İP Numarası Hk.

Diğer kategorilerde bulunmayan ve özel olduğuna inandığınız İKV ile ilgili çalışmalarınız
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

İP Numarası Hk.

Mesaj gönderen Esadullah »

Selam arkadaşlar,

İP adresi konusunda yardımınız gerek. Bilgisayar bilişimden anlayan arkadaşlardan mesaj bekliyorum lütfen. Teşekkür ederim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Re: İP Numarası Hk.

Mesaj gönderen romendiyojen »

Nasıl İp adresinden yardım istiyorsun kendi ip ögrenmek istiyorsan eğer http://www.whatismyip.com dan ögrenebilirsin.Kendi ip'ini gizlemek istiyorsan VPN(Virtual Private Network (Sanal Özel Ağ) ) Bunun için önereceğim program Psiphon 3 adlı vpndir.Baskasını ip'ini ögrenmek istiyorsan açıklamam suç olur(kişilik hakları).Kusura bakmayasın.İyi Günler Vesselam.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Çok teşekkür ederim..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Lodos
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

Hotspol shield, ultrasurf ve arkadaşında dediği gibi bütün yasakları açan Psiphon.
İş yerindede şuan bu program sayesinde giriş yapıyorum Websense programını aşıyor canavar gibi :)
Hepsindede IP adresini farklı alıyor.
Resim