İKV Nefer Arayüz Çalışması

İKV Fan Sitelerin tanıtımı ve paylaşımları
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: İKV Nefer Arayüz Çalışması

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Çok güzel olmuş @Nerull buraya gel
Resim
Kullanıcı avatarı
ghoul
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ghoul »

Begendim ve upluyorum
Kullanıcı avatarı
ilkay64
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: ÖNCÜLER

Mesaj gönderen ilkay64 »

Çok başarılı bi çalışma Başarılarınızın Devamını Dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Fozzy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Fozzy »

güzel
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Çok güzel olmuş fakat tüm satışlar buradan yapılır ise oyuna girişler az olmaz mı :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

aydineray yazdı: 13 Ara 2017 00:48 Örnek vermek gerekirse, istanbuloyun.com sitesine girdiğimiz zaman arkada şöyle koca bir resim yükleniyor.

Resim

Bunun kötü yanlarından biri büyük resmin ayrı bir istekle kocaman yüklenmesi bir diğer kötü yanı da sabit boyutta olması, yani istanbuloyun.com içerisinde bu resmin büyüklüğünün dışında yüksek bir sayfa yapmaları mümkün değil. Bu resimden tekrar eden kısmın ayrı başlangıç ve bitiş kısmının ayrı ayrı servis edilmesi gerekiyordu.
Sayfa bu resimden uzun olursa metin çerçevesinin etrafı boşluk olarak devam edebilir. He 2018'e gelmişiz sabit boyutta bir görseli hala tasarımda kullanmak mantıklı mıdır, değildir. Sayfada iki satır kelime olsa bile bu resim kadar aşağı uzuyor sayfa

Yaptığın tasarım responsive yani duyarlı olmasıyla resmi sitede şuan olmayan önemli bir özelliği eklemiş. Sadece tek bir önerim olacak ana sayfada havadislerin üzerinde slider tarzında geçişli resimler bulundurmak iyi olacaktır. Genel olarak internet sitelerinde ana sayfada böyle olmayınca insan ana sayfada olup olmadığını sorguluyor. Bu tip tasarımları genelde ücretsiz mobil temalar kullanıyor. Bu yüzden yaşasın responsive tasarımlar :grin:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

aydineray yazdı: 13 Ara 2017 00:31 Merhaba,

İKV Nefer isminde bir çalışma yapmaya başladığımı gururla duyurmak istiyorum. Bu çalışmada neferlere yardımcı olacak bir çok araç da yer alacak. Bunlardan bazıları
  • Pazar
  • Maden Haritası
  • Yetenek Dağılım Sihirbazı
  • Görev Rehberi
  • Sınıf Rehberi
Herhangi bir aksaklık çıkmaması ve yeni güncellemeyle gelecek popülasyonu karşılayabilmek için elimden geldiğince profesyonel bir çalışma yapmaya çalışıyorum. Lakin iş sebebiyle çok fazla zamanımı ayıramıyorum. Tamamlanır tamamlanmaz diğer tüm neferlerle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Proje açık kaynak olarak yapılmaya başlanacak ve öyle de devam edecektir. Proje mobil uyumlu olacaktır (bazı araçlar hariç)

Şuan için anasayfanın arayüz çalışması bitmiştir. Yorumlarınızı ve önerilerinizi almayı çok isterim. Teşekkürler.

Anasayfa
Resim

Anasayfa - Grid
Resim
Bitirdin Mi Kardeşim Yoksa Bıraktın Mı ?
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
aydineray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Türk Harekat Timi

Mesaj gönderen aydineray »

dedee66 yazdı: 01 Ağu 2018 13:15
aydineray yazdı: 13 Ara 2017 00:31 Merhaba,

İKV Nefer isminde bir çalışma yapmaya başladığımı gururla duyurmak istiyorum. Bu çalışmada neferlere yardımcı olacak bir çok araç da yer alacak. Bunlardan bazıları
  • Pazar
  • Maden Haritası
  • Yetenek Dağılım Sihirbazı
  • Görev Rehberi
  • Sınıf Rehberi
Herhangi bir aksaklık çıkmaması ve yeni güncellemeyle gelecek popülasyonu karşılayabilmek için elimden geldiğince profesyonel bir çalışma yapmaya çalışıyorum. Lakin iş sebebiyle çok fazla zamanımı ayıramıyorum. Tamamlanır tamamlanmaz diğer tüm neferlerle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Proje açık kaynak olarak yapılmaya başlanacak ve öyle de devam edecektir. Proje mobil uyumlu olacaktır (bazı araçlar hariç)

Şuan için anasayfanın arayüz çalışması bitmiştir. Yorumlarınızı ve önerilerinizi almayı çok isterim. Teşekkürler.

Anasayfa
Resim

Anasayfa - Grid
Resim
Bitirdin Mi Kardeşim Yoksa Bıraktın Mı ?
Proje yayınlandı, bu konu ile ilgili zaten ayrı bir başlık açılmıştı efendim :blush:
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Siteye ulaşılmıyor. :( her şey gibi buda kapandı
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Boludanoyuncu yazdı: 28 May 2020 23:25 Siteye ulaşılmıyor. :( her şey gibi buda kapandı
Adamın imzasına bak:

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası