[ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

İKV dünyasına yönelik ilgili anketlerimiz

Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Anket 28 Şub 2018 18:00 tarihinde bitecek

Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli.
262
53%
Ben sadece nadide reçetesi ve materyallerinin düşmesini istiyorum.
232
47%

Toplam oy: 494

Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Praetorian Piyadesi
Praetorian Piyadesi
Sunucu: Anka
Klan: Lodos
Lonca: Meclis-i Ayan

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER » 28 Şub 2018 20:14

Sparineus yazdı:
28 Şub 2018 20:12
Oyunu beter ediyorsunuz! Ceket ve Zırh üretilmeliydi sadece. ÇT itemleri 55 level itibariyle işe yaramayacak, yıllarca dizip, eksiğini kapattığımız karakter 59 level itibariyle çöp olacak ve bir de üstüne yeni bir üretim yapmak zorundayız. Daha da kötüsü, buna artı basmak zorundayız. Cebimizden para çıkmalı. Ücretsiz oyun adı altında çok büyük soygun gerçekleştiriyorsunuz, helal olsun!
Hocam eskiden silah elde etmek en zor işti. Oyunda en güçlü olan şeyi elde etmek diğerlerinden zor olmalı. Npcdeki mor silahların üretimi gayet kolay. + Basmaya gelince direkt düşse de + basacaktin zaten.
Fazla tevazunun sonu vasat adamdan nasihat dinlemektir.

asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen asgsdga » 28 Şub 2018 20:15

turkoxHAMSTER yazdı:
28 Şub 2018 20:02
56 olmadan bosslardan herhangi bir şey düşmesi engellenirse 54 tek bırakıp oyun dengesinin bozulması engellenebilir. 56 olmasının sebebi de ilk nadide eşyanın 56 lvl ayakkabı olması.
yeminlen son 24 saatte duyduğum en mantıklı şey bu. desteğe mesaj atıcam hemen, inşallah dikkate alınır çünkü kimse o bossları kesmek için 55-56 yı beklemeyecek, bölge gelir gelmez 49 lvl de girişecekler. ayrıca bu şekilde çt itemlerini sarı itemlerle değiştirmek zorunda kalmış olacağız ki bu da çeşitlilği bir nebze daha arttıracak

Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx » 28 Şub 2018 20:19

Gorgar yazdı:
28 Şub 2018 19:35
Arkadaşlar bu konuda o kadar çok talep aldık ki, böyle bir anket yapma lüzumunu hissettik.
Anket sonuçları birbirine oldukça yakın.
Bazı geçersiz oy kullanan oyuncuları (yeni açılmış hesaplarla birden fazla oy kullanma gibi) elediğimizde oy kullanan oyuncuların %55'i birinci seçeneği işaretlediler.

Ancak oy kullananların %45'i ise, eşyaların şeflerden düşmemeleri yerine üretimin canlanmasını istiyor, bu da görmezden gelinemeyecek bir rakam.

Açıkçası eşyalar şeflerden düşse dahi 1 ayda seti tamamlama gibi düşünceler biraz fantezi ürünü. Matematiksel hesaplara göre oyunun bu kadar çabuk tüketilebilmesi mümkün değil. Ama oyuncuların bütün bu "şeflerden eşya düşürme kargaşası"na girmeden gene de rekabetçi bir ürün ortaya koyabilme isteklerini de kabul edilebilir buluyorum.

Bu noktada siz oyuncuların görüşlerini de dikkate alarak verdiğimiz karara göre nadide silah ve nadide zırh'ların sadece üretim ile elde edilmesine, diğer nadide eşyaların ise oyuncularımızın %55'inin istediği şekilde şeflerden düşmesine karar verdik (Tabii ki bu eşyalar için de üretim seçenekleri olacak) Böylece iki tarafın isteklerini gerçekleştirmeye çalıştık.

Ankete katıldığınız için teşekkürler, herkese iyi oyunlar....
Neyse buda iyidir en azından en önemli şey bireysellikle elde edilecek.O ekibine çok güvenip 1 1 diye yalvaranlar bütün madenleri ya seve seve yada herhangi bir şekilde gelip biz madencilerden alacak.
Resim
xParlemenTx

O ŞIMDI ASKER
Gokte şimşek , yerde Topçu.

Kullanıcı avatarı
Seven
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini
Lonca: TASVİR İ EFKAR
Konum: KAYSERİ & SiVaS ### CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven » 28 Şub 2018 20:28

Oo açıklama mükemmel olmuş nadide zırh ve silahlar üretime dayanmış herkes için hayırlı olsun.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
KraToSs
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı

Mesaj gönderen KraToSs » 28 Şub 2018 20:34

tam 39 zevkini alacak, üretim yapacak ve en güçlü kavramı diye birşey ortaya çıkacakken hepsi yerle bir oldu.
En azından sadece nadide asa olabilirdi.

Nadide ceket var
Nadide eldiven var
Nadide ayakkabı var
Nadide pantolon var
Ama ben
Gidip sarı item kullanacağım ha?? Diye düşünecek bir oyuncu. Sarı ve özellikle mavi itemler çöp oldu nadide yanında geçmiş olsun.
Olağanüstü olaylar, olağanüstü kanıtlar gerektirir.

Kullanıcı avatarı
Niko34
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: A L P

Mesaj gönderen Niko34 » 28 Şub 2018 20:37

Benim ve benım gibilerin kafasındaki öneriyi kabul ettiğiniz için teşekkürler!

Ben demiştim demek istemiyorum ama Bkz:

viewtopic.php?f=46&t=148366&start=40#p1168786

:D
Resim

DeathSoul
DeathSoulII
DeathSoull

Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Praetorian Piyadesi
Praetorian Piyadesi
Sunucu: Anka
Lonca: Meclis-i Ayan

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER » 28 Şub 2018 20:38

KraToSs yazdı:
28 Şub 2018 20:34
tam 39 zevkini alacak, üretim yapacak ve en güçlü kavramı diye birşey ortaya çıkacakken hepsi yerle bir oldu.
En azından sadece nadide asa olabilirdi.

Nadide ceket var
Nadide eldiven var
Nadide ayakkabı var
Nadide pantolon var
Ama ben
Gidip sarı item kullanacağım ha?? Diye düşünecek bir oyuncu. Sarı ve özellikle mavi itemler çöp oldu nadide yanında geçmiş olsun.
56 dan önce bosslardan bir şey düşmez kuralı gelirse herkes mecbur sarı itemlere yönelecek başta. Benimki tavsiye, dikkate alirlarsa sarı item piyasası da canlanır.
Fazla tevazunun sonu vasat adamdan nasihat dinlemektir.

Kullanıcı avatarı
ejedrogl
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ejedrogl » 28 Şub 2018 20:38

turkoxHAMSTER yazdı:
56 olmadan bosslardan herhangi bir şey düşmesi engellenirse 54 tek bırakıp oyun dengesinin bozulması engellenebilir. 56 olmasının sebebi de ilk nadide eşyanın 56 lvl ayakkabı olması.
Sana katılıyorum. Görev zorunluluğu şart,mesela büyük büyücü görevi 57 levelde veriliyor sen görevden önce kesersen sana item atmasın,görevi alıp yaptıktan sonra item atmaya başlaması daha mantıklı olur.
Yoksa dediğin gibi millet 49 dan itibaren büyük büyücüyü kesmeye başlıyacak,itemleri düşürcek sonra görev yapmadan 59a kasacak.
Resim

Süreçlere değil sonuçlara ihtiyaç var...
Bütün süreçleri yak,sonuç senin olacak!

Ejdergücüx

Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Peaky Blinders

Mesaj gönderen Furkaaaaann » 28 Şub 2018 21:01

Gorgar yazdı:
28 Şub 2018 19:35
Arkadaşlar bu konuda o kadar çok talep aldık ki, böyle bir anket yapma lüzumunu hissettik.
Anket sonuçları birbirine oldukça yakın.
Bazı geçersiz oy kullanan oyuncuları (yeni açılmış hesaplarla birden fazla oy kullanma gibi) elediğimizde oy kullanan oyuncuların %55'i birinci seçeneği işaretlediler.

Ancak oy kullananların %45'i ise, eşyaların şeflerden düşmemeleri yerine üretimin canlanmasını istiyor, bu da görmezden gelinemeyecek bir rakam.

Açıkçası eşyalar şeflerden düşse dahi 1 ayda seti tamamlama gibi düşünceler biraz fantezi ürünü. Matematiksel hesaplara göre oyunun bu kadar çabuk tüketilebilmesi mümkün değil. Ama oyuncuların bütün bu "şeflerden eşya düşürme kargaşası"na girmeden gene de rekabetçi bir ürün ortaya koyabilme isteklerini de kabul edilebilir buluyorum.

Bu noktada siz oyuncuların görüşlerini de dikkate alarak verdiğimiz karara göre nadide silah ve nadide zırh'ların sadece üretim ile elde edilmesine, diğer nadide eşyaların ise oyuncularımızın %55'inin istediği şekilde şeflerden düşmesine karar verdik (Tabii ki bu eşyalar için de üretim seçenekleri olacak) Böylece iki tarafın isteklerini gerçekleştirmeye çalıştık.

Ankete katıldığınız için teşekkürler, herkese iyi oyunlar....
Grup bölgesi getirseydiniz daha iyiydi çorba oldu herşey
End of the game

Kullanıcı avatarı
adimihatirla
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen adimihatirla » 28 Şub 2018 21:05

turkoxHAMSTER yazdı:
çok mantıklı. +1

“Anketler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir