• Bilgilendirme Panosu

Bedava Ak癟e Al覺m覺n覺 Anlat覺yorum

襤KV d覺覺ndaki konularla ilgili payla覺mlar覺n覺z

Bedava Ak癟e Al覺m覺n覺 Anlat覺yorum

襤leti EVCILSAYKO » 18 Ekm 2012 18:49

ncelikle 繹n yarg覺l覺 olmay覺n ve iyi anlamaya 癟al覺覺n ,

imdi arkadalar PTC diye bir olay var PTC nedir ? = Paid To Click yani t覺k ba覺na kazand覺ran siteler bu siteler ne iimize yar覺yacak.. anlatay覺m ikv son g羹nlerde bir yenilik yapt覺 art覺k paypal ile kredi al覺nabilmekte yani ak癟e.. size vereceim siteler paypal'a 24 saat i癟erisinde 繹deme yapan ve minimum 繹deme tutar覺 olmayan siteler.. yani diyelim sen 0.5 $ kazand覺n t覺klay覺p an覺nda paypal adresine 繹deme istiyorsun ve en ge癟 24 saate paypal hesab覺na o para yat覺yor :) , neye t覺kl覺yoruz peki sayko kardeim.. imdi arkadalar vereceim sitelerde 5'er 10'ar reklamlar 癟覺kmakta bu reklamlara t覺klat覺kca 0.5 $ vs gibi paralar kazan覺yorsunuz.. reklama t覺klad覺覺n覺zda en fazla 1 dk boyunca o reklam覺 geziyor ve resimdeki kodu giriyor veya eletiriyorsunuz kazanc覺n覺z yeil yand覺g覺nda onayland覺g覺nda o para site hesab覺n覺za ge癟iyor ve 繹deme isteyebiliyorsunuz.. esas can al覺c覺 noktas覺 bu siteleri 繹zel se癟tim . 繹deme ald覺m hepsinden :) paran覺z paypala ge癟tiinde ikv ak癟eyi paypal hesab覺n覺zdaki kazand覺覺n覺z paralarla alabilirsiniz.. tabi biriktirmeniz gerekecek. vereceim sitelerin her birinden haftada 1 dolar kazansan覺z 10-15 site var haftada 10-15 dolar :) yani bir ikv kutu paras覺.. 30 tl felan yaklas覺k.. imdi sitelere ge癟elim arkadalar.

繹nemli hat覺rlatma ; 繹zellik yahoobux sitesi g羹n i癟inde en fazla reklam 癟覺kan sitedir. dierleri 24 saate bir gibi 癟覺kmakta.

繹nce 繹deme kan覺tlar覺n覺 koyay覺m .

Resim

Resim

Resim

bir k覺sm覺da payza 繹deme sistemi ile ald覺g覺m 繹demeler oldugu icin paypal ekran覺yla farkl覺l覺k g繹stermekteler.

Resim

羹ye olma linki

Kod: T羹m羹n羹 se癟
http://www.yahoobux.com

Resim

http://www.ricabux.com

Resim

http://www.club-bux.com

Resim

http://www.mihabux.com

Resim

http://www.bux-for-you.com

Resim

http://www.thefastestbux.com

Resim

http://www.power-clix.com

Paypal hesab覺 olmayan arkada i癟in nas覺l a癟覺l覺r resimli anlat覺m

viewtopic.php?f=47&t=101058

PayPal ile Ak癟e Nas覺l Al覺n覺r? resimli anlat覺m

viewtopic.php?f=47&t=101058

Yapamad覺覺n覺z yer olursa sorun yard覺mc覺 olurum , bol kazan癟lar ..
襤kv mini etek gibidir,癟ok eyi g繹sterir ama as覺l g繹stermesi gereken eyi g繹stermez.

Resim

2006 - 2011
EVCILSAYKO
襤ri Fare Avc覺s覺
襤ri Fare Avc覺s覺

襤leti: 69
Kay覺t: 11 Eyl 2012 20:54
Sunucu: Emin繹n羹

Re: Bedava Ak癟e Al覺m覺n覺 Anlat覺yorum

襤leti HIStory » 18 Ekm 2012 19:12

Peki bu verdiin sitelerden reklama t覺klay覺p para kazanmay覺 da g繹sterebilir misin rica etsem ?
Kullan覺c覺 avatar覺
HIStory
襤ri Fare Avc覺s覺
襤ri Fare Avc覺s覺

襤leti: 59
Kay覺t: 13 Eyl 2011 20:18
Klan: Lodos

襤leti HezarfenCelebi » 18 Ekm 2012 19:26

Bu yolla para kazanmak o kadar basit deil.Baz覺 arkadalar fazla hayallere kap覺lmas覺n :)
B羹y羹k meclisin k羹rs羹s羹nden milletime s繹z verdim.Hatay'覺 alaca覺m.Milletim benim dediime inan覺r.S繹z羹m羹 yerine getirmezsem milletimin huzuruna 癟覺kamam.Yerimde kalamam.Ben imdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaayamam.
HezarfenCelebi
Demirci 覺ra覺
Demirci 覺ra覺

襤leti: 620
Kay覺t: 25 Eyl 2012 10:59

襤leti HezarfenCelebi » 18 Ekm 2012 19:29

HIStory yazd覺:Peki bu verdiin sitelerden reklama t覺klay覺p para kazanmay覺 da g繹sterebilir misin rica etsem ?

襤nternetten ufak bir arat覺rma yaparsan nas覺l kazan覺l覺r bulabilirsin.T覺klama ba覺na 1 cent verir bu reklamlar.Belli bir miktar paraya ula覺nca,bakiyende olan parayla al覺veri yapabiliyorsun internet 羹zerinden.Bu arada bu t羹r reklam sitelerinde premium falan bile sat覺l覺yor.Daha fazla para kazanmak i癟in.Genelde bu yolla para kazanmak i癟in 癟ok geni bir 癟evreye sahip olman gerek.
B羹y羹k meclisin k羹rs羹s羹nden milletime s繹z verdim.Hatay'覺 alaca覺m.Milletim benim dediime inan覺r.S繹z羹m羹 yerine getirmezsem milletimin huzuruna 癟覺kamam.Yerimde kalamam.Ben imdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaayamam.
HezarfenCelebi
Demirci 覺ra覺
Demirci 覺ra覺

襤leti HIStory » 18 Ekm 2012 19:35

Tamamen merak bo oturmaktansa 3 5 t覺k 1 ayda bin ak癟e 癟覺ksa hi癟 yoktan bir eyler yani :D
Kullan覺c覺 avatar覺
HIStory
襤ri Fare Avc覺s覺
襤ri Fare Avc覺s覺

襤leti EVCILSAYKO » 18 Ekm 2012 20:25

HIStory yazd覺:Peki bu verdiin sitelerden reklama t覺klay覺p para kazanmay覺 da g繹sterebilir misin rica etsem ?

rnek olarak Yahoobux sitesinin ad覺m ad覺m anlat覺m覺n覺 resimli olarak yapaca覺m dierleride ayn覺 scripti kullan覺rlar ayn覺d覺r yani yolu burdan bakarak hepsini yapabilirsiniz.

yelik alma ;

Resim

Resim

Resim

Bundan sonra siteye kay覺t olduk Register'覺n ordaki Login'e t覺klay覺p giriimizi yap覺yoruz ve paypal bilgilerimizi sisteme tan覺t覺yoruz.

Nas覺l tan覺yacaks覺n覺z gerisini resimli anlatmayaca覺m iyi takip edelim ad覺mlar覺 .

ncelikle loginden giri yapt覺k kar覺m覺za okunmam覺s mesajlar var diye bi uyar覺 gelcek ingilizce , mesaj kutunuza gidip o mesajlar覺n hepsini okumadan hi癟bi islem yapamass覺n覺z 繹nce girin t羹m mesajlar覺 ac覺n .. ondan sonra paypal bilgisi girme ekran覺na s繹yle ericeksiniz.. 繹deme yap覺lacak paypal adresiniz yani

My account k覺sm覺 var en sol men羹de.. onun alt覺nda Account Settings var ona t覺klay覺n ve kar覺n覺za gelen PayPal email k覺sm覺na paypal adresinizi yaz覺n . mailnizi yani paypalda kay覺tl覺 olan.

Current password yazan k覺sma yahobux sitesine 羹ye olrken girdiniz sifreyi girin sifre onay覺d覺r sonra save change diyin ve paypal覺 tan覺tt覺k art覺k .

imdi gelelim para kazanmaya..

nas覺l reklamlara t覺klayaca覺z ?

