İKV Oyuncularının yeni mekanı! IKVBooK

İKV Fan Sitelerin tanıtımı ve paylaşımları
Kullanıcı avatarı
xBeLaReNGix
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Bela World

Re: İKV Oyuncularının yeni mekanı! IKVBooK

Mesaj gönderen xBeLaReNGix »

yasinus yazdı:Jcow scriptiydi sanırım , ismini tam hatırlamıyorum , uğraşıldığında çok güzel bir sosyal platform çıkarılabilir ancak şuanki haliyle ..
Script üzerinde çalışmalarımız sürecek zaten... Şuanda yalnızca İstanbul Kıyamet Vakti Temalı hale getirdik... Belirli bir miktar kullanıcıya ulaştıktan sonra düzenlemeler ve eklentiler yapılacak... Fakat öncesinde tatmin edici bir kitle ile karşılaşmamız gerekli ki bunlar gerçekleşsin... Bildiğiniz üzere olan yazılımın üzerinde oynamak dahi en değerli şeyi alıyor... ZAMAN...
Kullanıcı avatarı
CruicaL
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: CcC BayKuş ReyiZ CcC

Mesaj gönderen CruicaL »

Güzelde biraz twitter özentisi olmamışmı follower falan :twisted:
Alexis Texa's

cCc SoN BaYKuŞ cCc

^^^^(*ı*)^^^^
Yiğit Gülsen
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen Lahkesis »

Merhaba,

Konu; ricanız üzerine taşınmayıp, aradan biraz zaman geçmesinin ardından Fan Kulübü < Fan Siteler kanalına taşınmıştır.

İyi eğlenceler.
SpearpFew
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Compare Home Insurance Quotes

Mesaj gönderen SpearpFew »

For all more essential investment in the future is insurance. This ensures that we can avoid undesirable expenses on any cases associated to the loss of property.

It is very easy to get policy online, that is why nice way is to use cheap mobile home insurance for all your applications. Get cheap rates and promotions from high rated insurance companies.
Kullanıcı avatarı
QuickDeath
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen QuickDeath »

xBeLaReNGix yazdı:
Bloodmage yazdı:
xBeLaReNGix yazdı: 2- Herkes sayfa açacak kadar kod bilgisine sahipse herkesin biraz daha kod bilgisini ilerleterek ilerlemesini isterdim... Çok bilen birileri varsa burada zaman kaybetmesin derim :) Şayet bir çok yazılım şirketinde yer vardır :)
Fakat açtığınız sitenin kod bilgisiyle alakası yok hazır bir sistem hiç bilmeyen birisi bile çok rahatlıkla kurulum dökümanlarından yararlanarak aynı tip siteyi açabilir. Ayrıca bu işi çok iyi bilen kişiler zaten web tasarım firmalarında çalışmaktadır :) he bide çok iyi biliyorum diye geçinip hiç bir şey bilmeyen kişiler var onlarda ayrı bir konu tabikide :)

Son olarak bir önerim olacak siteyi açmışsın bari ona bir tema çiz defualt temasını kullanma :) Başarılar..
İKVDESTEK ÇOK YAKINDA| Online İKV DESTEK DÜNYASI
Kullanıcı avatarı
xBeLaReNGix
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: Bela World

Mesaj gönderen xBeLaReNGix »

QuickDeath yazdı:
xBeLaReNGix yazdı:
Bloodmage yazdı:
xBeLaReNGix yazdı: 2- Herkes sayfa açacak kadar kod bilgisine sahipse herkesin biraz daha kod bilgisini ilerleterek ilerlemesini isterdim... Çok bilen birileri varsa burada zaman kaybetmesin derim :) Şayet bir çok yazılım şirketinde yer vardır :)
Fakat açtığınız sitenin kod bilgisiyle alakası yok hazır bir sistem hiç bilmeyen birisi bile çok rahatlıkla kurulum dökümanlarından yararlanarak aynı tip siteyi açabilir. Ayrıca bu işi çok iyi bilen kişiler zaten web tasarım firmalarında çalışmaktadır :) he bide çok iyi biliyorum diye geçinip hiç bir şey bilmeyen kişiler var onlarda ayrı bir konu tabikide :)

Son olarak bir önerim olacak siteyi açmışsın bari ona bir tema çiz defualt temasını kullanma :) Başarılar..
O zaman senin yazdıklarınla hareketle yazdıklarımı tekrar yazıyorum :D Ayrıca yazılım şirketlerinde yer vardır dedim :D

"2- Herkes sayfa açacak kadar kod bilgisine sahipse herkesin biraz daha kod bilgisini ilerleterek ilerlemesini isterdim... Çok bilen birileri varsa burada zaman kaybetmesin derim Şayet bir çok yazılım şirketinde yer vardır "

ÇOK BİLİYOSAN BURDA DURMA DOSTUM... SİTE KİŞİ KAZANMADAN ZAMAN HARCAMAM! ANLATABİLDİM Mİ? Scripti kurdum ve tasarım olarak bir kaç eklenti yaptım... ilgi göreceği kesin olmayan bir sistem için saatlerimi feda edemem... Sen harcayabilirsen yap bir şeyler takibin olak :D