Dolar 6.40

İKV dışındaki konularla ilgili paylaşımlarınız
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Dolar 6.40

Mesaj gönderen mstfmrt » 12 Ağu 2018 13:08

d.büyüklerimiz dolarları bozdurun diye bas bas bağırırken eşzamanlı olarak devletin x bankası dolara yatırım yapın diye reklam veriyor :D ben cebimdeki 100 doları bozdursam neye yarar elalemin milyarları varken

Günlüğümü okumak için tıklayın.

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
ResimResim

Kullanıcı avatarı
Sabersmasher57
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sabersmasher57 » 13 Ara 2018 17:16

Yok abi dolar bozdurmakla falan olacak iş değil bu. Şimdilerde görüyoruz enflasyonla topyekün mücadele diye bir şey başlattılar, toplumda bir bilinç oluşturmak için düzenlenmiş bir hareket bence, ne kadar yararlı ne kadar değil tartışılır orası, buna yol yapmak için verilmiş demeçler hepsi. Geçenlerde şöyle bir makale okudum, İngilizcesi olmayanlar için: Yunanistan'daki emlak piyasasının sürekli kendini yenilemesi, turist sayısındaki artış, potansiyel ekonomik gelişmeye rağmen fiyatların Avrupa'ya kıyasla düşük olmasından falan bahsediyor. Arkadaşlarla da sürekli konuşuyoruz, bir miktar birikmişim var, ev almak istiyorum. E hal böyleyken ve Türkiye'de de ekonomi her geçen gün daha dengesiz bir hale gelirken İstanbul'da ev almak yerine neden Yunanistan'dan bir yer almayayım ki? Hem golden visa şansı da var, bedava gezerim Avrupa'yı. İngilizcesi olan arkadaşlar makaleye bir göz atsın. Bir de Almanya daha çok gelir vadediyor sanki, ne diyorsunuz düşünen var mı böyle bir yatırım yapmayı ve yurt dışına yerleşmeyi?
Yanıyoruz Fuat abi.

Kullanıcı avatarı
Tolgacan108
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Tolgacan108 » 14 Ara 2018 09:49

Dolar ın su an gözünün gördüğü herşeye etkisi var emin ol bu adamlar akçeyi kafalarına göre yazıp yazıp satmıyorlar bi vergisi var osu var busu var ben oyunu 2 hafta önce bıraktım herşeyimi de sattım ama bazıları gibi sabahtan akşama kadar forum da oyunu kötülemiyorum kimse sizin kafanıza silah dayayıp zorla oynatmıyor oyun bu kabulleneceksiniz böyle kabulleneceksiniz
TETRADOX

Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi » 14 Ara 2018 18:22

Sabersmasher57 yazdı:
13 Ara 2018 17:16
Bir de Almanya daha çok gelir vadediyor sanki, ne diyorsunuz düşünen var mı böyle bir yatırım yapmayı ve yurt dışına yerleşmeyi?
Özellikle üniversite öğrencileri arasında böyle bir görüş var. ''Ne yapacağım bu memlekette? Ne yapabilirim, giden gitti.'' diyorlar. Böyle düşünmesek keşke. İnsanlar uzmanı oldukları alanda veya çalıştıkları alanda en iyisini hedefleseler daha iyi olmaz mı? O zaman Avrupa'lı Amerika'lı gelmek istemez mi cennet ülkeme?
Resim
Abartıyorum; çünkü anlaşılmak istiyorum.

“Konu Dışı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir