TEŞKİLAT VE KLANLARDAN ÖÇ YEMİNİ -1

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
miyav
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

TEŞKİLAT VE KLANLARDAN ÖÇ YEMİNİ -1

Mesaj gönderen miyav »

tarih:
14.03.1957 büyük yıkımın üzerinden 3 yıl geçmişti ne yazıkki bu etki insalık üzerinde edebiyata kadar kalacaktı
kendimi tanıtayım ben uzmancavuss bir arz yanlısıyım o akşam arzlarla lodoslar yeni cami önünde savşıyorlardı
tabikide jandarmalar bunları ayırmaya çalışıyorlardı Ccesur adlı bir savaşçı yanlışlıkla kafa koparanını jandarma aliye doğru savurdu jandarma ali oracıkta can verdi ve onu bayrağın yanına gömdüler cesur adlı savaşçı yakalanarak agah beyin huzuruna getirildi tabi bende oradaydım tüm klanlar oradaydı bu olayı benden başka kimse görmedi yani k.koparanı jandarma aliye yanlışlıkla indirmesini agah bey ve meclisi Ccesur'un e.ö'den sürülmesine karar verdiler 2-3 kişi buna karşı çıktı bunun haksızlık olduğu ortadaydı ama nasıl inandırıcaktık ki sadace bu yanlışlığı ben görmüştüm vede cesur biliyordu bir kişide bize inandı adı Erdincc'ti neyse biz itiraz edince bizimde sürülmemize karar verdiler.
karar verilmişti şama sürülecektik sabah saat 05:30 sularında ben erdinç ve cesur yanımzıdaki 20 kişilik jandarma taburuyla hareket ettik e.ö'den şama doğru ve 27 gün süren yolculuğmuz sonunda şama ulaştık ve orda düşündük konuştuk bu bir hataydı hemde büyük bir hata bizim şama sürülmemiz ama bize yaptıkları işkenceler alaylardan sonra klanlardan ve teşkilattan öç almak için yemin ettik ve orda bir teşkilatlanma başlatmaya çalıştık sonunda şamda
(el-habib)klanını kurduk ve bu klana 6000 yakın savavaşçı katıldı büyücü ve şifacı sayısı ise ancak 2000 bindi toplam 8bin kişiye yaklaştık bu sayının yeterli olcağını düşünerek e.ö doğru hareket ettik

DEVAMI GELECEK İYİDE OLSA KÖTÜDE OLSA YORUMLARINZI BEKLİYORUM
Resim

Kod: Tümünü seç

UZMANCAVUSS
Kullanıcı avatarı
miyav
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: TEŞKİLAT VE KLANLARDAN ÖÇ YEMİNİ -1

Mesaj gönderen miyav »