Teke Tek vs [Yardım]

Diğer kategorilerde bulunmayan ve özel olduğuna inandığınız İKV ile ilgili çalışmalarınız
Kullanıcı avatarı
kuccukhusam1
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: byHMF
İletişim:

Re: Teke Tek vs [Yardım]

Mesaj gönderen kuccukhusam1 »

sana iyi bir Taktik, İlk önce Ona dalacağını belli etme,sakin davran, Sonra birden kükre, aniden olsun herşey ki savunma yapamasın, sonra, ilk Çenesine bir yumruk at, Böle sağtaraftan son surat gelen bir yumruk bu onun çenesinin kaymasına neden olur ve çok acı çektirir, Peşini Tam karnının sağ ve sol tarafına amamsız bir şekilde aban, yani böbreklerine bu onu dalaklandırtır ve nefesini keserek hareket kabileyetini düşürür. Eğer sen ondan bir iki yunruk yersen merak etme o seni Daha sinirli ve Daha Hırslı bir hale getirecektir, Buda Senin eline gecen büyük bir avantaj, herneyse karnını bırak. Tam Çenesinin altına bir yumruk yerleştir, öle bir vurki dişleri kırılsın ta
Resim
:mrgreen: :lol: :lol: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
xPrince
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xPrince »

Eğer iriyse bak sana taktik, kendini onun önünde bırakma, en az şekilde darbe almaya bak, sakın seni yakalamasın sende ona kavga esnasında sarılmak gibi bi mallık yapma sakın, en başta, böbreklere ve böbreklerin üst taraflarına sivri darbeler yapmaya çalış, yumruk atma oraya olabildiğince sert parmaklarla felan vurmaya çalış becerebilirsen ayağının tam ucuna denk getir, orasını tuttuğu zaman durma aynen devam dediğim yerlere, sonra karşısında durma yakalamasın seni ;) ve kendine güven, ayaklarını kullan olabilidğince yukarı tekme atmaya bak, karnına felan çok uğraşma acımasız ol kafaya tekmeyi bindir bak o zaman kavgayı sen ;)
Steam

Erciyes Üniversitesi Japon dili ve Edebiyatı.
Kullanıcı avatarı
Marshall
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Marshall »

başlığı açanana mı acıyaym, onu ciddiye alıp yazı yazanlara mı... Getirin şu oyuna artık +20 yaş sınırı da çekip gitsin şu veletler.
"İnsanlar için ölebileceksin.Hem de yüzünü bile görmediğin insanlar için.Hem de seni hiç kimse buna zorlamamışken.Hem de en güzel, en gerçek şeyin yaşamak olduğunu bilerek."

Nazım Hikmet.
Kullanıcı avatarı
BeLaXMoHiCaaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen BeLaXMoHiCaaN »

byprens yazdı:direnç kır sonra konsla aban :d

:lol: :lol: :lol: :arrow:
BeLaXJuSTiCe ...BeLaXLaStMoHiCaN ....LaStMoHiCaaN..... Belaxmohikan
color]
BeLaX uLeyNNNN...!

^_^ iSmaiL ^_^

EqeR ßir qun oLurSem M€zarima qraVatLi qaVatLar DeqiL ßenimLe EsRaR Ceken Arkada$Larim qeLsiN ...!
Kullanıcı avatarı
XxTEFOxX
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen XxTEFOxX »

İŞi biLmiyon. kanatma At kudreti bitsin. peşinden dondurma ziihn yesin :D :D :D ondan Sonra aban qitsin :lol: :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
mahmutxsolmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen mahmutxsolmaz »

byprens yazdı:direnç kır sonra konsla aban :d
Evocati yazdı:'Binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı taktiğini uygula :D
yarıldım birader bu yorumlaraaaa :D:D helalsınz beylerrrr :D
Kavgada;
İlk vuranın sansı daha fazladır..
Buruna calısmak karsı tarafın defansını söndürür ilk darbede hedefin yaklasık 3 saniye boyunca kör olmasını ve sızı cekmesini sağlar ...
He nasıl edeyim dersen aL kemeri bas depara gördüğün gibi Kırbacla :)
!! Adı Aşk Bu Eziyetin !!

Resim
Kullanıcı avatarı
DiSMoTi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen DiSMoTi »

Ben arkadaşlara katılıyorum ilk olarak bekle laf dalaşına gir hiç belli etme yaklaş yaklaş aranızda 5-6 santim kaldığında bi tane burnuna yumruk at burnu kanıycaktır.Sonra tekrar burnuna kafa at burnu kırılacaktır :D En son karnına yumruk at sağlaksan sağla solaksan solla vur biraz geri gidip eğilicek.Bacağını kaldırabilirsen suratına diz at bu iş biter yere düşücektir.Sonra karnına doğru bas tekmeyi hayat üçgeni pozüsyonuna giricek :D :D Hayat üçgenine girdikten sonra bu iş biter etrafdakiler alkışlar kimisi ellerini kaldırır havaya ama arkanı kolla kalkıp saldırabilir.İri birini devirme taktiği :D :D
Dismotixfireman==>KaPTaNYaĞıZ[/center]
Kullanıcı avatarı
ballibaba58
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen ballibaba58 »

hepiniz saolun hiçbirinizn taktıgını uygulamadım bu arada 200 kışı ızleyecek dedıgımde cıkmadı aslında kantınde dövecektım ama bı arkadaşım bı ben bıde onun arkadaşı o çıktım karşısına tükürdüm suratına suratını temızlerken yumruk attım derkene baktımkı gebertmışım :D saolun hepınız zuhaha
Gizlenmiş İçerikGöster
Şu anda bu imzayı okurken hayatından çaldığım 10 saniyenin farkına daha yeni vardın :)
Kullanıcı avatarı
eseslisemi
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen eseslisemi »

Karsındakı Abarttıgın Kadar Yokmuş O zmn :D Malın tekiymiş :D
Börteçinexthoth
Börteçinexsemih

Çoook Eskilerden ...
Kullanıcı avatarı
Phislikxcerrah
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Phislikxcerrah »

Töbe Töbe Yarabbim..!
Bak Şunu Unutma En Çok Uyguladığım Taktik Sürekli Adamın Ellerine Ayaklarına Bakacaksın Ve İlk Hamleyi Vurdun Adam Sana Tuttu Yumruğu Çakacak Olur yüzde 100 Tut Kolunu Çevir Kafasını Ey Vur Dizi O Adamın Ağzı Burnu Kanamazsa Bende İkv Charlarımı Silerim =) Ve Sürekli Eklemlere Tekme Atmayı Unutma Yeter Bu Taktik Bence ;) :)
SEUSE

RAİDERS OF ANATOLİA
Kilitli