SANCAK CAPSLOK ...xDxDxD

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Re: SANCAK CAPSLOK ...xDxDxD

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Bu arada elinize sağlık şöyle göz gezdirdim.Evde uzun uzun okuyacağım.
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
sonilahi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Re: SANCAK CAPSLOK ...xDxDxD

Mesaj gönderen sonilahi »

LEPRECHAUN yazdı:
kargasa yazdı:konuyu saptırmak istemiyorum güzel bir hikaye yazmışsın ama uzun süredir aklımda olan bir soru var ve forumda yaptığım aramalarda cevap bulamadım.konu ile ilgili olduğundan sormak istiyorum.

oyun tarihçesinden ve oyun içindeki hikayeden anladığım kadarıyla.lodos klanı bütün insan dışı varlıklara savaş açmış arz klanı ise iletişim kurulabilecek yaratıkların olabileceği düşüncesinde hareket ederek lodoslara engel olmak için kurulmuş.sonra meteor bölgesindeki kazı sonrası savaş olayı falan gerisini biliyorsunuz.

kafama takılan ise oyun içinde arz lodos demeden herkes yaratık kesip level atlıyor.gerek sığınak migrat çemberlitaşa giriyor.ben hiç ''Ben arzım cinleri kesmem'' diyen arz görmedim.işte bu durumda ya benim atladığım bir nokta var yada oyunun klan hikayelerinde mantık hatası var.Ben bu kısmın atlanmış olduğunu düşünüyorum.

oyunun bir kısmında arz klanına geçmeyi düşündüm ama hikayesine, kuruluş amacına ve yaptıklarına baktım.ama bir ideal falan göremedim.(arz klanında olan arkadaşlar yanlış anlamasın aşağılama yada kötüleme amacım yok.) Lodosların bir amacı var. insanlık için mücadele etmek. bizde oyunda hep bunu yapıyoruz bir bakıma. bir oyuncu bir klanda bulunuyorsa bunun oyun içinde, hikayede bir amacı olması gerektiğini düşünüyorum.(kp kasmak, arkadaş ortamı değiştirmek, yada bunun gibi herhangi birşey için olandan bahsetmiyorum.)

cevaplayabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.umarım konu dışına çıkmaz.

Evet bunu yıllar önce farkettik ama geri dönülemezdi :) oyunun çelişkisi bu

Babı ali de ki sakin cin vb ler zaten iletişime geçilmiş olanlar
Resim