Arz Kaçagı

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
TheWariror
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Arz Kaçagı

Mesaj gönderen TheWariror »

Saat 20:35 Arz Kalesi

Kütüphane de bir ölüm sessizligi var çokta anormal degil Handan Hanım Beni dinleyin ! diyerek Bu sessizligi bozdu dikkatımı yogunlaştırdıgım kitabımı bi tarafa bırakıp handan hanımı dinlemeye başladım kütüphane de yaklaşık 20 arz vardı kılandaşlarımla birlikte kitap okuyorduk.

Handan hanım herzamanki gibi bizlere canavarlarla dost olabilecegimizi anlatıyordu aslında artık bunları dinlemekten sıkılmıştım vede canavarlarla dost olma fikri saçma geliyordu ve bi okadarda bu fikri benimsemiyordum öncelerde çömez oldugum için korkardım karşı çıkmaya ama şimdi tam zamanı.

sandalyemi geriye dogru ittim ve sözüme başladım Efendim Canavarlarla dost olamayız onlar bizim düşmanımız neden her seferinde bunu deneyerek zahiat veriyoruz kardeşlerimiz böyle ölmek yerine neden savaşarak ölmüyorlar dedim ses tonum kızgın bi şekilde çıkmıştı kendimden hayret ettim ardından devam ettim Lodoslar gibi savaşarak ölmeyi yeglerim diyip yerime oturdum.

Handan hanımın yüzünde kurnazca bi tebessüm oluştu ve ardından HaHa Sendemi onlar gibi olmak istiyorsun bak kapı aşşagıda git ve o satılmışlara katıl hadi durma bu sözleri duyduktan sonra üstümden bi yük kalkmıştı kurtuldugumu sanarak bana kaleye her girişimde saldıran vahşilerden intikam alma vakti geldi diyerek yere bıraktıgım balyozumu kavradım yüzümde bi tebessüm vardı. Arz Muhaffızlarının ihanet etmişim gibi bana bakmalarına sinir olmuştum Kale kapısını açtılar tam adımımı attıgım anda handan hanımın büyüsüyle balyozum yere düştü.

Anlamıştım burdan sag çıkamayacaktım ama hiç deilse denemeliydim büyü zaman aşımına ugrayınca depar attım kaçarken Handan Hanımın yakalayın şu haini sözlerini duyuyordum kale inliyordu muhafızlar peşime düştü yaklaşık 10 muhafız beni kovalıyordu tek çarem lodos cephesine ulaşmaktı savaşamazdım silahımda yoktu olabildigince hızımla koşuyordum.

Çeteci magrasından geçerken arkamda hala muhafızlar vardı çok az kalmıştı dayanmalıydım arkamdaki muhafızların kayboldugunu anladım hemen Lodos sancagına girdim Lodoslar beni görmüştü vede tanımışlardı 2 muhafız beni tuttu bogazımda mızrak hissettim beni dinlemediler bile bi sandalyeye oturtup Lodos kalesine telgraf attılar.

Saat 21.10 Lodos Kalesi

İsmet Bey ! ! İsmet bey ! !

Ne Oldu Yüzbaşı Ne var

İsmet bey meteor bölgesindeki sancagımızdan telgraf var

Oku bakalım yüzbaşı

Efendim ben meteor bölgesi sancak görevlisiyim

Bu Gece saat 20:50 sıralarında yakaladıgımız bi arzı sancagımızda tutmaktayız

Fakat sorgulayacak yerimiz olmadıgından sizin almanızı uygun görüyoruz

Gerekli ekibi yollarsanız seviniriz arzların heran sancagımıza saldırmasından şüpheliyiz destek istiyoruz

Gereginin yapılmasını Arz Ederim.

İsmet bey: Hemen şöyle saglam adamlardan bi ekip oluşturun sancaga yollayın yüzbaşı bu adam bize yeni bilgiler verecek olabilir bu esirin ölmemesini saglamalıyız malum arzlar lodoslara yakalanan arzlara suikast yapıp öldürürler adamlarını iyilerden seç saglam çocuklar olsun

Yüzbaşı: Emredersiniz Efendim

Saat 21:30 Arz kalesi

Handan Hanımın çıglıkları kaleyi inletir:

Allah kahretsin sizi beceriksizler savunmasız bi adamı öldüremediniz ya konuşursa yeni lonca sisteminden bahsederse biz biteriz hemen sukast ekibi hazırlansın

Saat 21:40 Lodos Meteor Sancagı

Sancak Görevlisi : Hoşgeldiniz yüzbaşım Çocuklarr esiri getirin

Devamı Gelecek Şaftım kaydı yemek yemeliyim
Resim
FabuLox
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Re: Arz Kaçagı

Mesaj gönderen FabuLox »

Gayet hoş devamını bekliyorum. ;)
Kullanıcı avatarı
fenomen