İKV Günlüğü 9 Parçadan Oluşan Hikaye (1. Bölüm)

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
LonelyBoy
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

İKV Günlüğü 9 Parçadan Oluşan Hikaye (1. Bölüm)

Mesaj gönderen LonelyBoy »

Kenan teşkilat neferleri tarafından bir hafta önce Eminönü meydanında asılarak infaz edilmişti Kenanın hakimiyetindeki sefillere ise Bab-I Ali sahip çıktı fakat Junona yapılan saldırılar hep yanıtsız oluyordu giden herkesin kafası geliyordu Junonun gazabı gerçekten korkunçtu sağ gelen yoktu eğer olsaydı junonun zayıf noktaları bilinirdi Bab-I Ali korumaları jandarmalar genç neferler ben bile umudumu yitirmek üzereydim

-----------------------------------------------------------------

-Bab-I Ali bizi kucakladı ama bu leşleri kucaklamamalıydı
-Korumalar da böyle düşünüyor ama Mehrube hanıma anlatamıyorlar
-O kadının dediklerinin yapmak ve kurallarına uymak zorunda değiliz onu öldürürsek hem leşleri kovarız hemde daha hür oluruz
Çokluk-Evet-Haklısın-Bencede
-O zaman benimle misiniz ?
Çokluk-Evet-Seninleyiz-Evet
-(Pis bir gülümseme) Çok güzel
-Peki ne zaman yapacağız bu işi
-Yarın öğleyin
-Şansımız neredeyse hiç yok korumalar bizi engeller
-Hayır biz onları engelleyeceğiz görev dağılımı yapacağız ama korumalarda bizim gücümüzü anlayacak ve bizim himayemiz altında kalacaklar
-Tamam o zaman görev dağılımlarını yapalım
-Bana uyar eveeet sen kuleye sen elifin yanına sen demirci dileği tutarsın sen giriştekile.........

__ERTESİ GÜN__

-Evet başlıyoruz !

Kuledeki korumayı tutar koruma çevik bir hareketle adamı yere serer ve belindeki tabancasını çıkarıp vurur sesi duyan komutan da silahını çeker elebaşı olan sefil korumaya atlar ve yumruklamaya başlar komutan adamı üstünden iter ve silahına sarılır adam bir tekme ile komutanın elindeki silahı yere atar attığı yere doğru koşarken komutan adamın ayağından tutup yere yapıştırır onlar boğuşurken bir tüfek sesi gelir Mehrube hanım kafasına bir tüfek mermisi yeyip yere yapışmıştır.

Dil ;
Agah Bey
3. Kişi

Yazar; Taha Doğan

1. BÖLÜM SONU

(Bu hikayedekilerin oyunla bir alakası ve paraleliği olabildiğince azdır olmamış şeylere "Sanki böyle bir şey oldu" gibi mesajlara pek sıcak "Bakmıyorum" Gelecek Bölüm Yarındır İYİ FORUMLAR)
VaTaNxKoMaNDo

Ejderhanınxgücü
Kullanıcı avatarı
Respirasyon
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: İKV Günlüğü 9 Parçadan Oluşan Hikaye (1. Bölüm)

Mesaj gönderen Respirasyon »

Merhaba,

Konu, Fan Kulübü > Yazım bölümüne taşınmıştır.

İyi forumlar.