Topladıgım pc

Diğer kategorilerde bulunmayan ve özel olduğuna inandığınız İKV ile ilgili çalışmalarınız
memirhan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Topladıgım pc

Mesaj gönderen memirhan »

Arkadaşlar 1 hafta once bir konu açmıştım 1000 tl bütçe ile pc diye

Şimdi bùtçeme gore bir pc topladım sizce holde kasmadan oynayabilirmiyim özellikleri yazayım

Kasa: Frisby 400 watt Kasa
Anakart: Asus Modelini bilmiyorum :D
Ram: 4 gb 1600 mhz
HDD: Toshiba 500 GB
İşlemci: Amd 3.7 ghz çift çekirdekli işlemci
Grafik Kartı:Amd readeon 128 bit 1 gb ekran kartı

Bu sistemle oyunu rahatça oynayabilirmiyim acaba vr bu sistem için verecegim fiyat 975 TL uygunmudur acaba cevaplarsanız Sevinirim :D

Ve forum moderatörlerinden bu konunun Genel Etkileşim kanalında kalmasını rica rdiyorum :D
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Re: Topladıgım pc

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Ram güzel olmuşta ekran kartı ramın hızına göre biraz düşük. Ram ekran kartının 2 katı olmalıdır performans olarak ki işleyişini daha da arttırsın. Ama bit olara iyi. Diğer parçalar oyun için ideal.
memirhan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

MaHKuMII yazdı:Ram güzel olmuşta ekran kartı ramın hızına göre biraz düşük. Ram ekran kartının 2 katı olmalıdır performans olarak ki işleyişini daha da arttırsın. Ama bit olara iyi. Diğer parçalar oyun için ideal.
Hocam tesekkurler yorumun icin birde buradakilere danisayim dedim sende bana yardimci olmustun parca bakimindan ama sizlerin soyledigi.sistemler butcemi biraz astigi icin pcyi toplayacak abimde gerek yokbu oyun icin bunlar sana yeterli olur demisti. Bana boyle bi sistem kurdu oda İnsallah haftasonu toparlayacagim hocam bu arada bu sisteme windowsun hangi surumunu kurmaliyim acaba simdiden tesrkkurlrr :D
Yazim yanlislari icin ozur dilerim telefondan baglaniyorum :D
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Windowsun Windows 7 ultimate kurmanı öneriyorum. Home kurduğun zaman genellikle yazım dosyaları {evrak iş belgeleri vs.} programar için kullanılmaktadır. Ama ultimate oyunlar için birebir işletim sistemidir. Diğer işletim sistemlerinden anlayan varsa onlarda yorumlarını yapabilirler.
Şimdiden oyun hayatında başarılar dilerim.
memirhan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

MaHKuMII yazdı:Windowsun Windows 7 ultimate kurmanı öneriyorum. Home kurduğun zaman genellikle yazım dosyaları {evrak iş belgeleri vs.} programar için kullanılmaktadır. Ama ultimate oyunlar için birebir işletim sistemidir. Diğer işletim sistemlerinden anlayan varsa onlarda yorumlarını yapabilirler.
Şimdiden oyun hayatında başarılar dilerim.
Cok tesekkur ediyorum hocam.
Kullanıcı avatarı
HyDROS
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen HyDROS »

Merhabalar memirhan, konuya buradan devam edebilirsiniz, şimdiden dizdiğiniz bilgisayarınız hayırlı olsun ;)
Ali Özgür BAYIR
Resim
memirhan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

HyDROS yazdı:Merhabalar memirhan, konuya buradan devam edebilirsiniz, şimdiden ;) dizdiğiniz bilgisayarınız hayırlı olsun ;)
Tesekkurler ;)