Kölenin İntikamı.

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ...

Kölenin İntikamı.

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

Merhaba Arkadaşlar Bu Benim ilk hikayem . :) Hatalarım varsa Kusura bakmayın. Biraz kısa olabilir. :)

=> Bir zamanlar Eminönü'ne hakim olan , tüm evrenin en güçlü silahına ''Anka''ya sahip olan birisi vardı. Anka Akrep Tılsım'ından gücünü alıyordu.
Çok güçlüydü bu kişi.Adı'da Ahmet'ti bu gencin. Hakimini Asadan almıştı genç.Fakat Ahmet , Eminönü halkına gaddar ve acımasızca davranırdı.
=>Ahmet'in sadık bir yardımcısı kölesi vardı. Fakat Ahmet Bu köleye hep kötü davranır , döver ve azarlardı.
=> Köle çok zulüm çekerdi. Her yerinde morluklar ve dayak izleri vardı. Fakat Ahmet'e dayak yediği halde saygılı ve sevgiliydi köle.
=> Köle bir gün Ahmet'ten zar zor izin alıp Demirci Rüstem'e gitti.Demirci Rüstem ile çok samimi birisiydi köle. Demirci Rüstem ona çok yardımcı olurdu. Rüstem Otur Çay içelim dedi. Köle Çayını yudumlarken birşey söyledi.
Mehmet=> Rüstem senden birşey isteyeceğim.
Rüstem=> Tabi Mehmet. İsteğin nedir. ?
Mehmet=> Senden Anka'dan daha güçlü bir silah yapmanı istiyorum. O kadar güçlüki tüm evreni yakıp yıkabilecek kötüleri yok edebilecek. Parasını hallederiz.
Rüstem=> Yaparım yapmasınada , bu silahla napıcaksın ?
Mehmet=> Ne yapıp yapacağımı boşver. Kesin yaparsın değil mi ?
Rüstem=> Yaparım. Fakat senden Malzemeler İsteyeceğim. Bana 1 Menekşe Elmas , 1 Kadim Hidra Pençesi , 1 Ejder Gözü ve Zor bulunan çok güçlü bir taş Kondrit getir. Getirdikten sonra 1 ay sonra bana gel. Asan hazır olacak.
Mehmet=> Tamam. Teşekkür Ederim. Ama Kondrit'i nereden bulacağım ?.
Rüstem=> Junon adlı Tanrıçayı Öldürmelisin.
Mehmet=> Junon'mu ? Junon'u nasıl öldüreceğim ben. Çok güçlü bir tanrıça o.
Rüstem=> Orası Sana kalmış..
_______________________________________________________________________________________________
Bu Konuşmalardan Sonra Mehmet düşündü Junon'u nasıl öldüreceğim diye düşünüp durdu. Fakat aklına tanıdığı güçlü ve kudretli birisi aklına geldi. Ayşe Hanım'dı bu kişi. Ekibi ise kendisi gibi güçlüydü Ayşe Hanım'ın.

Mehmet , Ahmet'ten izin istemeye çalıştı.
Mehmet=> Efendim. Sizden birşey isteyeceğim.
Ahmet=> Ne var seni sefil köle. Yine ne isteceksin.
Mehmet=> Efendim sizden izin isteceğim 1 haftadır aralıksız çalışıyorum.
Ahmet=> Olmaz. Daha ne iziniymiş yeter artık .
Mehmet => Ama efendim...
Ahmet=> Aması maması yok !. Neymiş böyle Hergün izin hergün izin. !!

Mehmet çok üzülmüştü fakat gece gizlice Ayşe Hanım'ın yanına gitmeye karar verdi.

________________________________________________________________________________________________
Saat Gece 02:50

Mehmet gizlice çıkmıştı köşkten. Ayşe Hanım'ın evine doğru yola koyuldu. Sonunda Varmıştı Mehmet Ayşe Hanım'a.

Mehmet Kapıyı Çalar.

