[ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

İKV dünyasına yönelik ilgili anketlerimiz

Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Anket 28 Şub 2018 18:00 tarihinde bitecek

Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli.
262
53%
Ben sadece nadide reçetesi ve materyallerinin düşmesini istiyorum.
232
47%

Toplam oy: 494

Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: City Of Death

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen RamazanBey »

dedee66 yazdı: 08 Ara 2018 14:15
HYLXPRS yazdı: 10 Kas 2018 16:39
Nedenben yazdı: 17 Eki 2018 07:14
HYLXPRS yazdı: 07 Mar 2018 16:32
KILICoglu yazdı: 03 Mar 2018 05:33

+1
+2
ozaman +3
+4
+5
+6
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen CorporalKane »

Saçmalık ve adaletsizlik olmuş. Şu an çoğu kişi bu saçma sistem yüzünden oyunu bıraktı. Ankette şeflerden nadide ekipman düşsün sonucu çıkıyor ama bizim kafası güzel yönetim gidiyor materyal-reçete sistemini getiriyor. Rezillik. Kendi elinizle oyunun topuğuna sıktınız farkında mısınız? ÇT de ki sistem devam etmeliydi. Büyük hata yaptınız. Materyal-reçete düşürmekle uğraşmaktansa herkes oyunu bırakmayı tercih etti. Büyük hata yönetim. Madem çıkan sonuca saygı duymayacaksınız, madem kendi kafanıza eseni yapacaksınız o zaman ne diye anket yaptınız a be yönetim??
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Şimdi bir çok oyuncu bu konuya bakarak bir "ah!" çekiyor, eminim..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
birhesap
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: emekli oldum.

Mesaj gönderen birhesap »

Zamanında oylama esnasında çakma 100 forum hesabı açıp "Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli."ya oy vermeseydim, oyun şimdiye bitmişti vay be duygulandım. yaşasın ikv kardeşliği
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

birhesap yazdı: 04 Nis 2019 21:35 Zamanında oylama esnasında çakma 100 forum hesabı açıp "Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli."ya oy vermeseydim, oyun şimdiye bitmişti vay be duygulandım. yaşasın ikv kardeşliği
bende bi 20-30 tane çakma hesaptan oy vermiştim nadide eşyalar düşmeye devam etmeliye daha fazla uğraşamadım :')
MoonWizard
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen MoonWizard »

char dizmek baya basit olmuş böyle sade reçete iyi olurdu
Kullanıcı avatarı
Materyalist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Materyalist »

Herkes fullenip fullenip sıkılıyordu oyunda pvp sistemi yokki siz gelip reçete iteme laf ediyorsunuz iki tane adam aynı 30 tane item
Oyunda farklı sunucularda adımı kullanan 2 karakter var ve 2'side değilim.
Bu karakterlerin neden ve niçin adıma hesap açtığını bilmiyorum bilginize.
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Keşke nadide eşyalar düşmeye devam etseydi, belki o zaman kopya olmazdı. :unamused:
Resim
Kullanıcı avatarı
legendpolice
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen legendpolice »

Keşke Çemberli Taş sistemi gibi olsaydı hepsi düşseydi :S