Eminönüne Hidra Darbesi

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
Captainpsycho
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Eminönüne Hidra Darbesi

Mesaj gönderen Captainpsycho »

Yine eminönü sokakLarında Pervasızca gezdiğim Sıcak bir gündü... Çantam full doluydu ve gerçekten sırt ağrılarım çoğalmıştı çantamı boşaltmak için bankacıya gitmeye karar verdim... arz sancaktan ayrılıp komutana indim orada komutan ve jandarmalarla lafladım Arz yoldaşlarım örs önünde toplanmış ve bekliyorlardı...selamun aleyküm kolay gelsin diyip yanlarından geçtim... kertenkelelerin yanından geçerken yaratıkların her zamankinden daha fazla hızlı olduğunu ve hasarlarının arttığını gördüm... zarar vermek istemediğim öldürmeden geçtim... fakat banka yakınına kadar beni takip etmeleri sonucu arkamı döndüm ve hepsini birer balyoz darbesinde ezdim....

bankacıya gittim halime teyze ile ayaküstü muhabbet ediyolardı bankacı yine ışık hanıma olan aşkını anlatıyodu... selam verdikten sonra bankacıya çantamdaki itemleri verdim teşekkür ederek yaseminin yanına gittim... Yaseminden savaşçılığın püf noktaları hakkında konuştuktan sonra sarhoşa uğradım her zaman ki gibi içen ve istanbul denizinin büyüsüne kapılmış oldugundan beni farketmeyen sarhoşun yanına oturdum... selam verdim ve biraz muhabbet ettik... antrepodaki cinlerden biri şaraplarımı çaldı diyerek şikayette bulundu... halletceğimi söyleyip yanından ayrıldım...
meteorun yolunu tuttum... komutana hayırlı nöbetler dedikten sonra arzların ne tarafa gittiğini sordum... meteor bölgesine indiklerini söyledi jandarmalara selam vererek meteor bölgesine girdim

bab-ı ali bölgesinde bi kaç savaşçıyla vs atma düşüncesiyle yola düştüm Lodoslara yakalanmaktan korktuğum için seri bi şekilde yürümeye başladım... Lodos sancakta muhafızlardan başka kimse olmadığını görerek şaşırdım... bab ı ali yolu boyunca bi kaç kişiye rastladım... fakat çok şaşırtıcıydı çünkü arz ve Lodoslardan kimseyi göremedim... bab-ı aliye vardım... burdada kimse yoktu bab-ı ali komutanına uğradım şakayla karışık bana göre görev var mı diye sordum oda gülerek sen artık güçlü bi savaşçısın bizim görevlerimiz senin için basit bırak yeni savaşçılar halletsin dedi... selam vererek ayrıldım....

