IKV Nefer Mobil Uygulama Hk.

İKV dışındaki konularla ilgili paylaşımlarınız
Kullanıcı avatarı
aydineray
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Türk Harekat Timi

IKV Nefer Mobil Uygulama Hk.

Mesaj gönderen aydineray » 27 May 2019 22:33

Merhaba,

Yaklaşık 1 sene önce IKVNefer isminde bir proje duyurmuş ve kullanıma sunmuştum. Domain ve sunucu masrafını ayarlayamadığımdan dolayı kapatmak durumunda kalmıştım. Yakın bir zamanda, iş yoğunluğum da azalırsa projeyi tekrardan aktif hale getirmek istiyorum. Bu sürede, hem diğer neferlere yardımcı olmak hem de iş sırasında biraz kafa dağıtmak için bir mobil uygulama geliştirdim.

Şuan için sadece görev listesi bulunuyor lakin IKVNefer'in tekrar aktif olmasıyla "Yetenek Dağılım Sihirbazı"nı ve "Maden Haritası"nı da kullanabileceğiz. Asıl alanım mobil geliştirme olmadığından dolayı biraz amatörce bir çalışma oldu lakin yukarda saydığım daha önce yaptığımız modüllerle entegreli bir şekilde çalıştıracağım. Çok bekletmeden uygulamanın görüntülerine geçeyim.

Yükleme Ekranı
Resim

Intro-1
Resim

Intro-2
Resim

Intro-3
Resim

Intro-4
Resim

Intro-5
Resim

Ana Ekran
Resim

Görev Listesi (Yaptıklarınıza tıklayarak yeşil yapabilirsiniz, değişiklikler kaydolacaktır)
Resim

Seviye ve ek pakete göre filtreleme yapabilirsiniz
Resim

Yayınlamadan önce yapılması gerekenler:
  • Menü (Tamamlandı)
  • Görev listesinin yapısı (Tamamlandı)
  • Seviye ve "Genişleme Paketi"ne göre görev filtreleme (Tamamlandı)
  • Görev listesinin JSON olarak hazırlanması (Hazırlanıyor)
  • Son hatalar ve düzeltmeler
  • Google Play'e Yüklenmesi
  • Özgür yazılım olarak herkese açık bir şekilde versiyon kontrol sistemiyle dağıtılması :heart_eyes:

Güzel Bir Not: IKVNefer projesinde olduğu gibi bu uygulama da tamamen "özgür yazılım" olarak herkese açık paylaşılacak. İsteyen herkes geliştirme yapıp, katkıda bulunabilir O:-)

İyi Oyunlar Neferler.
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Yapılıyor)

Kullanıcı avatarı
KuzgunXIII
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Sons Of Anarchy

Re: IKV Nefer Mobil Uygulama Hk.

Mesaj gönderen KuzgunXIII » 27 May 2019 22:44

Eline sağlık gerçekten oyunculara çok faydalı olabilecek bir uygulama masaüstü versiyonu da olursa daha iyi olabilir
Ruhlarımızın Tanrı Dağı'nda buluşacağı eminliği ile sevdiğimiz için,Dünyada vuslatı hesaba katmadık, Özlüyoruz vesselam.

Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless » 28 May 2019 00:43

Eline sağlık takdire şayan bir çalışma olmuş O:-)
  • Darkxfearless
  • TheSeNTRY
  • SeNTRY
Kuklacı Meran 'Adem

Kullanıcı avatarı
Koygocuren
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Koygocuren » 28 May 2019 00:55

Eline sağlık yine güzel bi çalışma bizleri bekliyor

Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann » 08 Haz 2019 00:03

helal lan sana :* :* .
Resim

ismailaslan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ismailaslan » 08 Haz 2019 00:38

aydineray yazdı:
27 May 2019 22:33
Merhaba,

Yaklaşık 1 sene önce IKVNefer isminde bir proje duyurmuş ve kullanıma sunmuştum. Domain ve sunucu masrafını ayarlayamadığımdan dolayı kapatmak durumunda kalmıştım. Yakın bir zamanda, iş yoğunluğum da azalırsa projeyi tekrardan aktif hale getirmek istiyorum. Bu sürede, hem diğer neferlere yardımcı olmak hem de iş sırasında biraz kafa dağıtmak için bir mobil uygulama geliştirdim.

