[ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

İKV dünyasına yönelik ilgili anketlerimiz

Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Anket 28 Şub 2018 18:00 tarihinde bitecek

Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli.
262
53%
Ben sadece nadide reçetesi ve materyallerinin düşmesini istiyorum.
232
47%

Toplam oy: 494

Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen Retaliation »

Gorgar yazdı: 28 Şub 2018 19:35 Arkadaşlar bu konuda o kadar çok talep aldık ki, böyle bir anket yapma lüzumunu hissettik.
Anket sonuçları birbirine oldukça yakın.
Bazı geçersiz oy kullanan oyuncuları (yeni açılmış hesaplarla birden fazla oy kullanma gibi) elediğimizde oy kullanan oyuncuların %55'i birinci seçeneği işaretlediler.

Ancak oy kullananların %45'i ise, eşyaların şeflerden düşmemeleri yerine üretimin canlanmasını istiyor, bu da görmezden gelinemeyecek bir rakam.

Açıkçası eşyalar şeflerden düşse dahi 1 ayda seti tamamlama gibi düşünceler biraz fantezi ürünü. Matematiksel hesaplara göre oyunun bu kadar çabuk tüketilebilmesi mümkün değil. Ama oyuncuların bütün bu "şeflerden eşya düşürme kargaşası"na girmeden gene de rekabetçi bir ürün ortaya koyabilme isteklerini de kabul edilebilir buluyorum.

Bu noktada siz oyuncuların görüşlerini de dikkate alarak verdiğimiz karara göre nadide silah ve nadide zırh'ların sadece üretim ile elde edilmesine, diğer nadide eşyaların ise oyuncularımızın %55'inin istediği şekilde şeflerden düşmesine karar verdik (Tabii ki bu eşyalar için de üretim seçenekleri olacak) Böylece iki tarafın isteklerini gerçekleştirmeye çalıştık.

Ankete katıldığınız için teşekkürler, herkese iyi oyunlar....
Nötral bir karar. Tebrik ederim. :clap:
Resim
Kullanıcı avatarı
BeLLaToR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen BeLLaToR »

Bence görev yapıldıktan sonra olabilir ama bu sefer çabuk kasılacak hasarlar düşük olur.Tavsiyem 55 seviye mor asa reçeteleri olduğu gibi ceket pantolon olanların daga az hasar ve az maden isteyerek üretilmesini talep etmek istiyorum.Yoksa bir bosu 56 olunca kimse kesemeyecek 4 5 saat kesemkle uğraşacaz
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

KraToSs yazdı: 28 Şub 2018 20:34 tam 39 zevkini alacak, üretim yapacak ve en güçlü kavramı diye birşey ortaya çıkacakken hepsi yerle bir oldu.
En azından sadece nadide asa olabilirdi.

Nadide ceket var
Nadide eldiven var
Nadide ayakkabı var
Nadide pantolon var
Ama ben
Gidip sarı item kullanacağım ha?? Diye düşünecek bir oyuncu. Sarı ve özellikle mavi itemler çöp oldu nadide yanında geçmiş olsun.
Merak etne hiçbiri çöp olmayacak .çünkü dirençleri 600 yapmak için o elbiselere ihtiyaç olacaktır. Ve dikkat ettiyseniz dirençler çok az yani 28 bin gibi bir şey. Üstünü fullemen lazım ki dirençler.600 olsun. Sarı itemler inceliği yönetim düşünmüş ve ona göre bir ayar çekmiş.
Kullanıcı avatarı
Scalgar
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Scalgar »

Nadide eşyalar oyunda hiç olmamalı reçete ve materyal düşmeli
Nothing
Kullanıcı avatarı
GRAFEN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Lonca: See You Later
İletişim:

Mesaj gönderen GRAFEN »

Gorgar yazdı: 28 Şub 2018 19:35 Arkadaşlar bu konuda o kadar çok talep aldık ki, böyle bir anket yapma lüzumunu hissettik.
Bazı geçersiz oy kullanan oyuncuları (yeni açılmış hesaplarla birden fazla oy kullanma gibi) elediğimizde oy kullanan oyuncuların %55'i birinci seçeneği işaretlediler.

