Buyuk Toplanti!!! Part 1

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
Phxates
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Buyuk Toplanti!!! Part 1

Mesaj gönderen Phxates »

Evet Beklenen Gun Geldi...

Herkez Oradaydi Bankanin Icindeki Gizli Odada...

Herkezin Yaninda Sicak Kahve Ve Soguk Umutlari...

Konusmaya Agah Efendi Baslar...

Handan Hanim Ve Ismet Beyde Oradaydi...

Agah Bey:Oncelikle Herkeze Merhaba

Ahali:Merhaba

Agah Bey:Yeniden Tehlike Icindeyiz...Arkadaslar Onlemimizi Almaliyiz.Herkez Ordusunu Toplamali.Ismet Ve Handan Artik Savaslarinizi Bir Sure Keslelisiniz...Ordunuzu Toplayin.Herkez Ayagini Denk Almali.

Handan Hanim:Ben Bu Assalik Herifle Ayni Saflarda Durmam...Onunlada Savasi Kesmeyecegim...

Agah Bey:Handan Kesin Cocuklugu Biz Burada Istanbulu Kurtarmaya Calisiyoruz Senin Yaptigin Ise Bak.Senden Boyle Bir Sey Beklemezdim..

Ismet Bey:Eger O Uzlasmiyorsa Ben Hic Uzlasmam.O Gitsin Fare Adamlarla Beraber Olsun Ondan Bize Hayir Yok...

Yasemin:Arkadaslar Sakinleselim Lutfen...Ali Senin Kactane Askerin Var.

Jandarma Ali:Su An 43 Adamla Savunmadayiz.Umarim Kimseyi Gecirmeyiz Eger Gecmeye Kalkislarsa Bile Canimin Pahasina Savasirim.

Balikçi Idris:Merak Etmeyun Usaklarum...Ac Kalmassunuz Benum Baluklarimla:).

Agah Efendi:Kes Zevzekligi Idris.

Balikci Idris:Kusura Bakma Hocam.

Sevket Bey:Bana Yeterli Malzeme Getiriseniz Size Bol Bol Iksir Yapabilirim.

Bankaci:Ben Malzeme Icin Ilgilenecegim...Paramin Son Kurusuna Kadar Harcayip En Guzel Malzemeleri Getirecegim..

Isik Hanim:Komutan Senle Istihbarat Subayi Meteordan Emin Onune Adam Cikarmayin Hele Ceteciler Cok Zorlayacaklardir Bizi.Zaten Yakinda Haretta'da Gene Bize Aci Cektirmek Icin Romalilari Toplayip Gelicek.

Sahaf Necmi:Ben Size Elimden Geldigince Bilgi Vermeyece Calisagim Ama Kim Size Haber Getirecek Biliyorsunuz Ben Cok Yaslandim Kosmak Icin.

Agah Bey:Ben Biliyorum Kimin Getirecegini :)hahaha.Asker Bana Savas'i Cagir.

Istihbarat Subayi:Hala Kafaniz Cok Saglam Agah Bey...

Agah Bey:Yer Altinda Isler Nasil Baba Ali Komutani?

Baba Ali Koutani:Cok Iyi Gidiyor Sayilmaz Tepegozler Orayada Hucum Etmis Aldigimiz Istihbarata Gore Onlarda Saldiracak.

Agah Bey:Kahretsin Biliyordum Oyle Olucagini...Ya Buyuk Bronz Ve Ordusu.

J.Istihbarat Subayi:Efendim Onlarda Bir Plan Yapiyorlar Hortlaklar Ve Sivri Adadaki Fare Adamlarda Emin Onune Akin Edeceklermis Ne Yapicaz Bilmiyorum Allah Yardimcimiz Olsun...

O Anda Savas Gelir....

Savas:Beni Emretmissiniz Agah Efendi?

Agah Bey:Evet Savas Senin Lodos Klanina Girmek Istedigini Duydum Ve Onune Bir Grev Koyuyorum Katilman Icin Sahaf Necminin Sana Verdigi Bilgileri Bize Ulastiracaksin.

Savas:Tabii ki Agah Amca.

Agah Bey:Ve Umuta Goz Kulak Ol Ona Zarar Gelmesiniz Istemem Al Bu Silahi.Ve SU Zrhlari Kendine Dikkat Et.

Savas Gider...

Ve Ardindan Iceride Buyuk Bir Simsek Sesi Gelir.

Ceteciler Bankaya Baskin Yapmislar.Ve Dahasi Var Hidra Ve Harettanin Ordusu...

Handan Ve Bankada Bulunan Tum Arzin Cocuklari Kalkar Savasa.

Handan Hanim Cevriye Agir Bir Elektirik Vurusu Yapar.Cevriye Yere Duser Ver Herkez Oldugunu Sanar...

Agah Bey Ve Digerleri Arka Kapidan Kacarlar.

Ismet Bey Ve Ordusu Sag Saglim Agah Beyi Evine Biraktiktan Sonra Askerlerinin Bir Kismina Orada Kalmasini Emreder.

Ve Ismet Handana Yardima Gider Ve Bu Arada Diger Herkez Ordusunu Toplar.Tetikte Bekler Misir Carsinin Onundeki Sancaktadir Hepsi...

Devami Yakinda Bekleyin Ve Gorun...
Her köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı...
Kullanıcı avatarı
wolwerin98
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Re: Buyuk Toplanti!!! Part 1

Mesaj gönderen wolwerin98 »

güzel 3.bölüm ansıl acaba
Resim
(Metinemre=39) (Kralxmetin=28)