Şuan için sadece görev listesi bulunuyor lakin IKVNefer'in tekrar aktif olmasıyla "Yetenek Dağılım Sihirbazı"nı ve "Maden Haritası"nı da kullanabileceğiz. Asıl alanım mobil geliştirme olmadığından dolayı biraz amatörce bir çalışma oldu lakin yukarda saydığım daha önce yaptığımız modüllerle entegreli bir şekilde çalıştıracağım. Çok bekletmeden uygulamanın görüntülerine geçeyim.

Yükleme Ekranı
Resim

Intro-1
Resim

Intro-2
Resim

Intro-3
Resim

Intro-4
Resim

Intro-5
Resim

Ana Ekran
Resim

Görev Listesi (Yaptıklarınıza tıklayarak yeşil yapabilirsiniz, değişiklikler kaydolacaktır)
Resim

Seviye ve ek pakete göre filtreleme yapabilirsiniz
Resim

Yayınlamadan önce yapılması gerekenler:
  • Menü (Tamamlandı)
  • Görev listesinin yapısı (Tamamlandı)
  • Seviye ve "Genişleme Paketi"ne göre görev filtreleme (Tamamlandı)
  • Görev listesinin JSON olarak hazırlanması (Hazırlanıyor)
  • Son hatalar ve düzeltmeler
  • Google Play'e Yüklenmesi
  • Özgür yazılım olarak herkese açık bir şekilde versiyon kontrol sistemiyle dağıtılması :heart_eyes:

Güzel Bir Not: IKVNefer projesinde olduğu gibi bu uygulama da tamamen "özgür yazılım" olarak herkese açık paylaşılacak. İsteyen herkes geliştirme yapıp, katkıda bulunabilir O:-)

İyi Oyunlar Neferler.
İstanbul Kıyamet Vakti İçin hala uğraşan emek veren insanları gördükçe bi mutlu oluyorum sebepsizce.. Ellerine sağlık umarım projeni sorunsuz bir biçimde sonuçlandırır bizlerin kullanımına sunarsın :)
İyi Forumlar.
"Biraz olsun dikkat çekebildiysek, buna değdi. Siz eğer bunu okuduğunuz halde hala bir şeylerin yanlış olduğunu düşünmüyor ve kılınızı kıpırdatmıyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir."
Zahir Demirseven.

REVER
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen REVER » 08 Haz 2019 02:39

Emeğine sağlık, kullanışlı ve çok faydalı bir uygulama gibi duruyor. Özellikle madenle uğraşan arkadaşlarımız için güzel bir kolaylık olmuş. Maden haritası sadece karaköy için geçerli ise diğer haritalar da eklense tadından yenmez.

İnşaAllah emeğinin karşılığını fazlasıyla alırsın.

Kullanıcı avatarı
aydineray
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Türk Harekat Timi

Mesaj gönderen aydineray » 08 Haz 2019 04:23

REVER yazdı:
08 Haz 2019 02:39
Emeğine sağlık, kullanışlı ve çok faydalı bir uygulama gibi duruyor. Özellikle madenle uğraşan arkadaşlarımız için güzel bir kolaylık olmuş. Maden haritası sadece karaköy için geçerli ise diğer haritalar da eklense tadından yenmez.

Merhaba,

beğenmenize sevindim. İlk aşamada Karaköy dışındaki maden haritaları bulunacak. Maalesef Karaköy'e bile giremiyorum ':) (Ah Gaffar!)

Şaka bir yana, Karaköy'ün maden haritası varsa elinizde onu da entegre edebiliriz.
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Yapılıyor)

ismailaslan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ismailaslan » 10 Haz 2019 03:27

aydineray yazdı:
08 Haz 2019 04:23
REVER yazdı:
08 Haz 2019 02:39

Merhaba,

beğenmenize sevindim. İlk aşamada Karaköy dışındaki maden haritaları bulunacak. Maalesef Karaköy'e bile giremiyorum ':) (Ah Gaffar!)

Şaka bir yana, Karaköy'ün maden haritası varsa elinizde onu da entegre edebiliriz.
Karaköy Maden Haritasına Buradan Ulaşabilirsin.
"Biraz olsun dikkat çekebildiysek, buna değdi. Siz eğer bunu okuduğunuz halde hala bir şeylerin yanlış olduğunu düşünmüyor ve kılınızı kıpırdatmıyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir."
Zahir Demirseven.

“Konu Dışı” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: FrenzyTR ve 1 misafir