Hayal mi gerçek mi???

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
efsane534
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Hayal mi gerçek mi???

Mesaj gönderen efsane534 »

İstanbul'un bilinmemiş sessiz sokaklarında tek başıma yürüyorum.Herşeyden bıkmış,usanmış ve nefret dolu gözlerim ile bakıyorum etrafıma.Karanlıkların içinden gelen bir ses birden beni korkuttu.Yavaş ve soğukkanlı bir şekilde arkama bile bakmadan oradan uzaklaşmaya çalışıyorum.Adımlarım git gide biraz daha hızlanıyor.Birden durdum ve arkama bakmak istediğimde yine o sesi duydum.Sesin geldiği yere doğru gitmek istiyordum ama bunu yapacak cesareti kendimde bulamıyordum.Gökyüzüne bakıyorum kapkaranlık,toprağa bakıyorum kıpkırmızı..Bunları gördükçe daha çok korkmaya başlıyorum.Yavaş adımlarla sesin geldiği yere gidiyorum.Tam hareket ettiğimde birden karanlığın içinden gözüken iki göz.Cesaretimi topluyup oraya doğru gidiyorum ama içimdeki korku bitmiyor bir türlü.Kararımı verip o ateş dolu gözlerin olduğu yere doğru gidiyorum ve arkamdan bir ses daha duyuyorum.Arkama baktığımda kimseyi göremiyorum,önüme baktığımda ise o ateş dolu gözler ortalıkdan kaybolmuş.İyice meraklanıp,merakımı gidermek için sanki bir asil ruhlu bir Şövalye gibi gidiyorum.Karanlığın içinden geçiyorum sanki korku tüneli gibi.Uzaktan gelen bir çığlık beni iyice korkutuyor ama bu lanet olası merakım yüzünden fazla dayanamayıp gidiyorum.Yolun sonuna vardığımda büyük ve harikulade yapılmış bir kale duruyor gözlerimin önünde.Kapıda duran muhafızın gözleri sanki daha demin gördüğüm ateş dolu gözlere benziyor.Ellerim titriyor,sanki kalbim yerinden çıkıcak gibi.Kapıda duran muhafıza burası neresi diyorum?Bana verdiği cevap ise burası LODOS Kalesi diyor!!İçerden bir muhafız daha geliyor.Sizi bekliyorduk Lordum diyerek beni kalenin içine davet etti.içeri girdiğimde beş tane farklı tipli muhafızlar gördüm ve bunlarda kim dedim.Karşımda duran Lodos muhafızı''Bunlar bizim en azılı düşmanlarımız,onlar bizimle beraber hareket etmekten kaçınıp bizlere karşı düşmanlarımızı savunup bize meydan okuyan kendini bilmeyen ''Arzın Çocukları'' diyiverdi oracıkta bana.Kalenin ortasında duran bir Bey vardı.Konuşmaya dilim bile varmadı.Arkasına dönüp bana baktı.Delikanlı ilerde neler yapabileceğini benden çok sen biliyorsun sen bizim Son Kurtarıcımızsın dedi bizi göklere taşıyacak kişi sensin dedi ve bana bazı olaylar anlattı.Arzların neler yaptığını duyunca kulaklarıma inanamadım ama bu bir qerçekti ve bende gerçeklere alışsam çok iyi olucaktı.Yorgundum hem de çok yorgundum daha fazla dayanamayıp yere düşüverdim.Sabah gözlerimi açdığımda kendimi evimde buluverdim.Neler oluyor bana aklımı mı yitirdim yoksa??
Bizim oralarda herşeyi bilen bi dedemiz var.Öğle vakti onun yanına gittim ve gördüğüm rüyayı sanki gerçekmiş gibi anlattım.Herşeyi anlattıktan sonra dede bana baktı ve dedi ki
ARTIK SENDE BİZDENSİN!!!
Bunun ne olduğunu anlamış değildim ama biraz düşündükten sonra sonunda anladım.Artıq bende Lodosum dedim içimden ve o hayal mi gerçek mi diye yaşadığım olay ile büyüdüm ve bir gün rüyam qerçek oldu...!!
RuhsuzŞair
Kullanıcı avatarı
fenomen
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Klan: Arzın Çocukları

Re: Hayal mi gerçek mi???

Mesaj gönderen fenomen »

guzel olmus elıne emegıne saglık
handanın ölümü
http://www.dailymotion.com/video/xdb1dm_ikv-handan-olumu-fenomen_videogames

''Okuyun, diyor okuyun. Çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor.''