Hikaye KANA SUSAMIŞ SOLUCANIN SONU

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
devela
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım

Re: Hikaye KANA SUSAMIŞ SOLUCANIN SONU

Mesaj gönderen devela »

Yahu kareş sen ne yaptın. Cesaretine hayranım ama bu zaten bir hikaye değil. Özetin özetinin özeti gibi bir şey. Kurgu yok hiç bir şey yok. Mantık desen o zaten yok. Birazcık çırpın et önce bir hikaye nasıl olmalı nasıl yazılmalı öğren daha sonra da hatta daha önce bol bol kitap oku ki kendini yazılara alıştır. Yazmak öyle basit bir iş değildir. Bol çaba ve emek ister. Diğer arkadaşlar gibi ağır eleştirmek istemiyorum seni ama dediklerimi bir gözden geçir. Hevesini kırmak istemem ama çok ama çok çalışman gerekiyor. (Bol bol okumak ta cabası)
Kullanıcı avatarı
Prince
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Prince »

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: tutamıyorummm :D :D :D :D :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
EmirBerkKorkmaz
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen EmirBerkKorkmaz »

devela yazdı:Yahu kareş sen ne yaptın. Cesaretine hayranım ama bu zaten bir hikaye değil. Özetin özetinin özeti gibi bir şey. Kurgu yok hiç bir şey yok. Mantık desen o zaten yok. Birazcık çırpın et önce bir hikaye nasıl olmalı nasıl yazılmalı öğren daha sonra da hatta daha önce bol bol kitap oku ki kendini yazılara alıştır. Yazmak öyle basit bir iş değildir. Bol çaba ve emek ister. Diğer arkadaşlar gibi ağır eleştirmek istemiyorum seni ama dediklerimi bir gözden geçir. Hevesini kırmak istemem ama çok ama çok çalışman gerekiyor. (Bol bol okumak ta cabası)
Yahu adam saçma sapan bir şey yazmış...
Bu kadar yoruma değmez...
Aklınca komiklik yapıyor boşver kardeş... :)
  • αяz'ıη çσ¢υкℓαяı кℓαηı
    тнє ∂єαтн тєαм
    тüяк ѕιℓαнℓı кυννєтℓєяι ℓση¢αѕı вιηвαşı
    ResimResim
    Resim
Kullanıcı avatarı
Berekost
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Berekost »

Berekost yazdı:Migrat ve sığınaklardaki teknoloji Meran teknolojisinin aynısı olduğunu duyan Solucan.Benim teknolojim daha ileri diyerek araştırmaya gitmiş.İflis solucanı görünce bütün lanetli meranları üzerine salmış tabiki solucan buna karşı koymuş.Elindeki bazukayla lanetli meranların hepsini öldürmüş.İflisle karşı karşıya gelince İflis onu o son teknolojisiyle solucanın giremiceği Migrat'a yollamış.Solucan girişte bir örs görmüş eşyalarıda epey eskimiş tamir ettirmesi lazımmış normal örs sanarak tamir ettirmiş ve bütün parası gitmiş.Sinirinden ölümün içeriye saldırmış.Tabiki bunu duyan İflis o kadar sinirlenmişki daha da güçlenmiş.Solucan son teknoloji yok etmeye çalışıyormuş ama oradaki elektrikli canavarlar ona engel olmuş üzerine tam 500 voltluk elektrik yollamışlar.Berekostt bu olayı duymuş.Herkese haber vermiş İflis te onlarla birlikte gelmiş.Migrat bölgesi nerdeyse yok olucak duruma gelmiş.Solucan 500 voltluk elektrik alınca daha da güçlenmiş.Migrat'ın sonuna giden solucan birden şaşırmış.Çünkü sığınaklara gidiliyormuş oradan.Berekostt ve öbür kişiler Migrat'a girmiş ve sığınaklara doğru canavarları kese kese ilerliyorlarmış.İflis son teknoloji ile direk Berekostt ve diğer insanları sığınaklara ışınlamış.İflis Migrat'ı tamir ettirmekle uğraşırken Teşkilatın hazırladığı sığınaklara giren solucan ordaki canavarları ve yatakları malzemeleri vb. şeyleri yok etmeye başlamış.Solucana durmadan zırh,gözlük,değerli eşyalar ve değerli kıyafetler geliyormuş bunları giyiniyormuş.Giyindikçe dahada güçleniyormuş.Berekostt ve diğer insanlar solucana yetişmişler sığınağın sonunda solucan kapanı kısılmış.Bu arada İflis'te tamir ede ede sığınağın sonuna gelmiş.Orada herkes solucana saldırmış.Solucan öldükten sonra herkese solucanın gücünün aynısından gelmiş ve herkesin hasarı en az iki bin en fazla on bine kadar çıkmış.Ve değerli madenlerden 10 kadim hidra pençesi,10 meran mücevheri,10 liderlik sembolü,10yeşil hidra pençesi,10 dev komodo dişi,10 örümcek gözü 10 iridyum çıkmış ve İnsanlar aralarında paylaşmış.İnsanlar ve canavarlar anlaşmış ve mutlu mutlu yaşamışlar.
Arkadaşlar size bir şey söyliyimmi bunu ben yazmadımki:D kuzenim bir siteden bulmuş bana verdi bende o Berekostt u ekleyerek buraya koydum insan ilk önce sorar!!
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Berekost yazdı:
Berekost yazdı:Migrat ve sığınaklardaki teknoloji Meran teknolojisinin aynısı olduğunu duyan Solucan.Benim teknolojim daha ileri diyerek araştırmaya gitmiş.İflis solucanı görünce bütün lanetli meranları üzerine salmış tabiki solucan buna karşı koymuş.Elindeki bazukayla lanetli meranların hepsini öldürmüş.İflisle karşı karşıya gelince İflis onu o son teknolojisiyle solucanın giremiceği Migrat'a yollamış.Solucan girişte bir örs görmüş eşyalarıda epey eskimiş tamir ettirmesi lazımmış normal örs sanarak tamir ettirmiş ve bütün parası gitmiş.Sinirinden ölümün içeriye saldırmış.Tabiki bunu duyan İflis o kadar sinirlenmişki daha da güçlenmiş.Solucan son teknoloji yok etmeye çalışıyormuş ama oradaki elektrikli canavarlar ona engel olmuş üzerine tam 500 voltluk elektrik yollamışlar.Berekostt bu olayı duymuş.Herkese haber vermiş İflis te onlarla birlikte gelmiş.Migrat bölgesi nerdeyse yok olucak duruma gelmiş.Solucan 500 voltluk elektrik alınca daha da güçlenmiş.Migrat'ın sonuna giden solucan birden şaşırmış.Çünkü sığınaklara gidiliyormuş oradan.Berekostt ve öbür kişiler Migrat'a girmiş ve sığınaklara doğru canavarları kese kese ilerliyorlarmış.İflis son teknoloji ile direk Berekostt ve diğer insanları sığınaklara ışınlamış.İflis Migrat'ı tamir ettirmekle uğraşırken Teşkilatın hazırladığı sığınaklara giren solucan ordaki canavarları ve yatakları malzemeleri vb. şeyleri yok etmeye başlamış.Solucana durmadan zırh,gözlük,değerli eşyalar ve değerli kıyafetler geliyormuş bunları giyiniyormuş.Giyindikçe dahada güçleniyormuş.Berekostt ve diğer insanlar solucana yetişmişler sığınağın sonunda solucan kapanı kısılmış.Bu arada İflis'te tamir ede ede sığınağın sonuna gelmiş.Orada herkes solucana saldırmış.Solucan öldükten sonra herkese solucanın gücünün aynısından gelmiş ve herkesin hasarı en az iki bin en fazla on bine kadar çıkmış.Ve değerli madenlerden 10 kadim hidra pençesi,10 meran mücevheri,10 liderlik sembolü,10yeşil hidra pençesi,10 dev komodo dişi,10 örümcek gözü 10 iridyum çıkmış ve İnsanlar aralarında paylaşmış.İnsanlar ve canavarlar anlaşmış ve mutlu mutlu yaşamışlar.
Arkadaşlar size bir şey söyliyimmi bunu ben yazmadımki:D kuzenim bir siteden bulmuş bana verdi bende o Berekostt u ekleyerek buraya koydum insan ilk önce sorar!!

