İKV Oluşumları HK.

İKV Fan Sitelerin tanıtımı ve paylaşımları
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

İKV Oluşumları HK.

Mesaj gönderen VaMoSBieN »

Merhabalar ,

Böylesine büyük bir oyunun fan site olarak geride kalması beni üzüyor. Bundan önce faal olan sitelerde gerek moderasyon gerek üye olarak hep bulundum.

www.forumikv.com ( bence en güzel ortamın bulunduğu site kapandı...)
www.ikvonline.net ( en büyük sitelerden biriydi en uzun süre dayandı ama şimdilerde erişemiyorum )
www.oyunikv.com ( basit çaplı kendi sitem fazla dayanmadı :) )
www.mekanikv.com ( yine kendi sitem üye bulamadık... )
www.ikvforum.com ( 9 ay dayandı sanırım android uygulaması bile yazdık ama olmadı )

Yönetim önceden kesinlikle forumlara destek olmuyordu... Ben yönetim ile görüşmeyi düşünüyorum. Eski rehber olduğum için işleyiş mantığına sahibim. Tüm mailler okunuyor desteğe giden oradan ulaşmayı deneyeceğim. Bana bu konuda destek olabileceklerini düşünüyorum...

Artık bir fan sitesi oluşturulmalı bu oyuna. :) Şimdi diyeceksiniz ki resmi forum adresimiz var... Eee her şeyin alternatifi olmalı belki oyuna yeni başlamak isteyen veya oynayan biri burayı beğenmez tasarımını yönetimini vbg. :)

Bana destek olabilecek arkadaşlar olursa iyi bir proje ortaya çıkabilir... :) Herkesin düşüncelerini bekliyorum...
VaMoSxFeNeRR VaMoSBieNIV ııVaMoSBieNıı Zuhurr LegendxVaMoSBieN Cefakarkanarya

Beyaz Köşk
Eskioyuncu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: İKV Oluşumları HK.

Mesaj gönderen Eskioyuncu »

Benimde ne zamandır düşündüğüm bir konuydu. "Chat bölgesi" gibi resmi forumda olmayan birçok özellik, özel bir forumda var edilebilir. Eski özel forumların silinmesi, birçok emeği de beraberinde götürmüş, yeni oyuncuların katılımındaki en büyük desteği de yok etmiş oldu. Yönetim, şu konuyu yazabilmemizi sağlayacak çatıyı sağlamakla yeteri desteği de vermiş oluyor aslında. Geri kalanı bu işten anlayan oyuncuların işi...

Özel oyun forumları, yönetime karşı geçmişte bir soğukluğu olduğundan, kendince bir yönetimin kurulup otorite dürtüsünün tatmin edildiği bir yer olmadığı sürece, yönetime de daima farklı ve oyuncu lehine perspektif sunabilecek faydalı bir girişimdir. Yeter ki, dediğim gibi, bu forumlar otoritenin kişisel ve siyasi fikirleri rotasında yıkıcı bir rol oynamasın...
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Eskioyuncu yazdı:Benimde ne zamandır düşündüğüm bir konuydu. "Chat bölgesi" gibi resmi forumda olmayan birçok özellik, özel bir forumda var edilebilir. Eski özel forumların silinmesi, birçok emeği de beraberinde götürmüş, yeni oyuncuların katılımındaki en büyük desteği de yok etmiş oldu. Yönetim, şu konuyu yazabilmemizi sağlayacak çatıyı sağlamakla yeteri desteği de vermiş oluyor aslında. Geri kalanı bu işten anlayan oyuncuların işi...

Özel oyun forumları, yönetime karşı geçmişte bir soğukluğu olduğundan, kendince bir yönetimin kurulup otorite dürtüsünün tatmin edildiği bir yer olmadığı sürece, yönetime de daima farklı ve oyuncu lehine perspektif sunabilecek faydalı bir girişimdir. Yeter ki, dediğim gibi, bu forumlar otoritenin kişisel ve siyasi fikirleri rotasında yıkıcı bir rol oynamasın...

Ben kesinlikle alternatif forumlar kurulmasından yanayım... Maalesef yönetim ekibi sanırım bu forumda bir takım grupların öne çıkması oyuna sıkıntılar yaratmasından korkuyor... 2008 de ikv yayma projesi gibi bir proje yaptık 50 ye yakın internet kafe ve forumlarda tanıtımlar yapıldı kötü mü oldu ? Fakat yetkililerin tek cevabı biz bu olaylara olumlu yaklaşmıyoruz telif hakkına dikkat çektiler...

