Çınaraltı Radyosu - Şubat Ayı Yayını

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri

Yayından ne derece memnun kaldınız? Sizce bu etkinlik sürekli hale getirilmeli mi?

Çok beğendim, kesinlikle daha sık yapılmalı.
202
87%
Eh işte, idare ederdi. Olsa da olur olmasa da.
15
6%
Bu ne biçim yayın? Bir daha yapılmasın.
16
7%

Toplam oy: 233

birhesap
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: emekli oldum.

Re: Çınaraltı Radyosu!

Mesaj gönderen birhesap »

Şahsen sorulan sorular beni tatmin etmedi, çoğu bildiğimiz şeylerdi. Rastgele olması kötüydü, sorular gündüz belli saaatler aralığında alınmalı ve hazırlanmalıydı en güzel sorular sorulmalıydı. Daha yeni bir etkinlik olduğunu varsayarsak bence genede hoşnut ediciydi. Ama şu sorular hala daha akıl gıdıklamıyor değil ve sorulmadılar.
- Sızıntılarda bizim gördüğümüz bir kaç fotoğraf karesi idi, bu fotoğraflar çekilen bir videodan alınan screanlar bu video paylaşılan kişiye veya kişilere verilen bilgiler onlara maddi anlamda ciddi kaar ettirebilecek bir sonuç çıkartır bunun için önlemler alındığı söylendi. Ne gibi önlemler alındı?
- Er meydanlarına yenileri eklenecek.
Er meydanlarında değişikliğe gidilicek mi?
Oyuncular arasında anlaşmalı kpem denilen olayın sonu gelecek mi?
- Karaköyde gelecek yeni eşyaların üretiminde sadece karaköy materyelleri mi isteyecek?
- Açık beta olacağını hepimiz biliyorduk. (Kendileride açıkladılar dün akşam)
Açık Betada test sunucusunun, bütün oyuncuları nasıl kaldırabileceği hakkında bir düşünceleri var?

En basiti bunlardı bence, sırrı bozmadan yanıtlanabilirdi.
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Dün aklımda bir çok soru vardı.Sorularımızı sorduk ama yarısına cevap alabildik.
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
herkeslestirdi1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen herkeslestirdi1 »

Altı üstü bi destek ekibinde çalışıyorsun :) bu neyin havası anlamadım. ‘Etkinliklerden kim müsait girip elemana hediyesini versin... müsait olan yok mu? Ben mi girip veriyim? ‘ :) neyse iyi güzel hoş ama az saygı çerçevesi içerisinde sürdürürsen daha iyi olacak bazı oyunculara da ‘dostum, eleman, çocuk’ diye hitaplarda bulunuyorsun. Karşındaki adam senden iki kat büyük. O yüzden bu radyo 14-18 yaşındaki oyuncuları eğlendirmek açısından iyi olur sizin için.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

herkeslestirdi1 yazdı: 18 Şub 2018 11:47 Altı üstü bi destek ekibinde çalışıyorsun :) bu neyin havası anlamadım. ‘Etkinliklerden kim müsait girip elemana hediyesini versin... müsait olan yok mu? Ben mi girip veriyim? ‘ :) neyse iyi güzel hoş ama az saygı çerçevesi içerisinde sürdürürsen daha iyi olacak bazı oyunculara da ‘dostum, eleman, çocuk’ diye hitaplarda bulunuyorsun. Karşındaki adam senden iki kat büyük. O yüzden bu radyo 14-18 yaşındaki oyuncuları eğlendirmek açısından iyi olur sizin için.
Takıldığın şeye bak.Adam zaten saygı çerçevesinde gayet güzel konuştu.Okuduğu mesaj çok saçma veya troll ise o şekilde hitap etmesi normal değil mi ? Ya da dostum demek sen benden küçüksün demek değil.Ve diğer ekip üyelerine öyle konuşması aralarındaki samimiyettendir.Bir radyo yayını dinlerken böyle bir şeyi düşünmek neyse sanırım yaş ile ilgili bir şeyler işte :unamused:
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Thedifferince »

Her ay yapılması gerek güzel olmuş elinize sağlık

not : artık yayının tekrarını paylaşsanız güzel olur
Resim
Kullanıcı avatarı
kral243416
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: CAMPION LEAGUE

Mesaj gönderen kral243416 »

süperdi valla sorularımıza cvp aldık B-)
İKV CANDIR GERİSİ HEYECANDIR
Kullanıcı avatarı
W0IkaN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Babylon

Mesaj gönderen W0IkaN »

Sana puanım 3 kanka
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Yayın fikir ve uygulama olarak iyiydi fakat iletişim penceresi aşırı saçmaydı. Sorulan Şifa Yurdu sorusuna daha soruyu duyar duymaz cevap verdim. Moderatör tam 50-60 sn boyunca doğru yanıtın gelmediğini söyledi. Sonunda da başka bir isim okuyup ödülü kazandığını belirtti. Şimdi burda ya yayında problem var ya iletişim penceresinde ya da moderatörde. Böyle bir etkinlik yapılıyorsa cevapları bizim de görmemiz gerekiyor. Ödülde değilim ihtiyacım da yok. Ödül büyük olsa da umrumda değil. Fakat işin içinde bir problem olduğu açık. Aynı şekilde Fısıltı Gazetesi sorusunda da doğru yanıtın verildiği söylendiği andan 40-45 sn önce Fısıltı Gazetesi yazdım onu da belirteyim.
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

turkoxHAMSTER yazdı: 18 Şub 2018 23:12 Yayın fikir ve uygulama olarak iyiydi fakat iletişim penceresi aşırı saçmaydı. Sorulan Şifa Yurdu sorusuna daha soruyu duyar duymaz cevap verdim. Moderatör tam 50-60 sn boyunca doğru yanıtın gelmediğini söyledi. Sonunda da başka bir isim okuyup ödülü kazandığını belirtti. Şimdi burda ya yayında problem var ya iletişim penceresinde ya da moderatörde. Böyle bir etkinlik yapılıyorsa cevapları bizim de görmemiz gerekiyor. Ödülde değilim ihtiyacım da yok. Ödül büyük olsa da umrumda değil. Fakat işin içinde bir problem olduğu açık. Aynı şekilde Fısıltı Gazetesi sorusunda da doğru yanıtın verildiği söylendiği andan 40-45 sn önce Fısıltı Gazetesi yazdım onu da belirteyim.
Yazılan yazılar geç gidiyor olabilir. İnstagramın canlı yayınında bile 20-30 sn fark oluyor.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
Beykozlu0894
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: WTF TURKUAZ

Mesaj gönderen Beykozlu0894 »

tekrarını nasıl dınleyebılırız
Kilitli