Yine sol men羹lerden Get paid to ana men羹s羹 alt覺ndaki View Advertisements linkine t覺klay覺n ve aa覺da g繹rd羹羹n羹z gibi reklamlar gelecek ne kadar para verdii ve ne kadar s羹re gezmeniz gerektigi yazan reklamlar t覺kl覺yoruz bitanesine resimli g繹stereyim ..

Resim
襤kv mini etek gibidir,癟ok eyi g繹sterir ama as覺l g繹stermesi gereken eyi g繹stermez.

Resim

2006 - 2011
EVCILSAYKO
襤ri Fare Avc覺s覺
襤ri Fare Avc覺s覺

襤leti EVCILSAYKO » 18 Ekm 2012 20:33

ricabux ve yahobux da yeni reklamlar 癟覺kt覺 arkadalar ka癟覺rmay覺n t覺klay覺n

Resim

2006 - 2011
EVCILSAYKO
襤ri Fare Avc覺s覺
襤ri Fare Avc覺s覺

襤leti KRaLeX » 18 Ekm 2012 20:44

Site ne kadar g羹venilir? Hi癟 繹deme alan oldu mu? Ba覺m覺za bir i a癟覺lmas覺n? A癟覺l覺rsa bunun hesab覺n覺 kim verecek? Herg羹n d羹zenli reklam t覺klad覺覺m覺zda ayda ka癟 lira elimize ge癟er ortalama? Paray覺 nas覺l tedarik edeceiz? Paypal hesab覺ndaki paray覺 襤KV de nas覺l kullanaca覺z? Veya baka sitelerde al覺veri sitelerinde nas覺l kullanaca覺z?Hi癟 kendin 繹deme ald覺n m覺?

Bunlar覺nda cevaplar覺n覺 verirsen sevinirim.襤ntte arat覺r覺rken her kafadan ayr覺 bir ses 癟覺kt覺覺 i癟in g羹venilirlii kesin olmuyor.G羹venilir olduunu kan覺tlayacak bireyler laz覺m.
Resim
Resim
Resim
襤stanbul K覺yamet Vakti 繹z羹mleme Ekibi
Kullan覺c覺 avatar覺
KRaLeX
FareAdam D羹man覺
FareAdam D羹man覺

襤leti: 497
Kay覺t: 31 Oca 2010 21:27

襤leti HIStory » 18 Ekm 2012 20:46

Ayr覺ca paray覺 Paypal hesab覺na nas覺l aktar覺yoruz son olarak onuda anlat覺rsan sevinirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
HIStory
襤ri Fare Avc覺s覺
襤ri Fare Avc覺s覺

襤leti HezarfenCelebi » 18 Ekm 2012 20:49

KRaLeX yazd覺:Site ne kadar g羹venilir? Hi癟 繹deme alan oldu mu? Ba覺m覺za bir i a癟覺lmas覺n? A癟覺l覺rsa bunun hesab覺n覺 kim verecek? Herg羹n d羹zenli reklam t覺klad覺覺m覺zda ayda ka癟 lira elimize ge癟er ortalama? Paray覺 nas覺l tedarik edeceiz? Paypal hesab覺ndaki paray覺 襤KV de nas覺l kullanaca覺z? Veya baka sitelerde al覺veri sitelerinde nas覺l kullanaca覺z?Hi癟 kendin 繹deme ald覺n m覺?

Bunlar覺nda cevaplar覺n覺 verirsen sevinirim.襤ntte arat覺r覺rken her kafadan ayr覺 bir ses 癟覺kt覺覺 i癟in g羹venilirlii kesin olmuyor.G羹venilir olduunu kan覺tlayacak bireyler laz覺m.

Belli bal覺 siteler var.Bu siteler g羹venilir fakat sebepsiz yere hesab覺n blocke edilebiliyor.
Paypal sanal bir banka hesab覺 diyebiliriz.Bu paypal hesab覺nla baz覺 sitelerden al覺veri yapabilir,atm ile para 癟ekebilirsin.
Daha 繹nce ben bu sitelerle 400 500 dolar kazanm覺t覺m.O zamanlar Knight Online i癟in program yaz覺yordum.
Tekrar ediyorum bu sitelerde para kazanmak o kadar kolay deil.G羹nde 500 1000 defa t覺klayacak insan bulman覺z gerek.Ancak o zaman para kazan覺rs覺n覺z.
HezarfenCelebi
Demirci 覺ra覺
Demirci 覺ra覺

Sonraki

Konu D覺覺

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu g繹r羹nt羹leyenler: Kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 1 misafir