Deneme ; " G i d i ş "

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
HardStyle
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Deneme ; " G i d i ş "

Mesaj gönderen HardStyle »

Deneme ; " G i d i ş "

Sorgulayıcı bakışların nezaretinde gidilen bir yolda, yolcu olmak ne kadar zor olsada, varılacak nokta sensen her şey ödül ve mübahtır "kadınım". En son düşünmem gerekeni aklıma düşürensin. Ölümden korkum olmadığını bilirsin, eğer tanıdığım gibiysen hala, değişmediysen. Kalemimi koşturuyorum artık peşinden, beden durağan.

Gezdiğin, gördüğün senin olsun ya gözlerin ?

Gözlerinde söndürdüğüm akşamlarım geliyor aklıma. Anamdan babamdan öte daldığım derya ve asıyorum kendimi gözlerinin ardında gördüğüm, sonunun ne olduğunu bildiğim, önemsemediğim darağacına..

Bir duruşundan bakışından vazifemi aldım, seni ben Mevla 'dan saydım. Hakkım neyse fazlasında gözüm yok, aldım. Sokaklarındaydım, küçüktüm elimden tutan el benden gidince soluk soluğa bir yalnızlığa kucak açtım.
Acınacak bir durumda değilim üzülme, her ateş yakar beni de seninkiyle yanmaların en güzelinin keyfine vardım.. Yeni bir yolcuydum hayat yolunda biletimdin, varış çok uzağımdaydı.. Hangi yollarda kaybettim ben seni, umursamamam gerek belki de ; yapabilsem.. Son günlerde aklıma düşüyorsun, eskisi gibi sanki bir köşe başından çıkacakmış gibisin..

Gözlerim gülüyor her köşebaşı caddelerden geçerken. Bir dolmuşun geçişi ne kadar mutlu ederse insanı, çok daha fazlasıydı hissettiğim Beşiktaş yollarında.. Seni görebilme ümidinden müzdarip, şen kahkahaların gölgesinde bir yoldu sensizliğin nezaretinde yürüdüğüm.
HardStyle, Hardoctor, Gentle
Eminönü
Kullanıcı avatarı
Ghostly
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Seyr-i BEKA

Re: Deneme ; " G i d i ş "

Mesaj gönderen Ghostly »

Gezdiğin, gördüğün senin olsun ya gözlerin ?
Gözlerinde söndürdüğüm akşamlarım geliyor aklıma. Anamdan babamdan öte daldığım derya ve asıyorum kendimi gözlerinin ardında gördüğüm, sonunun ne olduğunu bildiğim, önemsemediğim darağacına..

Herşeyi anlatır tabi anlayanlara...Tebrikler torun iyi bir çalışma daha devamını bekliyorum.

Emin - Ghostly - Allforyou
Eminönü
EMİN - ghostly
Kullanıcı avatarı
STr0nGMaN
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Sinop
Konum: ~~▓▓ SİNOP ▓▓~~ Strongman / Strongmanxbüyü AnaToLieN
İletişim:

Mesaj gönderen STr0nGMaN »

Paylaşım için teşekkürler hikaye kısa olunca daha iyi oluo sıkmıor.
Strongman
Strongmanxbüyü
AnaToLieN

!...Siyah saç ak defterle geldik , Ak saç siyah defterle gideceğiz....!
Kullanıcı avatarı
Kurtulusxcadi
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Kurtulusxcadi »

Güzel olmuş kısa olması iyi
KaLbim ak da pak da desen yüzünden yansır pisLiğin...!

**Kurtuluşxcadı**

~~ KuRtuLuş LonCası ~~