Kadim Bir Dünya Bölüm 1

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
BuRSaSpoRLu
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Kadim Bir Dünya Bölüm 1

Mesaj gönderen BuRSaSpoRLu »

Belki Yarım Asır geçmişti Yarım asır.. fakat o yıllardan bu yıllara kadar huzur günü görmemiştik Dünyaya çarptılar oysa kadınlar ve çocuklar sığınaklarda saklandı Fakat bu bir felaket değil Başlangıçtı Masallara baktık ve şimdi o masallardaki gibiydik meteorlar dünyanın her bir yanını yakarken insanlar kaççak yer arıyordu fakat kaççak biryer yoktu Dünya Yuvarlaktı Kadim bir dünya cehennemden farkı yoktu Kıyamet böle inmişti Yıllar geçtikten Sonra Yeryüzüne Akrepler Yılanlar Devasa Boyutlarda Ulaştı Kim emretti bilmiyorum fakat emreden Kadim Yaratık Hala lanetle dünyaya bakıyor..
O gün meteor bölgesinde Eminönü Halkı Kurtadam kesiyordu Fakat yerinaltında birşeyi görmüştü binlerce yıl öncesini görmüştü binlerceyıl öncesine gitmemişti Roma Askerli Yaşıyan ölüler saldı kendilerini kadim Bir labirentte Eski usullerle savaştık Ve ulaştık Baş yaratıkları Philetheosa Onu öldürmemiz lasımdıki Askerleri Fazlaydı İnsanlara bakıyordum yeniliyorlardı Birgün meteor bölgesindeki tepegözler eminönünü basmıştı komutan teşkilatı toplamamızı istedi henüz 2-3 yıl geçmişti Hidra savaşından İnsanlık yensede korkusu bitmemişti çünkü bu bir Zafer değildi sadece zafer sanılan Bir hamleydi Belkide.. Teşkilat Güçlenmiş durumdaydı İnsan İnsana Her Ne kadar Kıysada o Gün bende Tepegözleri öldürmek için savaşıyordum Niyahet komutana 10 Amplifaktör elması getirdim Ve Bana bir eldiven verdi 2-3 gün geçti Bizde emredildiği Gibi meteor bölgesine inmemiz istendi Fakat orda hayatın Eminönü gibi oLmadığını bizim gördüklerimizin Efendilerini Gördük orda Girdik meteor bölgesine Ve bir taş görüyordum Uzaklarda Evet bir taş ilerliyordum fakat bir ısırık Ve Bir engereğin zehiri Hissettim kanımda Yığıldm taşa ilerlemek istiyordum..

2 .bölümü Yazıcam Aklımdan Geleni yazdım arkadaşlar
ResimResim
ResimResim

GrandXTexaS
GrandXŞiFa
GRAND
GrandXNitroJeN