Ben her türlü mantıklı projeye maddi manevi destek vereceğim. Aklımda 3-4 proje var hepsini hayata geçirmeyi düşünüyorum. Bu konuda eski başarılı isimler wolverinali yusufberan lyder gibi isimlerle görüşeceğim... :)

Beyaz Köşk
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Merhaba ,

Henuz olumlu veya olumsuz bir donus alamadigim gibi bir cok insanin ne forumu gibi laflarina maruz kaliyorum :) Resmi foruma bile girmeyen oyunculari ve eski oyunculari yeni bir platform altinda birlestirmek cok zor olacak gibi... Eski forumlarda bulundugum icin uye sikintisini biliyorum. Fakat yinede ben bu projede yer almak istiyorum ve bir kisim calismalara basladim. Bana bu konuda destek olabilecek arkadaslar ve fikir verebilecek kisiler ariyorum...

Tabii ki her sey daha iyi bir oyun daha cok zevk alabilmek icin :) Her seyden once unutulmamasi gerekir ki bu bir oyun. :)

Beyaz Köşk
Eskioyuncu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Eskioyuncu »

Benden tam destek, elimden geldiğince...
Kullanıcı avatarı
VaMoSBieN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Eskioyuncu yazdı:Benden tam destek, elimden geldiğince...
Teşekkürler :)

Bu arada çalışmalarda belli başlı ilerlemeler kaydettik. Fakat kodlama ve tasarımdan anlayan arkadaşlara da ihtiyacımız var :)

Beyaz Köşk
Kullanıcı avatarı
MiRaLaY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen MiRaLaY »

VaMoSBieN yazdı:

Bu arada çalışmalarda belli başlı ilerlemeler kaydettik. Fakat kodlama ve tasarımdan anlayan arkadaşlara da ihtiyacımız var :)
İKV Fan weB Sayfaları İçin Çalışmalar Yapıyorum.

http://www.IKVResim.Com Bunlardan Sadece Biri weB sayfasını Rehber Ekibleri Dahi Kullaniyor Tek Sorun Ise IKV Ortaminda Yeterince Taninmamasi.

Hizli Resim , Imageus Gibi Siteler Resimleri 3 Ayda Silebiliyorken 1,5 Senedir Aktif Olarak Yüklenen Resimler Halen Daha Sistemde Mevcuttur.

Bu Günlerde Video Paylasim Platformu Sistemini Hayata Geçirme Çabası İçerisindeyim Platform İçin Gerekli Kodlamayı Bir Yana Geçtim IKV Yönetimini Böyle Fan Siteler İçin Destek Vermeye Çağırıyorum. ,Fan Siteleri En Fazla 1 Yılda Ömrünü Domain Süresini Bitirerek Sonlandırır. Zaten Büyük Bir Girişimdede Pek bulunulmadı IKVonline Dışında.

Mesele IKV Destek Çıkmak Değil Mesele Destek Çıkılan ve Büyümeye Potansiyeli Olan Sitelere Destek Vermek.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ablagre
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Ablagre »

MiRaLaY yazdı:
VaMoSBieN yazdı:

İKV Fan weB Sayfaları İçin Çalışmalar Yapıyorum.

http://www.IKVResim.Com Bunlardan Sadece Biri weB sayfasını Rehber Ekibleri Dahi Kullaniyor Tek Sorun Ise IKV Ortaminda Yeterince Taninmamasi.

Hizli Resim , Imageus Gibi Siteler Resimleri 3 Ayda Silebiliyorken 1,5 Senedir Aktif Olarak Yüklenen Resimler Halen Daha Sistemde Mevcuttur.

Bu Günlerde Video Paylasim Platformu Sistemini Hayata Geçirme Çabası İçerisindeyim Platform İçin Gerekli Kodlamayı Bir Yana Geçtim IKV Yönetimini Böyle Fan Siteler İçin Destek Vermeye Çağırıyorum. ,Fan Siteleri En Fazla 1 Yılda Ömrünü Domain Süresini Bitirerek Sonlandırır. Zaten Büyük Bir Girişimdede Pek bulunulmadı IKVonline Dışında.

Mesele IKV Destek Çıkmak Değil Mesele Destek Çıkılan ve Büyümeye Potansiyeli Olan Sitelere Destek Vermek.
çok doğru...
MEISTER
ıMEISTERı
ııMEISTERıı

Akkar Obi--Beyazköşk
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

Eskioyuncu yazdı:Benimde ne zamandır düşündüğüm bir konuydu. "Chat bölgesi" gibi resmi forumda olmayan birçok özellik, özel bir forumda var edilebilir. Eski özel forumların silinmesi, birçok emeği de beraberinde götürmüş, yeni oyuncuların katılımındaki en büyük desteği de yok etmiş oldu. Yönetim, şu konuyu yazabilmemizi sağlayacak çatıyı sağlamakla yeteri desteği de vermiş oluyor aslında. Geri kalanı bu işten anlayan oyuncuların işi...