İSTANBUL KIYAMET VAKTİ DERİNDEKİ SIR (Sığınaklar)

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
mcgorkem
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

İSTANBUL KIYAMET VAKTİ DERİNDEKİ SIR (Sığınaklar)

Mesaj gönderen mcgorkem »

Uzun bir savaşın ardından tüm savaşcılar yorgun düşmüştü.Ama ne yazık ki saat gece 01.35 zamanında bodrumla elektrikler
yanmıştı şevket bey elektriklerin yandığını görünce korkudan bodruma inememişti.Savaşcı olan Ali'yi yani beni yanına çağırmıştı.Şevket bey:

-Hoşgeldiniz gine bir problemim var olmasa seni cağırmazdım saden neyse konumuza dönelim gece bodrumda elektrikler yandı korkudan aşşağı inemedim ama birisinden şüphe duyuyorum oda Işık.Evet kesin o cünkü kacak elektrik kullanıyor diye ihbar gelmişti git onla bir konuş araştır."
Yola koyuldum yolda neden bodrumda ne işi olabilir diye düşünmeye başladım.Sonunda Işığın yanına geldim ve olanları anlattım.Işık:
-Ney benim mi kullandığımı düşünüyor ? Ahh bir kac kez evimi araştırdılar ama bişi bulamayınca geri döndüler.Benim bodrumda bir işim olmaz ama galiba ogün yasemine giderken sarhoşcu bodrumla ilgili bişiler mırıldanıyordu konuş bi onla derim."
Gine yola koyuldum yoldaki akrepler ürkütücü gelsede bir şekilde kacmayı başardım yoksa yeni bir tehlikemi cıkıyor diye düşünmeye başlamıştım.O kadar dalmışım ki kertenkelenin ayağımı ısırmasıyla yüksek sesle cığlık attım birden.Sert ve sağlam balyozumu kafasına indirdim kanlar fışkırmıştı.Ama alışmıştım artık bunlara.Sarhoşcuya gittiğimde sarhoşcu gine bira iciyor denize bakıyordu ve gine aynı yerdeydi.Sarhoşcu baygın ama düzgün bir şekilde konuşmaya başladı:
-Hahaha demek bodrumda ışıklar yanmış ve şevket korkmuş he hahaha onun yüzünü görmek isterdim.Demek bodrumda neler olduğunu soruyorsun ha ? Ne kadar sarhoş olsamda sizden ilerdeyim daha sığınakların şifresini cözemediyseniz
neyse o kesin kenan veya junondur belkide onların veletleride olabilir ama onların masumlara zarar verdiğini hic görmedim sadece teşkilata bir kinleri olsa gerek bilemiyorum hahaha."
Sarhoşcu kafasını tekrar masmavi denize bakar.Peki şimdi ne olacaktır bunun sonu nereye varacak hic bilemiyorum.

Devamı haftaya ilk ikv bölümlerini istiyen varsa paylaşabilirim lütfen emeğe saygı
Youfinished
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: İSTANBUL KIYAMET VAKTİ DERİNDEKİ SIR (Sığınaklar)

Mesaj gönderen Youfinished »

Süpppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer mükkemel olmuş devamını getir he bide ilk bölümlerini de istiyorum merak ettim şimdi
Kullanıcı avatarı
mcgorkem
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Sağol kardeşim ilk bölümlerini yayınlamam icin bi kac isteyen olması gerek tek sen istiyon diye olmaz dimi :D
Youfinished
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Youfinished »

Niye yaa merak ettimmm hadi sizde isteyin yhaa msneden at bana bariii
Kullanıcı avatarı
mcgorkem
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

cokmu kötü olmuş yha :S
Kullanıcı avatarı
aslan44
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen aslan44 »

getir ya bolumleri
Kullanıcı avatarı
mcgorkem
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Foruma 2. bölüm koyulmuştur...