Bilgisayardan Anlayanlar Yardımcı Olabilirler Mi ?

Diğer kategorilerde bulunmayan ve özel olduğuna inandığınız İKV ile ilgili çalışmalarınız
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Bilgisayardan Anlayanlar Yardımcı Olabilirler Mi ?

Mesaj gönderen Auril »

metallica yazdı:
25can25 yazdı:
JoeyJordison yazdı:Aynısı Banada Oluyordu Kasanı Açıp Fanını Süpürgeyle Temizlersen Tozları Süpürgeyle Çekersen Sorun Kalmaz Banada Öle Oluyordu Süpürgeyle Çektim Tozları Çalışıyor :) Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana İyi Forumlar.....
Arkadaşın dedigi gibi bende böyle yapardım saç kurutma makinesi ve pamukla etrafını silerdim düzelirdi
Saç kurutma makinesi donanımda kısa devreye yol açabilir. Elektrikli süpürge kullanmak daha mantıklı.
:D
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
55ivedik55
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen 55ivedik55 »

fanı felan değiştirmeden önce şunu dene :) fanın çalıştığından emin ol çalışmıyorsa onun orda 2 yapraklı 1 kaplosu olucak girdiği girişin yedeği varsa yedeğine tak kabloyu yoksa çıkar tak gine işlemciye bakıcamğım die fanı çıkarmışsan bide yanlıs taktıysan buda yapabilir reset işini sen önce fanının doğru takıldığından emin ol :roll: :roll:
...
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

55ivedik55 yazdı:fanı felan değiştirmeden önce şunu dene :) fanın çalıştığından emin ol çalışmıyorsa onun orda 2 yapraklı 1 kaplosu olucak girdiği girişin yedeği varsa yedeğine tak kabloyu yoksa çıkar tak gine işlemciye bakıcamğım die fanı çıkarmışsan bide yanlıs taktıysan buda yapabilir reset işini sen önce fanının doğru takıldığından emin ol :roll: :roll:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: +1
auril & DoubleLift