Yeraltı merdivenlerini seri bi şekilde inerek Domuz'un yolunu tuttum yoldaki bekçi kobralardan bitanesi beni soktu fakat zırhımın yardımıyla engelledim 2 Balyoz darbesiyle başını ezerek yola devam ettim... Köprü üstündeki Muhafızlara Bugün ortaLık çok Sessiz bunun Sebebini biLiyomusunuz Diye sordum Muhafızlardan Bitanesi oRtaLık biraz Karışık diyerek Cevap verdi... Domuza gittim Ordada Hiç bir savaşçıya RastLayamadım Birden Aeor adLı Savaşçı Kardeşimin Depar atarak Koştuğunu ve Bir yandan da Hidra ölüm saçıyor yardım edin Diye bağırdığını gördüm... Durdurarak olan biteni anlamaya çalıştım bana Hidranın Doğduğunu ve öLüm saçtığını söyLedi Depar atarak Bab-ı aLiye Çıktım Komutana olan biteni anlattım... Sen yardıma koş biz Eminönü ve Diğer Teşkilat Askerlerine Haber veririz Dedi... Yeraltı merdivenlerini uçarcasına İndikten sonra Hızla Hidranın yoLunu tuttum... Yolda Darkclout abimi göRdüm çok Güçlü bi savaşçı olduğundan Bir patron Edasıyla yürüyordu koşarak yanına ulaştım bir yandan Koşuyor bir yandan olan biteni konuşuyorduk... Yolda giderken Yyaşlıplanete rastladık Elektrik özelliğini çok iyi kullanan bir Büyücüdür... oda bize katıldı giderken yılanların boyutlarının büyüdüğünü ve güçlerinin fazlalaştığını gördük... onları kestikten sonra Kara cinlerin olduğu mağaraya girdik... Mağaranın Küf kokusu Burnumu yakmıştı... Giderken Hiç karacine rastlamadık yalnızca Şuursuz bombacıların üzerimize doğru koştuğunu gördük Yyaşlıplanet bunları İnanılmaz güçlü Büyüsünü Fırlatarak İmha etti... Yolda İceberg Konfüçyüs Yaşasınxkötülük Sakaryaxmerkez Hardoctor İmotep Rapidshare ve Diğer Lodos ve arz Savaşçılara Rastladık.... Karışık olarak Hidraya doğru yürüdük Bombacıları temizleyerek Akreplerin olduğu yola indik ordada hiç bir akrebe rastlayamadık yolda bi çok güçlü güçsüz savaşçıyla karşılaştık... Kalabalık bir grup halinde yürüyerek Akrep yolunun sonuna Vardık.... Büyük bi aLana Çıktık... orDa LodosLar arzLar ve kLansız KişiLer Karışık oLarak OturMuş ve Hidrayı Nası öLdürecekLerini koNuşuyorLardı... Daha sonra Uzaktan Hızla gelen [DEV]Nerull ' u gördük Yanımıza geldi ve Hidrayı Nasıl öLdüreceğimizin pLanını yapmaya Başladık... ben Hidrayı görmediğim için Onun Gücünü Hafife almıştım Biraz İlerledim ve o İnanılmaz Yaratığı gördüm 3 Kafalı Dev Bir ejDerhayı anDıran görünTüsüyLe Beni ürküttü Hidraya gelirken yolda göremediğimiz Karacinlerin ve akreplerin onun yanında Toplandığını ve renkLerinin değiştiğini gördüm Korkarak geriye doğru yürüdüm... Savaşçıların arasına oturdum Nerull planı anlattı Önce Büyücüler karacinLeri ve akrepLeri çekecek savaşçılar Güçlü vuruşlarıyla yaratıkları öldüreceklerdi... Şifacımız boldu arz Lodos ve klansız Bir sürü Şifacı toplanmıştı... Şmdilik Savaşta avantajlı görünüyorduk Ve dev Nerull beklenen saldırı emrini verdi... Şifacılar dirençlerini bastı etrafta bir ışık kümesi oluştu Büyücüler Meteorit eLektrik ve Buz Güclerini asaLarının Yardımıyla atarak Akrep ve Kara cinLeri çekti... Savaşçılar sakınmalarını basarak Yaratıklara saldırdı Darkclout ve Ben Bronz akrebi Kesiyorduk Fakat Akreplerin boyutlarının büyüdüğünü gördük... Tüm eminönü fedaileri oradaydı 1 saati bulan yaratık temizLeme işleMinden Sonra Sıra Hidraya gelMişti... hep beraber Hidranın üstüne doğru yürüdük... Hidraya uzak duruyorduk fakat Birden Konfüçyüs Hidraya doğru yürüdü Şifacılar şahı Konfüçyüsü farkeden Hidra Onu pençesiyle Tuttu... Herkez bir anda paniğe Kapıldı fakat Birden [GM]CaptainATX in Uçarak geldiğini gördük yanımızda durmadı ve Hidraya Doğru Koştu Hidra konfüçyüs ü pençesiyle sıkıyordu CaptainATX Hidranın Pençesine Ecel getireni saplamıştı... Bağırarak geriye Doğru kaçan Hidra Konfüçyüsü bırakmıştı... Konfüçyüs CaptainATX eşliğinde yanımıza geldi... Konfüçyüs ün kolunda Açılan yarayı Arz Şifacılarından Wiço nefesiyle Kapattı... CaptainATX panik yapmamamızı ve Hidranın Dikkatini Dağıtarak Kesebileceğimizi söyLedi... CaptainATX' inde yanımızda oluşunun Cesaretiyle Herkez Ayaklandı iLk Darbeyi Arz Büyücülerinden Yyaşlıplanet Asasından Çıkardığı Tesla Topuyla Vurdu... Canı yanan Hidra Hiddeti artarak Üstümüze doğru Koştu ve Bir anda Herkez Hidranın üstüne Hücum etti...

