Ejder Asa Üretmek

Diğer kategorilerde bulunmayan ve özel olduğuna inandığınız İKV ile ilgili çalışmalarınız
Kullanıcı avatarı
utkubtn
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Ejder Asa Üretmek

Mesaj gönderen utkubtn »

Ya arkadaşlar ejder asa üreteceğim ama şimdi onun malzemelerini bulmak bayağı zor. Bunu kolaylaştırmak için bi önerisi olan var mı.? Veyahutta bi bilgisi.? Şimdiden teşekkürler. :)
Ben sana mecburum, bilemezsin.. @İstanbul Kıyamet Vakti
Kullanıcı avatarı
llbLackdeathll
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak

Re: Ejder Asa Üretmek

Mesaj gönderen llbLackdeathll »

Tenha saatlerde yer6 nı dolaş maden falan topla 20m e yakın para yapabilirsin.
Gine tenha saatlerde 2 3 elmas madeni dolaş 1haftalık artırıcı al (anca 1 hafta çekersn sonra sıkılırsın :) )
işleri tenha zamanda görmeye bak meyvesini alacaksın.
Eninonu madenlerinden süper para kaldırabilırsn
Kullanıcı avatarı
utkubtn
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen utkubtn »

Ya geçenlerde 1 haftalık sarraf şans aldık (%60). Arkadaşla beraber 2 gün hiç uyumadık. Ara sıra tenhalaştı madenler ama yine boştu diyemem. Yani hesap et 2 gün boyunca elmas çektik. Bi tane dahi menekşe çıkmadı yani hayal kırıklığına uğradım şahsen. Yardımın için tşkler :)
Kullanıcı avatarı
paRamoRe
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen paRamoRe »

Gidiceksin bi savaş çı kurucaksın sonra sivride ki tüm madenleri dolanıcaksın eğer bu işi hızlı yapmak istiorm diorsan gece 2 3 gibi heryer bomboş tüm sivriyi tek sefer dolandıgında çekeçeğin maden sayısını yazıyorum

(Lokman ve Madenci) için

Mantar x7
Çıban otu x9
Osmiridyum x6
Tungsten x7

belki yanlışlıklar olabilir aralarında ama büyük yanlışlıklar değildir en fazla 1 veya 2 dir

toplamda her 20 dakikada sana nadide verebilecek 29 maden çekmiş olursun ona 30 diyelim biz 2 saat dolansan 180 tane madene denk gelir bide ikisinede artırıcı aldıgını düsünürsek 288 falan olacaktır bu sayı (teorik olarak) 188 tanedende eminim 1 tanede olsa nadide alacaksın ki en az 3 4 tane alırsın bir günde

Bunu para bazına vurursak günde bu şekilde 5m kassan çok rahat bir şekilde üretirsin ejderi

Ayrıca verimli şekilde maden çeken/çekmeyi bilen bir kişi için günder 10m den aşağı kazanmıyacağını iddia ediyorum. Zaten kadimleri falan görevden alırsın 2 char kasarsan az bi masrafin kalir
Şifacı olmak; bazen bir orduyu kurtarmak ya da yerle bir etmektir.
Savaşçı olmak; bazen çevredeki herşeye göz yummak ya da savaşın kaderini belirlemektir.
Büyücü olmak; bazen acizce oturmak ya da varoluşun asıl nedenine hükmetmektir.

paRamoRe
Kullanıcı avatarı
utkubtn
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen utkubtn »

paRamoRe yazdı:Gidiceksin bi savaş çı kurucaksın sonra sivride ki tüm madenleri dolanıcaksın eğer bu işi hızlı yapmak istiorm diorsan gece 2 3 gibi heryer bomboş tüm sivriyi tek sefer dolandıgında çekeçeğin maden sayısını yazıyorum

(Lokman ve Madenci) için

Mantar x7
Çıban otu x9
Osmiridyum x6
Tungsten x7

belki yanlışlıklar olabilir aralarında ama büyük yanlışlıklar değildir en fazla 1 veya 2 dir

toplamda her 20 dakikada sana nadide verebilecek 29 maden çekmiş olursun ona 30 diyelim biz 2 saat dolansan 180 tane madene denk gelir bide ikisinede artırıcı aldıgını düsünürsek 288 falan olacaktır bu sayı (teorik olarak) 188 tanedende eminim 1 tanede olsa nadide alacaksın ki en az 3 4 tane alırsın bir günde

Bunu para bazına vurursak günde bu şekilde 5m kassan çok rahat bir şekilde üretirsin ejderi

Ayrıca verimli şekilde maden çeken/çekmeyi bilen bir kişi için günder 10m den aşağı kazanmıyacağını iddia ediyorum. Zaten kadimleri falan görevden alırsın 2 char kasarsan az bi masrafin kalir
Gerçekten çok yardımcı oldun dediğini yaptım ve şuan elimde 5 iridyum 9 menekşe 12 mavi topaz (hepsini çekmem 4 günü buldu) var çok teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
carnec23
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen carnec23 »

en kolay yol oyunu bırakmak xD
...
Kullanıcı avatarı
Vguard
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Vguard »

carnec23 yazdı:en kolay yol oyunu bırakmak xD
:arrow: :arrow: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Resim
[spoiler]YÜKLENİYOR
Resim[/spoiler]
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi

Mesaj gönderen Auril »

llbLackdeathll yazdı:Tenha saatlerde yer6 nı dolaş maden falan topla 20m e yakın para yapabilirsin.
Gine tenha saatlerde 2 3 elmas madeni dolaş 1haftalık artırıcı al (anca 1 hafta çekersn sonra sıkılırsın :) )
işleri tenha zamanda görmeye bak meyvesini alacaksın.
Eninonu madenlerinden süper para kaldırabilırsn
:arrow: :arrow: :arrow:
Kullanıcı avatarı
onurfb9
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: We Arethe Best

Mesaj gönderen onurfb9 »

Önce 2 çar kas Kadim,Meran.Liderlik,Göz,Diş vb. onları çift le sonra diyerlerini ya çekersin yaparsın yada para kasip yapabilirsin :)
Resim

CReePeRx
<We Arethe Best>
midye
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen midye »

carnec23 yazdı:en kolay yol oyunu bırakmak xD
Güzel Çözüm :)
Oyuna ilişkin hata, öneri, ceza itirazı gibi iletişimleriniz için lütfen Destek formumuzdan iletişime geçiniz. Forum özel mesajları veya konu açarak bildirim yapmayınız.