Cümleyi Tamamla! - 20.03.2017

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri
metemutlu311
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Bir Avuç Kan

Re: Cümleyi Tamamla! - 20.03.2017

Mesaj gönderen metemutlu311 »

Gariptir, karakterleri tahlil etme yeteneğime son derece güvenirdim, ama kuklacının nasıl biri olduğunu hiç algılayabildiğimi sanmıyorum. Başta her şeyi bir hesapla yaptığını düşündüm, sonuçta çok güçlü bir büyücü ve çok zeki bir adamdı.

Beyazköşk

ReaDytoWaR
amacsz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: Kızılkan

Mesaj gönderen amacsz »

Gariptir, karakterleri... tahlil etme yeteneğime son derece güvenirdim, ama kuklacının... nasıl biri olduğunu hiç algılayabildiğimi sanmıyorum. Başta her şeyi bir şeyi... yaptığını düşündüm, sonuçta çok güçlü bir büyücü... ve çok zeki bir ..adamdı..

Ahmetxben / beyazköşk
amacsz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen amacsz »

Gariptir, .iksirleri.. tahlil etme yeteneğime son derece güvenirdim, ama .sonuçta.. nasıl biri olduğunu hiç algılayabildiğimi sanmıyorum. Başta her şeyi bir amaç için... yaptığını düşündüm, sonuçta çok güçlü bir büyücüydü... ve çok zeki bir ...oyuncuydu.

KAPTANxAti / beyazköşk
Kullanıcı avatarı
mardaocak
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mardaocak »

''Gariptir, karakterleri tahlil etme yeteneğime son derece güvenirdim, ama kuklacının nasıl biri olduğunu hiç algılayabildiğimi sanmıyorum. Başta her şeyi bir hesapla yaptığını düşündüm, sonuçta çok güçlü bir büyücü ve çok zeki bir adamdı.''

Sunucu: Tılsım
Karakter: HepYeK
amacsz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen amacsz »

Garip bir kişilikti bu Kuklacı. Tuhaf da bir maske takardı. Bir kez konuşmak nasip olmuştu. Önemsiz bir konu hakkında edilmiş bir kaç söz. Gariptir, karakterleri tahlil etme yeteneğime son derece güvenirdim, ama kuklacının nasıl biri olduğunu hiç algılayabildiğimi sanmıyorum. Başta her şeyi bir hesapla yaptığını düşündüm, sonuçta çok güçlü bir büyücü ve çok zeki bir adamdı. Hırslı olduğunu da düşünüyordum açıkçası. Ancak Mansur Bey'in vefatının ardından bu tezlerim de çürüdü."
amacsz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen amacsz »

Garip bir kişilikti bu Kuklacı. Tuhaf da bir maske takardı. Bir kez konuşmak nasip olmuştu. Önemsiz bir konu hakkında edilmiş bir kaç söz. Gariptir, karakterleri tahlil etme yeteneğime son derece güvenirdim, ama kuklacının nasıl biri olduğunu hiç algılayabildiğimi sanmıyorum. Başta her şeyi bir hesapla yaptığını düşündüm, sonuçta çok güçlü bir büyücü ve çok zeki bir adamdı. Hırslı olduğunu da düşünüyordum açıkçası. Ancak Mansur Bey'in vefatının ardından bu tezlerim de çürüdü."
Öldürür / beyazköşk
RaPoRSuZDeLi
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen RaPoRSuZDeLi »

Gariptir, karakterleri tahlil etme yeteneğime son derece güvenirdim, ama kuklacının nasıl biri olduğunu hiç algılayabildiğimi sanmıyorum. Başta her şeyi bir hesapla yaptığını düşündüm, sonuçta çok güçlü bir büyücü ve çok zeki bir adamdı.

Karakter adı: Bluexdragon
Sunucu: Sancak
amacsz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen amacsz »

KAPTANxAti / beyazköşk
yektaock
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen yektaock »

Sunucu : Teşkilat
Adı:Galatımeşhurr
Elwing

Mesaj gönderen Elwing »

Etkinlik sona erdi!

İşte sizlerden tamamlamanızı istediğimiz cümlenin eksiksiz hali:

"Gariptir, karakterleri tahlil etme yeteneğime son derece güvenirdim, ama kuklacının nasıl biri olduğunu hiç algılayabildiğimi sanmıyorum. Başta her şeyi bir hesapla yaptığını düşündüm, sonuçta çok güçlü bir büyücü ve çok zeki bir adamdı."'

Cümle, Umut Dergisi 1977- Aydemir Bey ile 50'ler ve meteor konulu söyleşiden alıntıdır.

Doğru yanıtı ilk veren ve etkinlik kuralları çerçevesinde yanıt gönderen ilk nefer Eminönü sunucusundan AmandACerny oldu. Tebrikler!

Katılım gösteren tüm neferlerimize teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.
Kilitli