Yeni projeye start verdik

İKV dışındaki konularla ilgili paylaşımlarınız
TheWesTSooNN
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Yeni projeye start verdik

Mesaj gönderen TheWesTSooNN » 12 Oca 2020 12:08

FrenzyTR yazdı:
11 Oca 2020 01:08
TheWesTSooNN yazdı:
11 Oca 2020 00:15
Selam, son durum hakkında bilgi verir misin ? :)
Merhaba, son durum olarak sanırım oyunumuzun haritasının tamamen bittiğini belirtmiştik. Şuanda yoğun bir şekilde oyunumuzda yer alacak 6 sınıfın karakter modellenmesi, animasyonlandırılması ve zırh/silah/kalkan tarzı karakterlerimizin kullanacağı ekipmanların modellenmesi üzerinde çalışıyoruz. Yaratıklar konusunda aslında hazır sayılırız fakat oyuncularımızın kontrol edeceği karakterler konusunda şuanda ince ayarlarla çalışıyoruz. Karakterlerimizle ilgili somut işlemler bittikten sonra oyunumuzdaki yaratıklarla beraber resmi tanıtım videosu yayınlayacağız. Ayrıca tanıtım videosu ile birlikte web sitemiz, forum sayfamız açılacaktır. Tabi ki reklam çalışmalarımız o noktadan sonra başlayacaktır. :relaxed:
Sabırsızlıkla bekliyorum :) Başarılar dilerim

Kullanıcı avatarı
hewlet57
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: FireNation

Mesaj gönderen hewlet57 » 13 Oca 2020 01:15

Klanca denemek ıcın sabırsızlanıyoruz umarım herşey guzel olur takipteyiz.
FireNation
Hewlet
Server :Eminönü
Nick : Hewlet
Lonca : FireNation

Kullanıcı avatarı
FrenzyTR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen FrenzyTR » 14 Oca 2020 20:30

hewlet57 yazdı:
13 Oca 2020 01:15
Klanca denemek ıcın sabırsızlanıyoruz umarım herşey guzel olur takipteyiz.
FireNation
Hewlet
Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler, tam gaz çalışmalar devam ediyor. :relaxed:
TheWesTSooNN yazdı:
12 Oca 2020 12:08
FrenzyTR yazdı:
11 Oca 2020 01:08
TheWesTSooNN yazdı:
11 Oca 2020 00:15
Selam, son durum hakkında bilgi verir misin ? :)
Merhaba, son durum olarak sanırım oyunumuzun haritasının tamamen bittiğini belirtmiştik. Şuanda yoğun bir şekilde oyunumuzda yer alacak 6 sınıfın karakter modellenmesi, animasyonlandırılması ve zırh/silah/kalkan tarzı karakterlerimizin kullanacağı ekipmanların modellenmesi üzerinde çalışıyoruz. Yaratıklar konusunda aslında hazır sayılırız fakat oyuncularımızın kontrol edeceği karakterler konusunda şuanda ince ayarlarla çalışıyoruz. Karakterlerimizle ilgili somut işlemler bittikten sonra oyunumuzdaki yaratıklarla beraber resmi tanıtım videosu yayınlayacağız. Ayrıca tanıtım videosu ile birlikte web sitemiz, forum sayfamız açılacaktır. Tabi ki reklam çalışmalarımız o noktadan sonra başlayacaktır. :relaxed:
Sabırsızlıkla bekliyorum :) Başarılar dilerim
Sabrınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. :relaxed:
Experienced Game Developer (Windows/Android/IOS) for 8 years.
MMORPG Projemiz.

Kullanıcı avatarı
FrenzyTR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen FrenzyTR » 16 Oca 2020 17:35

Herkese merhaba. Birçok ÖM aldık oyunumuzun şuanki süreci ile ilgili. Projemizde herhangi bir aksaklık yok, karakter ve zırhları konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Belirttiğimiz gibi haritamız tamamen bitmiş durumda. Oyunumuzda kullandığımız zırhlarla ilgili ufak bir görsel paylaşmak istedik.

Resim
MMORPG Projemiz.

Kullanıcı avatarı
dedee66
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dandik Adama Pandik™
Konum: Meteor Lodos Sancak Kaba Dayı Modu (Snkbnacloupatra) 2011-2016

Mesaj gönderen dedee66 » 17 Oca 2020 12:12

Gizlenmiş İçerikGöster
FrenzyTR yazdı:
16 Oca 2020 17:35
Herkese merhaba. Birçok ÖM aldık oyunumuzun şuanki süreci ile ilgili. Projemizde herhangi bir aksaklık yok, karakter ve zırhları konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Belirttiğimiz gibi haritamız tamamen bitmiş durumda. Oyunumuzda kullandığımız zırhlarla ilgili ufak bir görsel paylaşmak istedik.

Resim
Dokular kaliteli duruyor, ve kapalı bölgelerinizi çok beğendim umarım müzikleride güzel olur yani oyun müzikleri çoğu insana bölgeyi yaşatıyor. Tanıtım videosunu dört gözle bekliyorum.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim

REVER
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen REVER » 19 Oca 2020 06:36

FrenzyTR yazdı:

Resim
Dostum 2019'da yıl sonu açık beta demişsin acaba açık betayı yaptın mı ne oldu anlamadım yoksa beklemede miyiz? :thinking_face:

Kullanıcı avatarı
FrenzyTR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen FrenzyTR » 19 Oca 2020 15:02

REVER yazdı:
19 Oca 2020 06:36
FrenzyTR yazdı:

Resim
Dostum 2019'da yıl sonu açık beta demişsin acaba açık betayı yaptın mı ne oldu anlamadım yoksa beklemede miyiz? :thinking_face:
Merhaba. İKV forumda mesaj düzenleme biraz sıkıntılı olduğu için ilk mesajı düzenleme fırsatım olmadı. Herhangi bir beta sürecinden geçmedik. Aslında projenin beta yayınını erteleme kararı almıştık geçen aylarda. Bunun sebebi ise oyunumuzu basit bir oyun yapmak yerine gerçek anlamda başarılı ve geniş kapsamlı bir projeye çevirmek istediğimizdi. Yani erken yayına sürmek yerine birçok anlamda oyunumuzu genişletme kararı aldık. Bu yüzden malesef bir gecikme söz konusu oldu. :relaxed:
MMORPG Projemiz.

“Konu Dışı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir