Aye-Aye' Nin Doğusu

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
Captainpsycho
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Aye-Aye' Nin Doğusu

Mesaj gönderen Captainpsycho »

Tarih: 02.11.2009 Saat: 00.30 Ben Captainpsycho Eminönünün Loş ışıkLı soKakLarınDa Yürüyordum... Tesadüfen Zebellahsamett İnferno ve Darkclout a Rastladım... Kendi Aramızda Yaseminin Yanında Vs turNuvası DüzenLiyorDuk... Hava Birden Soğudu Aşırı Keskin Bir Soğuk İstanbuLu Etkisi aLtina aLdi Sarhoşa Yardım eDerek Onu Cami avLusuna Kadar Taşıdık... Jandarma aLi Düdüğünü Öttürerek Eminönü Savaşçılarını Başına Topladı Şifacılar Büyücüler Savaşçılar... Bir anda Büyük bir Kalabalık oLdu... Ve Jandarma aLi Konuşmaya Başladı...

J.aLi: Siz İstanbulun GüçLü SavaşçıLarı Büyük Yıkımdan Sonra Bildiğiniz Gibi Bir Sürü Yeni Tür Keşfettik... Kendi Aranızda Sorarsınız Bu Hava DeğiŞimiNin Sebebi Nedir...İstihbarattan aLdığımız Bir Son geLişme Haberine Meteor böLgeSinde yıLanLarın oLduğu Yerde Şah Kobraya Varmadan oLan Kapının Ardında Çok GüçLü Bi Yaratık Yaşıyormuş İsmi aye-aye ... Yıllardır Uyuyan Bu SakLı Tür ŞimdiLerde Uyanmak Üzere Herkez Yeni Bir Savaşa Hazır oLsun... Sorusu oLan ?

Markuz: Jandarma aLi Peki Bu Aye-Aye Nasıl Bir Yaratık

ve Birden Agah Cami avLusunDan Çıkar...

Agah: Aye - Aye Yıkımdan Önce Güney aFrikaDa Yaşayan en FazLa 40 cm Boyunda 2 kiLo ağırLığında Bir Köyü Yokedecek Güçte Yırtıcı Bir Hayvandı Fakat Tahminime Göre Şimdiki Aye-aye Çok Daha Yırtıcı ve GüçLü oLacak... GözLeriNin YeşiLi Bir SavaşÇınıN zırHını Yakacak Güçte oLacak ŞifacıLar BüyüLeriNi kuLLanaMayacak... ve o Doğduğunda Bizi Kurtaracak oLan YaLnızCa Bir MüciZe oLacak...

Uzun Bir SessizLik oLur... Agahın Yönünü buLmak İçin kuLLandığı Sopanın SesLeri Cami avLusunda YankıLanıR...

J.aLi: Evet Duydunuz Tüm TeşkiLat TetikTe GrupLar haLinde doLaşın ve Meteor böLgeSine İşiniz Düşmedikçe Uğramayın... Dağılabilirsiniz...
Diyerek Kalabalığı Dağıtır Ben Darkclout Zebellahsamet ve İnferno Eski Handanın oLduğu Yerde Muhabbet İçin Gittik...

Fakat İnanıLmaz GüçLü Bir Şimşek SesiyLe Ayağa Kalktık Herkezin GözLeri KamaşMıştı... Yemyeşil Bir Şimşek Havayı AydınLatmışTı... Herkez teLafa Düşmüştü...

Agah Cami avLusu Merdivenlerine Çıkarak o geLiyoR gözLeriNin YeşiLiniN Yarattığı YeşiL Şimşek Çaktı... Aye-aye geLiyor Diyerek Bağırdı... Herkez Komutana Doğru Yürüdü... Komutanın Önünde Arz Lodos ve kLan Destekçisi oLmayan Savaşçı Şifacı Büyücüler Karışık oLarak Oturuyordu... Meteora qirMeye Karar veRdik.... Herkez Meteor böLgesine İndik İstihbarat Komutanı Yanındaki Masada Duran Telefon Birden Çalmaya Başladı....İstihbarat Komutanı Telefonu Telaşla Açtı Arayan Bab ı aLi Komutanıydı... Kısa SüreLi Bir KonuŞmaNın arDından İstihbaRat Komutanı Telefonu HızLa Kapatarak.... Tüm SavaşçıLar yıLan böLgeSi GirişiNe topLanSın Diye Bağırdı Savaşçılar Depar Atarak HızLa KoştuRuyoRdu... yıLan böLgesine iLk giDen SavaşçıLar etRafı koLaçan EdiyorLardı.... Büyücü Ve ŞifacıLar arKadan geLdi... KabaLık tekRar TopLandı... Bab ı aLi Komutanı Ve MuhafızLar Koşarak geLdiLer... J.aLi ve Eminönü böLgeSindeki Diğer Askerler de geLdi... Komutan İstihbarat Komutanına Dönerek El iŞareti Yaptı İstihbarat Komutanı Konuşmaya Başladı...

İ.komutanı: Eyy GüçLü İstanbuL feDaiLeri Aye-Aye nin iLerde oLduğu söyLeniyoR Yeni Bir Savaşa HazıRmıSınız...

Tüm SavaşçıLar BaşLarıNı saLLayaRak OnayLadıLar...

İ.komutanı: Şifacıları ve Büyücüleri Koruyun... Savaşçılar Elinizden geLenin En iyiSini Yapın Bu Savaş Sizin eLinizde Diyerek Bizi CesaretLendiRiyorDu. SavaşçıLar eN öNe DiziLdiLer... Herkez Birbirinden Hak Diliyor ve VedalaşıyorLardı.... Tiiz ve Yüksek bir BağıRma Sesi BeyniMin İçinde YankıLandı GözLeriMin DışaRı DoğRu Çıktığını Hissettim...

ve o Göründü...
İflisin Boyunda Simsiyah rengi Uzun Kuyruğu İri Yeşil GözLeri ve Sivri Uzun TırnakLarıyLa Uzaktan Aye-aye göRÜndü...

Savaşçılar AyakLandıLar iLk HamLeyi Yapan Zebellahsamett adLı SayqıMın Sonsuz oLduğu KişiyDi... Depar Atarak Aye-aye ye Doğru Koştu ve Balyozunu İnaNıLmaz Derecede Ağır Olarak Vurdu.... Ve Tüm SavaşçıLar Savaş ÇığLıkLarı ArasınDa KoştuLar BüyücüLer Arkadan Tüm GüçLeriNi Kullanarak TesLa TopLarıNı Buz okLarıNı ve MeteoritLerini FırLatıyorLardı....

ŞifacıLar GüçLü NefesLerini KullaNarak Savaşçıları Ayakta TutMaya çaLışıyorLardı Aye-aye GüçLü SesiyLe Titreşim daLqaLarı Saçıyor Ve Tüm yıLanLarı ÇağırıyorDu... Birden Zırhımda Bi SıcakLık Hissettim... Omzuma Baktığımda Aye-ayenin YeşiL gözLerinin Saçtığı AlevLe Çelik zırHımın eRidiğini qöRdüm... teLaşLa geRi çeKiLdm SavaşçıLar Geri Adım Atarak Yavaşça UzakLaşıYorLardı... Aye-aye Kuyruğunu öyLe bir SavurDuki SavaşçıLarı Geriye Doğru FırLattı...ToparLanaN SavaşçıLar tekRar saLdiRdi... Aye-aye Çok Seri Hareket Ederek BüyücüLere ve ŞifacıLara saLdiRdi.... Kuyruk DarbesiyLe BüyücüLerin YarıSını öLdüRdüLer ŞifacıLarın Gücü ve Kudreti TükeniyorDu... Aye-aye Zekice Bi HamLeyLe ŞifacıLarı öLdüRmeYe BaşLadı... gözLeriM KararMaya BaşLadı... ToparLanıp Tekrar SalDırDım Aye- Aye öLmek Üzereydi Fakat Çok Az Adam kaLmışTı... MağLup göRünüyorDuk... Etrafıma Baktığımda Rapidshare İceberg Markuz DreamqirL Tayba qiBi Bi Çok Tanıdık Savaşçıyı qöRdüm.... Darkclout Zebellahsamett ve İnferno OrtaLıkta qöRünmüyoRdu... Savaşçılar Tek tek öLmeYe BaşLamıŞtı... Ve Birden Aye-Aye iLe Başbaşa kaLdım... Bana Gülerek Ayağıyla Üstüme Bastı....