Savaşçılar Hidranın Dikkatini dağıtarak Onu şaşırtmaya çalışıyorlardı... Herkez kudretini sonuna kadar Kullanarak Hidraya ard arda darbeler indiriyordu... fakat hidra kendisini şifalama yeteneğine sahip olduğundan Bizi çok zorluyordu... Gücü ve kudreti tükenen savaşçı ve büyücülerden bi Kısmı Oturdu... Dinlenenler Hidraya tekrar daldı Diğer bu sefer diğer grup Oturarak güçlerini ve kudretlerini doldurdu... CaptainATX gücünüzü Kontrollü Kullanın diye Bağırdı.... Kulağıma ayak Sesleri geldi... arkamı Döndüğümde [GM]MaDTürK ve [GM]Kubilayın geldiğini gördüm onLarı Bab-ı aLi Komutanı ve siLahlı Muhafızlar takip Ediyordu... Artık Güç bizdeydi Hidranın Canı gittikçe Azalıyordu... Bi ara Hidra bana Döndü ve Güçlü vuruşuyla Geriye doğru savruldum... Ayağa kalkıp tekrar daldım... Hidranın artık gücü azalmış ve Siniri iyice Artmıştı öLmemek İçin Dayansanda Gm'Lerin İnanılmaz GüçLü vuRuşLarıNa Karşı geLemiyorDu... ve Hidra Homurtuya benzer bir Ses çıkararak Yere düştü... Ağırlığı o kadar fazlaydıki yere serildiğinde Bir sarsıntı hissettik... Zafer Çığlıklarıyla Herkez Birbirine Sarılıyordu... Şifacılar yaraLanan Savaşçıları GizemLi güçLeriyLe iyiLeştiRiyorDu...

Daha sonra tekrar yolu takip ederek magaradan çıktık ve herkez işine gücüne gitti fakat Hidranın o inanılmaz Sesi herkezin kulağındaydı...

Captainpsycho
Pisçemberkoyarım
Hanımqürzüqetir
Ömer Kürşat Sel :)
Kullanıcı avatarı
Savasko
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Eminönüne Hidra Darbesi

Mesaj gönderen Savasko »

Çok güzel bir hikaye olmış :)
Eline sağlık
[
Kullanıcı avatarı
Karaseytan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Karaseytan »

/alkış
€sàRéT DaqLàRıNd GüL oLmàKTàNSà,HüRRiYéT DàqLàRınDà DiKéN oLmàYı TéRciH €déRim..!!!
♥♥♥ ThKO ♥♥♥

SàygıLàRımLà ;[Kà®àşéytàn & Kà®àşéytànx & Tu®ànhüs®àn]
Kullanıcı avatarı
winwar3
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen winwar3 »

helal olsun iyimiş.!
Önemli olan; hayatta,"en çok şey'e sahip olmak" değil,"en az şey"e ihtiyaç duymaktır....
EfLatuN

Kod: Tümünü seç

İKV DESTEK FORMU

http://www.istanbuloyun.com/support.aspx
Kullanıcı avatarı
STr0nGMaN
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Sinop
Konum: ~~▓▓ SİNOP ▓▓~~ Strongman / Strongmanxbüyü AnaToLieN
İletişim:

Mesaj gönderen STr0nGMaN »

Helal olsun,ellerine sağlık.
Strongman
Strongmanxbüyü
AnaToLieN

!...Siyah saç ak defterle geldik , Ak saç siyah defterle gideceğiz....!