Kadim Bir Dünya Bölüm 2

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
BuRSaSpoRLu
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Kadim Bir Dünya Bölüm 2

Mesaj gönderen BuRSaSpoRLu »

Teşkilat İçin değil İnsanlık İçin

Gözlerim kapalı yatıyordum ve Görüyordum Atalarımı önümden Geçiyordu savaşlar klanlar arzlar Ve lodoslar o Saniyeden Sonra bir Şifacı geldi Yanıma Beni hayata geri döndürdü şifacı İle o Ruh taşına Gitmemiz lasımdı Labirentteki gibiydi peki Bu Ruh Taşı hangi kadim Bölgeye gidiyordu Bunu bilmek istiyordum Geri Döndüm İstibahrat Subayı İle konuştum
Ben=Efendim Bugün meteorda bir Taş Buldum Ruh taşı nereye gidiyor
İstibahrat Subayı=İstanbul Sivri Ada Bunu onlar icat eddi aslanım belkide tılsımlar.. Ama neden ileride araştırmanı istiyeceğim
Ben=Sivri adamı Orası eski bizans askerlerinin kullandığı İşkence adası biliyorum ben..
İstibahrat Subayı=Evet Doğru Tıpkı Eminönündeki Mezarlık Girişindekiler Gibi onların diğer yüzü yada yardımcıları Tılsımı Koruyanlar Yılanlar Akrepler Örümceklermi Onu Çözücez Yıllar sonra herşeyi anlıyıcaksın sana anlatmaya ömrüm yetmez Ve senin için tehlikeli Senin önünde Çözmen Gereken Bir meteor bölgesi Var Birde Ada bunların Derinlikleri Hakkında bilgi vermem sana İstek getirir Ve Kendini plansız programsız atarsın Bu Teşkilatı seviyorsan emrimden çıkmassın
Ben=Peki Efendim
Diyorum Ve ordan Ayrılıyorum Ertesi Gün 6 kişi Meteor bölgesinde kurt adamlarla boğuşurken Babilide Biraz Yemek almaya gittim Mebrure Hanıma İstibahrat Subayı Telefon edmiştir 6 Arkadaşımızı Çağrır Subay
Subay=Merhaba Teşkilat üyeleri evet büyücü Seninle ada hakkında konuşmuştuk çok cesursun ama herşeyi planlı programlı yaparsan İstediğin gibi bişiy planlrım sana evet ruh taşında zehirlenerek 50 insan öldü meteora girmeye korkuyorlar 6 kişilik Gurubdan istediğim 20 engerek öldürmeniz böylece zehirlerindeki Virüsden Birşey elde ederis Ruh Taşına Gidip Adayı Araştırmanızda için Fakat Yılanlarda fazla ilerlemen senin için iyi olmaz
Ben=peki Efendim
6 kişilik gurubumla Yılanlara doğru gidiyordum Ve Karşıma çıkan Vahşi Kafama bir kırbaç indirdi Savaşçı Islıkçalanını Üstüne Fırlattı Ve Yılanlara doğru ilerledik Cinler önümüze çıktı çok sert ellerinde Kurt kemiği almış saldırıyorlardı Ayağmı kırdı Birtanesi Acıdan ölüyordum Sonra yılanlara ilerledik şifacı bana yardım eddi ayağımdaki kanı durdurdu
Yılanlara ilerledik Zehir veriyorlardı şifacı olmasa halimiz kötüydü Bizde orayı temizledik Savaşçı Arkadaşım ileri doğru koştu Dur dedik durmadı Onu göremiyorduk Çünkü yüzlerce dev yılan wardı Onu Boğmuşlardı O Gün üzüldük İstibahrat Subayına Gittik Bize dediği İse
Subay=Diğer arkadaşınız Nerde
Ben=Yılanlara koştu durduramadık
Subay Size Orayı temizleyin dedim ilerisi tehlikeli dedim beni dinlemeniz şarttı of of artık aptallık yapmayın hata kabul edmemek artık yaralanmak başarsızlık değil burda hata demek hayatını kaybedmek demek şimdi gidin ve adaya araştırma yapın ..
Ben ise Görevi kabul eddim diğer arkadaşlardan birisi bu subay çok biliyor teşkilatta maaşlarımız kötü die mırıldanıyordu Ben İse bunu insanlık için yaptığımı Söledim Adaya doğru İlerledik 4 tazı üstümüze saldırdı savaşçı arkim birine bir darbe indirdi kalan 3 tazılar kaçtı karanlık Bir orman Görüyorduk Çok Karanlıktı Girdik İçine Sonra Korkunç Bir hortlak Kuru kafa yüzü gibi iğrenç birşey hayatta en son görmek istediğim şeyi gördüm Ardından yerdeydim Kendimde değildim Baygındım diğer 4 arkadaşımın vücütları ağaca asılmış duruyordu ordaydım ve gözlerim Işığa kapanıyordu ..
ResimResim
ResimResim

GrandXTexaS
GrandXŞiFa
GRAND
GrandXNitroJeN