kuzeninin zevki çok iyiymiş mikemmel bi hikaye bulmuş bunu resmii siteye koysalarya.
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Berekost yazdı: 09 May 2010 12:42 Migrat ve sığınaklardaki teknoloji Meran teknolojisinin aynısı olduğunu duyan Solucan.Benim teknolojim daha ileri diyerek araştırmaya gitmiş.İflis solucanı görünce bütün lanetli meranları üzerine salmış tabiki solucan buna karşı koymuş.Elindeki bazukayla lanetli meranların hepsini öldürmüş.İflisle karşı karşıya gelince İflis onu o son teknolojisiyle solucanın giremiceği Migrat'a yollamış.Solucan girişte bir örs görmüş eşyalarıda epey eskimiş tamir ettirmesi lazımmış normal örs sanarak tamir ettirmiş ve bütün parası gitmiş.Sinirinden ölümün içeriye saldırmış.Tabiki bunu duyan İflis o kadar sinirlenmişki daha da güçlenmiş.Solucan son teknoloji yok etmeye çalışıyormuş ama oradaki elektrikli canavarlar ona engel olmuş üzerine tam 500 voltluk elektrik yollamışlar.Berekostt bu olayı duymuş.Herkese haber vermiş İflis te onlarla birlikte gelmiş.Migrat bölgesi nerdeyse yok olucak duruma gelmiş.Solucan 500 voltluk elektrik alınca daha da güçlenmiş.Migrat'ın sonuna giden solucan birden şaşırmış.Çünkü sığınaklara gidiliyormuş oradan.Berekostt ve öbür kişiler Migrat'a girmiş ve sığınaklara doğru canavarları kese kese ilerliyorlarmış.İflis son teknoloji ile direk Berekostt ve diğer insanları sığınaklara ışınlamış.İflis Migrat'ı tamir ettirmekle uğraşırken Teşkilatın hazırladığı sığınaklara giren solucan ordaki canavarları ve yatakları malzemeleri vb. şeyleri yok etmeye başlamış.Solucana durmadan zırh,gözlük,değerli eşyalar ve değerli kıyafetler geliyormuş bunları giyiniyormuş.Giyindikçe dahada güçleniyormuş.Berekostt ve diğer insanlar solucana yetişmişler sığınağın sonunda solucan kapanı kısılmış.Bu arada İflis'te tamir ede ede sığınağın sonuna gelmiş.Orada herkes solucana saldırmış.Solucan öldükten sonra herkese solucanın gücünün aynısından gelmiş ve herkesin hasarı en az iki bin en fazla on bine kadar çıkmış.Ve değerli madenlerden 10 kadim hidra pençesi,10 meran mücevheri,10 liderlik sembolü,10yeşil hidra pençesi,10 dev komodo dişi,10 örümcek gözü 10 iridyum çıkmış ve İnsanlar aralarında paylaşmış.İnsanlar ve canavarlar anlaşmış ve mutlu mutlu yaşamışlar.
PUHAHAHAHAHA :') :') :')