Yeni Bölge Yeni Harita (Öneri)

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
darkmank
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Yeni Bölge Yeni Harita (Öneri)

Mesaj gönderen darkmank »

Herkeze merhabalar;
Ben merandan ezioauditore

Aklımda iki tane yeni bölge düşüncesi var bilgidiğiniz gibi Eminönü bölgesi sahil kısmıyla birlikte bitmekte ilk önerim şu balıkçı amcanın durdu yanı Galata Köprüsü (olması lazım ) bence oraya bir kapı koyulabilir ve Karaköy kısmınında bir bölümü yapılabilir.Yeni görevler yeni hikayeler yeni yaratıklar belki oranın durumu daha vahim olabılır meteor orayıda mafetmiş olabilir.Eğer bu kadar şeye gerek dersenizde eğer sahil boyunca ileri bakıldıgında ilerisi gri sis bulutlarıyla kaplı ben derimki sahil boyunca karaköy manzarası görülsün yıkık binalar Galata köprüsünün devamı Galata Kulesi( Yıkılmıs bir şekilde) olabilir.

İkinci Düşüncem yine Eminönü bölgesindeki Fareadamların olduğu yerdeki Karaya vurmuş gemi..
bence bir girişte onun önüne yapılmalı yeni görevler verilmeli .içine girildiğinde Evrim geçirmiş yengeç insanlar ahtopot denizciler ve tabikide büyük bir boss olmalı . Belki yeni bir hikaye yazılabilir bu konu hakkında.

Teşekkürler Meran/Ezioauditore :ugeek: :P
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Re: Yeni Bölge Yeni Harita (Öneri)

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Bir yıl sonra en erken 6 ay sonra gelir.
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
cihankaraca
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: KYK

Mesaj gönderen cihankaraca »

çok güzel bir öneri bence
İnsanlar hile ve üç kağıtçılıkta o kadar ustalaşmışlar ki, şeytanın bu konudaki şöhreti unutulup gitmiş.
Kullanıcı avatarı
physX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Şan I Hükümdar

Mesaj gönderen physX »

Galata köprüsünün devamı tarzında öneriler daha önceleri çok sefer yapılmıştı fakat o boş gemi için yapılan öneri benim de hoşuma gitti umarım en erken zamanda hayata geçirilir.