Ve Agahın Dediği qibi Bi Mucize gerÇekLeşti... Tanıdığım En GüçLü BüyücüLer Nostradamus Yyaşlıplanet ve Shadowofmagic TesLa TopLarıyLa Aye- Aye yi Çok Yağmuruna TuttuLar... Nostaradamus YakLaşaRak İnaNıLmaz GücüyLe Yaratığın Direncini Kırdı... Büyücülerin GüçLeri ArtMıştı... o 3 Büyücü Aye-aye yi Elektrik Akımına öyLe bir TuttuLar Ki Yaratık Hareket eDemiyoRdu... Ayağının aLtınDa oLduğum İçin Bende AkıMa KapıLmıştım Fakat DayanMaLıydıM... Nostradamus Bana DayanMamı söyLedi gözLeriMi Kapatarak Aye-ayenin öLmeSini bekLedm... ve Aye-aye Büyük Bir ÇığLıkLa Yere SeriLdi... Yaratığın aLtınDa Bayqın oLarak kaLdım ve ŞifacıLar Şahı Konfüçyüs geLdi Nostradamus Yyaşlıplanet ve Shadowofmagic inde Yardımıyla Yaratığın aLtınDan KurtarıLdım ve Konfüçyüs GüçLü NefeSiyLe Beni İyi etMeye BaşLamıŞtı... Ayağa kaLktım Konfüçyüs BüyücüLeri tek Tek kaLdıRdı... Komutan İstihbarat Komutanı MuhafızLar asKerLer kaLdıRıLdı.... ve Zafer ÇığLıkLarıyLa Herkezi Büyük Bir Coşku aLdı... İstihbarat Komutanın KonuŞmaSının arDından DağıLdık Ama Herkezin diLinde Aynı Şey vaRdı... Aye-aye MumYaLanMak ÜzeRe BanKa İçindeki KafeSe KonuLdu....

Ve J.aLi ÖnünDe topLanaN Büyücü Şifacı ve SavaşçıLar KomutanLar ve Diğer İstihbarat YetkiLeri öNünde 3 Büyücü Nostradamus Yyaşlıplanet ve Shadowofmagic e Teşekkür Edilerek İstihbaratın HazırLadığı ÖzeL AsaLar Hediye EdiLdi...

AbiLerim Nostradamus [ Bilal ] Yyaşlıplanet [ Ahmet ] ve Shadowofmagic [ Zebellahsamet ] Anısına Yazdım

Amatör olarak 2. Hikayem Emeğe Saygı Lütfen

Captainpsycho
Pisçemberkoyarım
Hanımqürzüqetir
Ömer Kürşat Sel :)
Kullanıcı avatarı
Savasko
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Aye-Aye' Nin Doğusu

Mesaj gönderen Savasko »

BUda çok güzel bir hikaye olmuş eline sağlık
Gerçekten bazı üyelerimizde marifet var:)
[
Kullanıcı avatarı
Captainpsycho
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Captainpsycho »

Bu Hikayeyi Yazmam Yarım Saat Sürdü UğraŞsam Çok Daha SağLam ŞeyLer ÇıkaRabiLiriM :)
Ömer Kürşat Sel :)
Kullanıcı avatarı
Kurtulusxcadi
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Kurtulusxcadi »

Güzel güzel:D
KaLbim ak da pak da desen yüzünden yansır pisLiğin...!

**Kurtuluşxcadı**

~~ KuRtuLuş LonCası ~~