Cümleyi Tamamla! - 26.12.2016

İKV Dünyasına yönelik etkinlikler ve etkinlik önerileri
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Cümleyi Tamamla! - 26.12.2016

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Resim
Resim

Gerek verilen görevleri yerine getirirken gerek Eminönü'nün dar sokaklarında gezinirken hangimiz çevresindekilerle sohbet etmedi ki?

Kimi zaman Çınaraltı'nda Hamit Pehlivan ile bol köpüklü kahvemizi içerken eskileri yad ettik, kimi zaman Mısır Çarşısı'nın aksi ihtiyarı Sahaf Necmi'den azar işittik. Yine de her zaman akıllarda kalan bu hoş sohbetler oldu.

Biz de bu hoş sohbetlerden keyif alan tüm oyuncularımız için yeni bir etkinlik hazırladık. Hafızası kuvvetli ve OOK'lar ile sohbet etmeyi seven oyuncularımıza fırsat! OOK'lar tarafından söylenmiş cümleyi tamamla ödülü kazan!

Resim
Forum Yarışması

Etkinlik Saati 21:00/21:45

Resim
1 adet Sunucular Arası Karakter Transfer Hakkı Ürünü
Etkinlik ödülünü kazanabilmek için soruya ilk ve doğru yanıtı vermek gereklidir

Resim
Katılım için ön şart bulunmamaktadır. Katılımcıların ödülü alabilmek için tam cümleyi forumdaki ilgili konuya yazmaları gerekmektedir.

Resim
  • Ödülü cümleyi tamamlayarak forumda ki ilgili konuya doğru ve eksiksiz yazan ilk kullanıcı kazanır.
  • Tamamlanan cümlenin ilgili konuya "Cümle-Sunucu ve Karakter Adı" şeklinde yazılması gerekmektedir.
  • Gönderilen ileti düzenlenemez, düzenlenen iletiler kabul edilmeyecektir.
  • Her kullanıcı, konuya 1 cevap gönderebilir. Birden fazla cevap gönderen kullanıcı diskalifiye edilecektir.
  • Ödülü doğru cevabı veren 1 kişi kazanacaktır.
  • Süre bitiminde konu kilitlenecektir.
  • Etkinlik kuralları, tarih veya ödüllerde Türk Telekom bilgi vermeksizin değişiklik yapabilir. Bu durumda oyuncular, herhangi bir hak iddiasında bulunmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.
[/color][/i]
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Sui Generis
Sui Generis

Re: Cümleyi Tamamla! - 26.12.2016

Mesaj gönderen AFRASiYAB »

Etkinliğimiz başladı!

Cümleyi, doğru ve eksiksiz tamamlayan ilk nefer bizden bir adet Sunucular Arası Karakter Transfer Hakkı Ürünü kazanacaktır.
İşte tamamlanması istenilen cümle:

"Selam kardeşim. Duymuşsundur belki, ... ... Eminönü'nü istila etti. Bu ... benim burada uğraştıklarımdan farklı ve daha tehlikeli. ... hızlı bir şekilde durdurmamız lazım. Bunun için senin gibi kahramanlara ihtiyaç var!"

İpucu: Tamamlanması istenen cümleler; bir zamanlar ESKİ, nexxus, Olgunn ve TncyEkoClgnUyksz gibi kahraman neferlerin isimlerinin efsunlara verildiği dönem ile alakalıdır.

Tamamlanan cümlenin, Cümle - Karakter ve Sunucu Adı şeklinde yazılması gerekmektedir.

Başarılar!
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Mrreotai
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Mrreotai »

"Selam kardeşim. Duymuşsundur belki, taşkanatlar Eminönü'nü istila etti. Bu yaratıklar benim burada uğraştıklarımdan farklı ve daha tehlikeli. onları çok hızlı bir şekilde durdurmamız lazım. Bunun için senin gibi kahramanlara ihtiyaç var!"
sunucu : eminönü
karakter adı:Mrreotai
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

"Selam kardeşim. Duymuşsundur belki,Taş Kanatlar Eminönü'nü istila etti. Bu yaratıklar benim burada uğraştıklarımdan farklı ve daha tehlikeli.Taş Kanatları hızlı bir şekilde durdumamız lazım. Bunun için senin gibi kahramanlara ihtiyaç var!"

Eminönü
Yamanıı
Resim
Kullanıcı avatarı
Soulbade
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Soulbade »

"Selam kardeşim. Duymuşsundur belki,Taş Kanatlar Eminönü'nü istila etti. Bu yaratıklar benim burada uğraştıklarımdan farklı ve daha tehlikeli.Taş Kanatları hızlı bir şekilde durdumamız lazım. Bunun için senin gibi kahramanlara ihtiyaç var!"

Sunucu:teşkilet
Karakter:Shukuchi
4My
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Lonca: Rulers Of World

Mesaj gönderen resp0nse »

Sancak - reSpOnSe
Kullanıcı avatarı
ReGiSTeR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ReGiSTeR »

Sunucu: Anka
Nick: Çapulcu
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

"Selam kardeşim. Duymuşsundur belki, Taşkanatlar Eminönü'nü istila etti. Bu yaratıklar benim burada uğraştıklarımdan farklı ve daha tehlikeli. Onları çok hızlı bir şekilde durdurmamız lazım. Bunun için senin gibi kahramanlara ihtiyaç var!"
Sunucu:,Teşkilat
Karekter:Bayezıd
Kullanıcı avatarı
muhammed1
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen muhammed1 »

"Selam kardeşim. Duymuşsundur belki, Taşkanatlar Eminönü'nü istila etti. Bu yaratıklar benim burada uğraştıklarımdan farklı ve daha tehlikeli. Onları çok hızlı bir şekilde durdurmamız lazım. Bunun için senin gibi kahramanlara ihtiyaç var!"

Sunucu:Eminönü
Karakter Adı:tipsizMAGE
Kullanıcı avatarı
Meqan
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen Meqan »

"Selam kardeşim. Duymuşsundur belki, taş kanatlar Eminönü'nü istila etti. Bu yaratıklar benim burada uğraştıklarımdan farklı ve daha tehlikeli. Onları hızlı bir şekilde durdurmamız lazım. Bunun için senin gibi kahramanlara ihtiyaç var!"

IıııCaNıMSıNıııI / Eminönü
Resim
Kilitli