YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE

Diğer kategorilerde bulunmayan ve özel olduğuna inandığınız İKV ile ilgili çalışmalarınız
Kullanıcı avatarı
Percy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE

Mesaj gönderen Percy »

Benim internet hızım gayet iyi yalnız sorunum ben oyun oynarken internet bağlantım olduğu halde bağlantısınız kesilmiştir diyereke oyun otomatikmen kapanıyor lütfen bu mesajımın ilgili kişiliker tarafından değerlendirilmesini istiyorum.
> Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ?
Kullanıcı avatarı
ibrahim99
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE

Mesaj gönderen ibrahim99 »

Bende de hep öyle oluyordu bir çok görevi bu yüzden teslim ederken kaçırmıştım fakat zamanla düzeldi '' Zaman her şeyin ilacıdır''.
Sanma şahım herkesi sen sadıkane yâr olur
Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyar olur
Sadıkane belki ol alemde serdar olur
Yar olur ağyar olur serdar olur didar olur
Kullanıcı avatarı
byhMz
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Mesaj gönderen byhMz »

Percy yazdı:Benim internet hızım gayet iyi yalnız sorunum ben oyun oynarken internet bağlantım olduğu halde bağlantısınız kesilmiştir diyereke oyun otomatikmen kapanıyor lütfen bu mesajımın ilgili kişiliker tarafından değerlendirilmesini istiyorum.

Merhaba;

Yönetici değilim ama size bir tavsiyede buluna bilirim.Oyundan çıkış yapıcağınız zaman "ESC" ile çıkmanızda daha çok yarar var.Oyun dosyalarının düzenli bir şekilde kapanması ve eğer oyun içi herhangi bir hata oluştuğu zaman bilgilerinizin Kayıt edilmesini sağlar."ESC" çıkışı yapmayan bir çok kullanıcı bu tip sorunlarla karşılaşır.Örneğin oyun içi gerçekleşecek bir hata yüzünden o günkü bütün yaptıklarınız olayları siler.Bunları kayıt altında ve sağlama almak için lütfen çıkış yaparken "ESC" tuşunu kullanın .Tekrardan İyi forumlar
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Auril »

byhMz yazdı:
Percy yazdı:Benim internet hızım gayet iyi yalnız sorunum ben oyun oynarken internet bağlantım olduğu halde bağlantısınız kesilmiştir diyereke oyun otomatikmen kapanıyor lütfen bu mesajımın ilgili kişiliker tarafından değerlendirilmesini istiyorum.

Merhaba;

Yönetici değilim ama size bir tavsiyede buluna bilirim.Oyundan çıkış yapıcağınız zaman "ESC" ile çıkmanızda daha çok yarar var.Oyun dosyalarının düzenli bir şekilde kapanması ve eğer oyun içi herhangi bir hata oluştuğu zaman bilgilerinizin Kayıt edilmesini sağlar."ESC" çıkışı yapmayan bir çok kullanıcı bu tip sorunlarla karşılaşır.Örneğin oyun içi gerçekleşecek bir hata yüzünden o günkü bütün yaptıklarınız olayları siler.Bunları kayıt altında ve sağlama almak için lütfen çıkış yaparken "ESC" tuşunu kullanın .Tekrardan İyi forumlar
evet meşhur geri sarma olayı gibi
Kullanıcı avatarı
carnec23
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen carnec23 »

Klasik Oyun Hatası

İkv Geliştikçe bu sorun çözülecek.
İkv sunucuları yoğunluktan ve lagtan bazı oyuncuları oyundan atabiliyor.
...