[ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

İKV dünyasına yönelik ilgili anketlerimiz

Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Anket 28 Şub 2018 18:00 tarihinde bitecek

Nadide eşyalar düşmeye devam etmeli.
262
53%
Ben sadece nadide reçetesi ve materyallerinin düşmesini istiyorum.
232
47%

Toplam oy: 494

Kullanıcı avatarı
Vezirx27
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <LIL>

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen Vezirx27 »

Yahu oylamanın şuanki durumunu bile görünce şaşırdım. Bosslardan eşya almayı neden istersinizki. Bir süredir dile getiricem fakat yorum yapmaya üşendiğimden yazmadım. Sizce düşücek olan ekipmanların ne kadar değeri olacak gözünüzde. Çemberlitaş’ta olduğu gibi 3 4 adet aynı itemleri almak hoş mu olur. Ecel Getiren, Latif, Ejder Asa, Ashab-ı Keyf gibi silahları ürettiğiniz zamanki heyecanı Çemberlitaş’da aldığınız eşyalar kadar mutluluk verdi mi ? Veyahut birinin elinde Kıyamet Asa görünce veya Çemberlitaş’daki ekipmanları görünce şaşkınlık yaşadınız mı ? Hala ne zaman birinin elinde Ejder Asa, Ecel Getiren, Latif vs. Görsem silaha olan tutkum aklıma geliyor.
Bir şeyleri şans ile kazanmak tamamen saçmalık emek verilirse oyunun kalitesi karakterin kalitesi daha çok artar. Hiç zorunuza gitmiyor mu sizin yıllardır düşüremediğiniz bir eşyayı Güneş Asalı biri gelip ilk girişte düşürmesine. Arkadaşlar az mantıklı düşünün. Kolaya kaçıp direk eşya peşine düşmeyin. Yoksa yaşanacaklar belli.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: [ANKET]: Karaköy şeflerinden, nadide ekipman yerine sadece materyal ve reçete düşmesini tercih edermiydiniz?

Mesaj gönderen yun1010 »

Sadece reçete olması piyasayı canlı tutacaktır.
2
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
sultanahmet660
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Lonca: Nizam-ı Zen

Mesaj gönderen sultanahmet660 »

ejedrogl yazdı: 28 Şub 2018 14:39 1 ay sonra üstü full dizili olup "off sıkıldım yeni güncelleme ne zaman gelecek diye ağlamayın"1 verenler.
hay agzin bal yesin hocam. bebeler kolay yoldan item dizecek diye oyun kalitesini dusurme cabasindalar. az kafayi calistirin.
tatliyi bitmesin diye cay kasigiyla yemek gibi dusunun hazira konmayin. 39 level ortami nostaljiden ibaret olmasin o ruhu geri getirme firsatimiz var su an.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Fark kapanır mı ?
kedi
ManyRibera
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ManyRibera »

Her Zaman Kendinizi Düşünmeyin Oyuna Yeni Başlayacak İnsanlarda Olacaktır.
Hakir Gibi Bir Boss Zaten Zor Kesiliyor Sadece Materyal Almak İçin Kimse Bu Eziyete Katlanamaz.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Şuan itibari ile 1 önde gidiyor. Hayırlısı bakalım.
Kullanıcı avatarı
Baran78
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Son Kaptan

Mesaj gönderen Baran78 »

Vezirx27 yazdı: 28 Şub 2018 14:51 Yahu oylamanın şuanki durumunu bile görünce şaşırdım. Bosslardan eşya almayı neden istersinizki. Bir süredir dile getiricem fakat yorum yapmaya üşendiğimden yazmadım. Sizce düşücek olan ekipmanların ne kadar değeri olacak gözünüzde. Çemberlitaş’ta olduğu gibi 3 4 adet aynı itemleri almak hoş mu olur. Ecel Getiren, Latif, Ejder Asa, Ashab-ı Keyf gibi silahları ürettiğiniz zamanki heyecanı Çemberlitaş’da aldığınız eşyalar kadar mutluluk verdi mi ? Veyahut birinin elinde Kıyamet Asa görünce veya Çemberlitaş’daki ekipmanları görünce şaşkınlık yaşadınız mı ? Hala ne zaman birinin elinde Ejder Asa, Ecel Getiren, Latif vs. Görsem silaha olan tutkum aklıma geliyor.
Bir şeyleri şans ile kazanmak tamamen saçmalık emek verilirse oyunun kalitesi karakterin kalitesi daha çok artar. Hiç zorunuza gitmiyor mu sizin yıllardır düşüremediğiniz bir eşyayı Güneş Asalı biri gelip ilk girişte düşürmesine. Arkadaşlar az mantıklı düşünün. Kolaya kaçıp direk eşya peşine düşmeyin. Yoksa yaşanacaklar belli.
+1
Resim
Kullanıcı avatarı
hasanSONMEZ
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Paha Bicilmez

Mesaj gönderen hasanSONMEZ »

Vezirx27 yazdı: 28 Şub 2018 14:51 Yahu oylamanın şuanki durumunu bile görünce şaşırdım. Bosslardan eşya almayı neden istersinizki. Bir süredir dile getiricem fakat yorum yapmaya üşendiğimden yazmadım. Sizce düşücek olan ekipmanların ne kadar değeri olacak gözünüzde. Çemberlitaş’ta olduğu gibi 3 4 adet aynı itemleri almak hoş mu olur. Ecel Getiren, Latif, Ejder Asa, Ashab-ı Keyf gibi silahları ürettiğiniz zamanki heyecanı Çemberlitaş’da aldığınız eşyalar kadar mutluluk verdi mi ? Veyahut birinin elinde Kıyamet Asa görünce veya Çemberlitaş’daki ekipmanları görünce şaşkınlık yaşadınız mı ? Hala ne zaman birinin elinde Ejder Asa, Ecel Getiren, Latif vs. Görsem silaha olan tutkum aklıma geliyor.
Arkadaşım burası ne Kadim Hidra kesemeye benzer ne dev komado nede dişi örümcek kesmeye benzer. burda GBZ den Büyük Büyücüden Yüce Komiserden Hakir'den bahsediyoruz.Zaten bu anketin yapılması bile saçma zaten adamlar 55 den sonra 1100 1200 1300 hasarda kalıyor ee gelde kes bu bossları hadi kestin diyelim sadece materyal ve reçete alacaksın sen günde kaç defa kesmeyi düşünüyorsun ki kaçması ölmesi var bu işin bide kaçırılması emin ol normal sunucularda daha zor olacak boss kesme o yüzden bosslardan direk şaheser atması daha mantıklı geliyor.
Resim
Resim
Resim
lodoslum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen lodoslum »

Bu konuda benim fikrim, nadide eşyaların düşme ihtimallerinin azaltılması ama düşmeye devam etmesi bununla birlikte bosslardan materyal ve reçetelerin düşmeye devam etmesi çok daha yararlı ve zevkli olacaktır.
Kullanıcı avatarı
OSVALDO
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Unity In Diversity

Mesaj gönderen OSVALDO »

delirmeyin arkadaşlar ordan sadece reçete ve materyaller düşerse karakterlerimizi fullemeye bir ömür yetmez zaten doğru dürüst kesemeyeceğiz materyallerde sanmayın ki 3-5mden satılacak
Resim