Ayşe Hanım=> Mehmet sen ne arıyorsun burada gecenin bu saatinde ne istiyorsun ?
Mehmet=> Ayşe senden birşey isteyeceğim.
Ayşe Hanım => Ne isteyeceksin ?
Mehmet=> Ekibinle birlikte Junon'u katletmek ve kondriti almak.
Ayşe Hanım=> Ne ? Junon'mu ? Delirdinmi sen ? O Kadın Çok Güçlü.
Mehmet => Ayşe lütfen bana yardım et.
Ayşe Hanım => İyi tamam. Yarın Sabah Saat 08:30 Gibi Sivri Ada'da ol.
Mehmet=> Tamam Ayşe . Teşekkür ederim sana. İyi geceler.
Ayşe Hanım=> İyi geceler.

Mehmet Çok sevinmişti. Sonunda Ahmet'i yenip Halkı zulümden kurtaracaktı Mehmet.
______________________________________________________________________________________________
Sabah Saat 07:30 ..
Mehmet Hazırlanıyordu . Kılıcını keskinleştirmiş , Zırhını giymişti. Sivri Ada girişinde Ayşe Hanım ve ekibini bekliyordu.

Ayşe Hanım ve ekibi gelmişti Mehmet'in yanına.

Dipsiz Kuyu'nun yolunu tuttular.
Sonunda Ulaşmışlardı İçeri girdikten sonra Bizans askerleri ile savaştılar. Sonunda Junon'a ulaşmışlardı.

Ayşe Hanım => JUNON !! Saygıyla önünde eğiliyorum. Kondrit taşını senden istiyorum.
Junon=> Sen Kimsin Kondriti istersin sefil !.
Ayşe Hanım => SALDIRIN !!!.

Büyük bir savaş vardı. Junon ve Ekip arasında. Sonunda Junon Can vermişti. Mehmet Kondrit Taşını aldı .

Mehmet=> Ayşe Sana Çok Teşekkür Ederim.
Ayşe Hanım => Ne önemi var. Zaten son zamanlarda kaşınmıştı kal... .

_________________________________________________________________________________________________
Mehmet Çok sevinmişti kondrit taşını alıp Rüstem'in yolunu tuttu .

Mehmet=> Rüstem al kondrit taşı.
Rüstem => Junon'u nasıl yenebildin ?
Mehmet => Boşver sen nasıl yendiğimi. Hadi işe koyul yap şu asayı.
Rüstem => Tamam. Başlıyorum hemen.

________________________________________________________________________________________________

Aradan 1 Ay geçti Ve Mehmet Rüstem' e gitti.

Rüstem=> Al .. Evrenin en güçlü en kudretli asası.. EJDER ASA !.
Mehmet=> Sana Çok Teşekkür Ederim Rüstem.

Ve Mehmet oradan Ayrılır.
_________________________________________________________________________________________________
Köşkün yolunu tutmuştu Mehmet. Ahmet'e karşı savaşacaktı. Ya Anka ya da Ejder Asa kazanacaktı bu savaşı.

Ahmet => O elindeki ne seni sefil.
Mehmet => Sen artık bir hiçsin. Ölümünle yüzleş.
Ahmet => Sen kimsin lan !. İşe yaramaz sefil seni. Anka ya karşı gelemezsin sefil !. Süründürücem Seni !.
Mehmet => O kadar emin olma.

Ve bu diyalogtan sonra savaş başlamıştı Ahmet büyük bir buz kütlesi göndermişti Mehmet'e fakat işe yaramadı Ejder Asa koruyordu onu . Sonra Mehmet Büyük bir Yıldırımı Ahmet'in üzerine yolladı. Ahmet yerdeydi . Anka ise işe yaramaz sıradan bir asaydı artık.

Eminönü Mehmet'indi artık. Köle yükseldi Hükümran olmuştu.

Halka iyi davranırdı. Halkta onu çok severdi. Ahmet'in ölümünden sonra Eminönü sakin bir hayat sürüyordu.