yayın kapanışı.

Yayına 400'e yakın dinleyicinin katılması ve gerek yapılan anket, gerekse dinleyicilerden gelen birebir geri dönüşler neticesinde etkinliğimizin sürekli hale getirilmesine karar verilmiştir. Çınaraltı Radyosu etkinliğimiz ilerleyen aylarda takvimde sık sık yer almaya başlayacaktır. Desteğiniz için bir kez daha hepinize teşekkür eder, İstanbul Kıyamet Vakti'nin yeni yayın organının tüm camiamıza hayırlı olmasını dileriz. :relaxed:
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Marty
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Marty »

AFRASiYAB yazdı: 19 Şub 2018 03:06
AFRASiYAB yazdı: 18 Şub 2018 00:35

Yayın Özeti:

0:01- 50:44 arası: Yayın başlangıcı, yayın akışı hakkında dinleyicileri bilgilendirme, sunucu tarafından dinleyicilerden gelen soruların yanıtlanması.
50:45 - 1:20:48 arası: Konuğumuz Nihat "Nerull" ÖZPAY ile sohbet ve dinleyicilerimizin sorularının yanıtlanması.
1:27:25 - 2:31:01 arası: Sunucu tarafından dinleyicilerden gelen soruların yanıtlanması, dinleyicilere ödüllü sorular sorulması.
2:31:02 - 2:37:03 arası: Yayın esnasında çalınan Karaköy genişleme paketinden bir müzik.
2:37:04 - 3:15:28 arası: Sunucu tarafından dinleyicilerden gelen soruların yanıtlanması, dinleyicilere ödüllü sorular sorulması ve yayın kapanışı.

Yayına 400'e yakın dinleyicinin katılması ve gerek yapılan anket, gerekse dinleyicilerden gelen birebir geri dönüşler neticesinde etkinliğimizin sürekli hale getirilmesine karar verilmiştir. Çınaraltı Radyosu etkinliğimiz ilerleyen aylarda takvimde sık sık yer almaya başlayacaktır. Desteğiniz için bir kez daha hepinize teşekkür eder, İstanbul Kıyamet Vakti'nin yeni yayın organının tüm camiamıza hayırlı olmasını dileriz. :relaxed:
Yayın özeti açıklamalı şekilde çok güzel olmuş, elinize sağlık :)
:grimacing:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Çok teşekkürler, bilgisayarı açabilirsem izlerim. 😂
kedi
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Tekrar için çok teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Herkes direk 50:45'e tıkladı demi :grin:
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Serinplay yazdı: 19 Şub 2018 12:53 Herkes direk 50:45'e tıkladı demi :grin:
Allah'ın bildiğini kuldan saklamamak lazım, tıkladım vallahi. :')
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Ayni kalite ve guzellikte baska etkinliklerde bekliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Serinplay yazdı: 19 Şub 2018 12:53 Herkes direk 50:45'e tıkladı demi :grin:
Yoo ? ? ? ? :')
kedi
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Önyargıyla yayına girdim ama gayet beğendim ben. Afrasiyab'ın son yazısında birine bir sitem sezdim ama.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kilitli