görewimiz tehlike(kadim hidra) (bölüm 2)

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
basar2626
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gladio

görewimiz tehlike(kadim hidra) (bölüm 2)

Mesaj gönderen basar2626 »

Kalkmayı başardım.Sonra çantamda bir iksir olduğunu hissettim.Hemen içtim ve toparlandım.Ne yapacağımı bilemiyordum.Kadim hidra görmez diyordum ki baktı bana.Bana doğru geliyordu.
Tam beni ezecekken ayağıyla ben arasına balyozumu koyup çıktım oradan.Balyozumu feda etmiştim.Sonra niyese içime bir saldırganlık oldu ve Balyoz Nazım'ın yaptığı bir ayağına vurdum balyozumun kırık ucuyla.Sonra arkamdaki kıpırdamayı hissettim.Bu büyücü arkadaşlarımdan biri olan Avatarteam'dı.O da kalkmayı becermişti.Sonra benim mücadele ettiğimi şaşkınlıkla izledi. E bende kızdım tabiki de öyle bakmasına:
-Ne bakıyon yardım etsene!!!!
Sonra aklıma bir şey geldi. Balyoz Nazım ayaklarını parçalamış,Selim bey de kafasını yıldırımla koparmıştı.Yani jetonum düşmüştü.Sonra dedim:
-Sen büyülerinle kafalarını halletmeye çalış,bende ayaklarına çalışyım dedim.
Tamam anlamında başını salladı.Ve bu taktiği uygulamaya başladık.Ben ayaklarını vurdum iyice parçalanmıştı ayakları.Yürüyemiyordu doğal olarak.Kafalarıyla olduğu yerde saldırmaya ısırmaya çalışıyordu.2 kafasının ağzının içine kurşun sıktım çiftemle.Ağzını kapadı.Sonra büyücü arkadaşım kafalrına yıldırım büyüleri attı.Ama işe yaramadı,Selim bey in yıldırmı daha güçlüydü.Sonra çantamdaki ipi aldım,İple kafalarını bağladım.Hidra çığlık atıyordu.Sonra arkadaşımla beraber ipi kendimize doğru çektik ve kafalar da yere serilmişti.Yani ölmüştü.İnanamamıştık.Sonra büyük bir sevinçle birbirimize sarıldık.Artık İstanbul kıyametin büyük bir kısmını dindirmiş oldu.
Eminönüne çıktığımızda yolların kenarında herkes bizi alkışlıyordu.Sonra komutan yavaşça bizim önümüze çıktı ve:
-Sizinle gurur duyuyorum askerler dedi.Sonra diğer arkadaşlarımız da bizi teker teker tebrik etti.

:::::::::::::::::::::::::::::::::: :arrow: HİKAYENİN SONU :arrow: ::::::::::::::::::::::::::::::::
Başar(49)
ResimResim
Her zaman BAŞARılı olacaksın !

Büyücübaşar(49)
Eseslixkaldırmaz(49)
Kullanıcı avatarı
basar2626
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: görewimiz tehlike(kadim hidra) (bölüm 2)

1.yi okumadıysanız burdan okuyun

Eminönünde dolaşıyordum.Mısır çarşısına girdim dolaştım.Ordan çıktıktan sonra çöle gideyim derken önüme bir jandarma çıktı ve "Dur" dedi. Sonra
-Agah bey seni çağırıyor dedi.
Koşarak camiye gittim. Camiye girdiğimde Agah efendi'yle çarpıştım.Dedim:
-Özür dilerim Agah bey.
-Önemli değil genç savasşçı.Gel,seninle bir şey konuşmalıyım dedi ve beni götürdü.
-1996 yılındaki kadim hidra baskınını biliyorsun.Selim Bey yıldırım büyüsüyle kafasını kopartıştı ve Kadim hidra kaçmıştı.
Ama bir daha saldıracağını hissediyorum.10 kişi toplayıp bir araştırma yapmanı istiyorum savaşçı dedi.
Tamam manasında kafanı salladım.Ve yola çıktım.
Yanıma tanıdık kişileri aldım ve yola koyuldum.Meteordan geçmemiz gerekiyordu ama cinlerden kurtulmak kolaydı.Babiali ye geldik ve ordan yeraltına geçtik.Cin mağarasının başları da kolaydı ama bombacılar oldugu tetik olduk.
İyice derinlere girdik.Akreplerin olduğu bölüme. Ama burda bir arkadaşımızı kaybetmiştik, katalizör olmuştu. Derken geldik hidraların olduğu bölüme.Yeşil hidraları uyandırmadan geçmeyi denedik ama malesef beceremedik. Sonra son sürat koşmaya başladık.Bir büyücü arkadaşımız buz oku attı ve hidra biraz dondu. Ordan hemen kadim hidranın olduğu yere geçtik.
Ama etrafa baktık,bakındık ama Kadim hidrayı göremedik.Derken;
Kadim hidrayı arkamızda bulduk ve ayağını sert bir şekilde yere vurdu yani deprem yaptı.
Hepimiz yere serilmiştik.Ama ben ağır yaralı olarak biraz ayağa kalkmaya çalıştım ama kalkamadım.Yüzüm de yara bere içindeydi eminim.Arkadaşlarım da ölmüş müydü bayılmış mıydı bilemiyorum.Kurtulabilecek miydim bu durumdan yada kurtulabilecek miydik biz?
Başar(49)
ResimResim

Büyücübaşar(49)
Eseslixkaldırmaz(49)
Kullanıcı avatarı
MykonS
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen MykonS »

Kadim hidrayı balyoz nazım ve selim bey 2 kişi kesmedi en az 100 asker vardı
Balyoz nazımın emri üzerine hep beraber aynı anda vurmaya başladılar selim beyde uzaktan yıldırım atıp kadimi öldürdü ..
Hidranın kafasını baglarken hidra usul usul durdurmu ben onu merak ediyorum hiç deprem felan yapmadımı yani ..
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
basar2626
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

MykonS yazdı:Kadim hidrayı balyoz nazım ve selim bey 2 kişi kesmedi en az 100 asker vardı
Balyoz nazımın emri üzerine hep beraber aynı anda vurmaya başladılar selim beyde uzaktan yıldırım atıp kadimi öldürdü ..
Hidranın kafasını baglarken hidra usul usul durdurmu ben onu merak ediyorum hiç deprem felan yapmadımı yani ..
1. bölümü de okudunmu deprem yapıyor orda
Başar(49)
ResimResim

Büyücübaşar(49)
Eseslixkaldırmaz(49)
Kullanıcı avatarı
MykonS
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen MykonS »

basar2626 yazdı:
MykonS yazdı:Kadim hidrayı balyoz nazım ve selim bey 2 kişi kesmedi en az 100 asker vardı
1. bölümü de okudunmu deprem yapıyor orda
kadim hidra her 1 dakikada bir deprem yapıyor her yılda bir deil
Resim

Resim