Ancak oy kullananların %45'i ise, eşyaların şeflerden düşmemeleri yerine üretimin canlanmasını istiyor, bu da görmezden gelinemeyecek bir rakam.

Açıkçası eşyalar şeflerden düşse dahi 1 ayda seti tamamlama gibi düşünceler biraz fantezi ürünü. Matematiksel hesaplara göre oyunun bu kadar çabuk tüketilebilmesi mümkün değil. Ama oyuncuların bütün bu "şeflerden eşya düşürme kargaşası"na girmeden gene de rekabetçi bir ürün ortaya koyabilme isteklerini de kabul edilebilir buluyorum.

Bu noktada siz oyuncuların görüşlerini de dikkate alarak verdiğimiz karara göre nadide silah ve nadide zırh'ların sadece üretim ile elde edilmesine, diğer nadide eşyaların ise oyuncularımızın %55'inin istediği şekilde şeflerden düşmesine karar verdik (Tabii ki bu eşyalar için de üretim seçenekleri olacak) Böylece iki tarafın isteklerini gerçekleştirmeye çalıştık.

Tam da bunu belirtecektim. Yerinde bir karar tebrikler ...
Kullanıcı avatarı
Cesurzade
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Cesurzade »

Herkese merhabalar.
Bu konu hakkında herkes doğal olarak farklı düşünüyor. Kimisi uzun uğraşlar vererek maden ve materyaller elde etmek için uğraşmak istemiyor ,kimileride farklılık olması için nadide düşme olasılığının azalmasını veya sadece reçetesinin düşmesini istiyor . İkv yönetimi gördüğüm kadarıyla oyunun oyuncuların isteği doğrultusunda geliştirilmemesinin bir çöküş olacağının farkındalar ve bu yönde oyuncuların fikrini alma gereği hissettiler ! Ve bencede en doğrusunu yaptılar.
Benim görüşümde nadide ve şaheserlerin düşmemesi yönünde,en azından hepsinin düşmemesi yönünde. Bir kaç parça düşmesi makul olur diye düşünüyorum. En önemli itemlerin (Zırh,Silah ) sadece reçetelerinin düşmesi ve üretimle elde edilmesi oyunda rekabeti arttıracaktır ,tıpkı 39 seviye dönemi ve 49 seviyelerin geldiği ilk dönemdeki gibi.Reçetelerin eski şeflerden de materyal istemesi çok mantıklı bir düşünce (eğer isimlerinde ki gibi dev ana ve karakürkten düşüyorsa tabi ) . :) Bu şekilde sadece karaköy de kasılma zorunluluğu azalacaktır ve diğer bölgelerde de aktiviteler her zaman olacaktır.

Gorgar'a bir sorum olacak ! eğer daha önce sorulmuş ise af diliyorum, forumda veya başka platformlarda böyle bir soru göremedim . Şu ana kadar gördüğüm yeni itemler mor renkli nadide itemlerden ibaret , turuncu renkli şah eser itemler gelecekmi ? Cevaplarsanız sevinirim .
Herkese iyi forumlar ,saygılar .
Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen yavuzlarbey »

İşte yıllardır yönetimden beklediğimiz en azından benim beklediğim bu. Bu etkileşimle gelişim tebrikler .
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen heiseb »

ne diyebilirim ki grup bölgesi istemediniz istemediniz yine yapacağınızı yaptınız
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen heiseb »

Cesurzade yazdı: 28 Şub 2018 22:03

Şu ana kadar gördüğüm yeni itemler mor renkli nadide itemlerden ibaret , turuncu renkli şah eser itemler gelecekmi ? Cevaplarsanız sevinirim .
Herkese iyi forumlar ,saygılar .
hayır gelmeyecek.
Kullanıcı avatarı
EkSeLaNS53
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen EkSeLaNS53 »

Gorgar şu pazar kurma eklentisi içinde bi anket yapsanız. Sohbet bölümünden eşya satmaktan gına geldi artık. Akçe ile mi satarsınız artık ne yaparsınız şu pazar kurma eklentisini yapın artık.