Ölüm Benim Doğum Günüm!

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Ölüm Benim Doğum Günüm!

Mesaj gönderen Retaliation »

(Semiha Hanım,Gaffar Bey'in salonun orada mağlubiyete uğradıktan hemen sonrası...)

Semiha Hanım bize karşı kaybettikten sonra yerden kafasını kaldırarak öfkeli biçimde bize bakmıştı."İçeride görüşeceğiz!"Ben olayın şoku ile yerimde öylece kalakaldım.Gruptaki herkes bir refah havasındaydı.Herkes yavaş yavaş büyük salona açılan kapıya doğru yürümeye başlamıştı,namı değer "Gaffar Bey'in Salonuna"

İçimde bir huzursuzluk vardı.Gruptan bir büyücü beni dürttü."İyi iş çıkardın,hadi şu habisi haklayalım!" dedi.Kendime geldiğimde sınırsız bir güç hissediyordum.Kapıya doğru yürürken cızırtılı kalın bir ses,beni çağırdı."Yaklaş biraz,Ben Gaffar." Ses,kapının hemen önündeki makineden geliyordu."Tebrik ederim.Büyük bir iş başardın ve hasta adama sonunda ulaşabilmeyi başardın.*Gaffar Bey öksürür*Son nefesime yakın senin zihnini biraz açacağım.Görünen o ki,çok yeteneklisin ancak yazık olacak.Nerede olduğu bilinmeyen Kuklacı burada olsa senin için "İşte,yetenek!" derdi.Ancak bugüne kadar aklını kurcalayan tüm kaygıların hepsi boşaydı.Ne meranlar,ne de biz...Buraya seni,bizi yıkımcı olarak gösterdikleri için gönderdiklerini anlıyorum.Yazık ama seni suçlamıyorum.Şunu bil ki,Eminönü artık eskisi gibi olmayacak.İstihbarat'ın arkasındaki uşaklar yüzünden gerçeğiniz görmeniz artık pek muhtemel değil.Seni suçlayamam ama affedemem de.Artık benim yüzleşmek zorundasın."Makinenin sesi uzun bir cızırdamanın ardından kesildi.İçeri girdim.Grubun tüm gözü bendeydi.Hepsine teker teker baktım.Biri en sonunda söze girdi."Kaygılı görünüyorsun?"Kafamı sağa sola salladım."Bilmiyorum,içimde huzursuz edici bir şey var.Sanki amaçsızca buradayız."Savaşçı hiddetlenmişti."Ne demek istiyorsun sen?Teşkilat bizi boş bir göreve göndermez!"Sustum,gruba gereken direnç büyüsünü yaptım be bekledim.

Gaffar içeride bana bakıyordu.İkilemde kalmış bakışları savaş başlayana dek benim üzerimdeydi.Savaşçı Gaffar Bey'e seslendi."Gaffar Bey,Eminönü halkını tehdit etmekle suçlanıyorsunuz.Teşkilat sizi ölüm cezasına çarptırdığı için,biz deneyimli birkaç neferini buraya,senin infazın için göndermiş bulunmakta.O yüzden,savaşa hazır olun!"Gaffar Bey,acı bir tebessüm attı."Demek öyle,kabul,savaşalım!"Gaffar Bey savaşçıya büyülerini yolladı.Semiha Hanım ise büyücüler üzerine yoğunlaştı.Büyücüler,biraz zorlanmanın ardından Semiha Hanım'ı öldürmeyi başardılar.

Gaffar Bey artık yalnızdı.6 kişilik ekibimiz etrafını çepeçevre sardı.Gaffar Bey'e ardı arkası kesilmeyen saldırılar sonucunda Gaffar Bey "Kaosa kimse hükmedemez!" diyerek bağırdı.Üzerimizde yoğun erg büyüsü hissettik ve büyülü sözcükler söyleyerek,üzerimizdeki Erg etkisini kaldırdık.Savaşçımız devamlı Gaffar'ı üzerinde tutmaya çalışıyordu.Ben hala bir şeylerin yanlış gittiğini düşünüyordum ve bu düşünce beni göz dalmasına kadar götürdü.Hatta ayak üstü uyumuş da olabilirim.Savaşçının bana bağırmasıyla kendime geldim."İkinci!İkinci canım yanıyor,o meşhur,kudretli şifa büyünü yap!" Gaffar Bey de her ne kadar haklılık payı sezsem de savaşçıyı öldüremezdi.Kafamı yukarı kaldırarak,odaklandım ve savaşçıya şifa büyüsü yaptım.Gaffar Bey her ne kadar haklı olsa da artık geri dönüşü olmayan yola girmiştik.Büyücüler biraz daha büyü hamlelerinden sonra Gaffar Bey "Barış istiyorsan,savaşa hazır ol!" diyerek bağırdı.Tüm salonun üzerine Meteorlar yapmaya başlamıştı.Büyücülerden biri Kutup Rüzgarı açarak,grubu ayakta tutmayı başardı.

Son birkaç hamleden sonra Gaffar Bey'in yaşlı bedeni bu kadar darbeyi kaldıramadı ve bedeni yere yığıldı.Grup bir araya toplanarak sevinç gösterisi sergilerlerken,ben koşarak Gaffar Bey'e koştum ve yerdeki bedenini kollarımın arasına aldım."İkinci...İsmin çok tuhaf.Ancak çok yeteneklisin.Yeryüzünde gördüğüm en iyi şifacısın.Sen,sen anladın ama artık çok geç İkinci!"Pişmanlıktan ölüyordum."Seni iyileştirebilirim Gaffar Bey." Elimi büyü yapmak için havaya kaldırdığımda Gaffar Bey son gücüyle elime yıldırım büyüsü attı."Bırak da rahatça öleyim İkinci.Ölüm benim doğum günüm olacak İkinci!Sana bu konuda teşekkür ederim,nihayet beni sonsuzluğa gönderdin."Gaffar Bey'in ağzından kan kusuyordu."Ancak şimdi gideceğin yer tehlikelerle dolu ve çıkmak için içindeki sesi dinlemelisin."Yüzümü kartlaşmıştı.Suçsuz yere birini öldürdüğüm için gözümden bir yaş geldi.Gaffar Bey son tebessümünü atmıştı."Beni ne keyiflendiriyor biliyor musun ikinci?Her ne yaparlarsa yapsınlar,onlar gene kazanamadılar."Gaffar Bey' artık ebediyete ermişti.Ben yaşlı vücuduna kafamı gömerek ağlamıştım.Grup bana bağırıyordu."İkinci,İkinci!Sen ne yapıyorsun İkinci.Dalga mı geçiyorsun!"Ayağa öfkeyle kalkmıştım.Savaşçının yakasına yapıştım."Buradan çıkınca görüşeceğiz!"Savaşçı beni iterek kafasını salladı."Bunları Teşkilat'a bildireceğimden hiç şüphen olmasın."Suratına bir tane yumruk atmıştım."Senin de,benim Teşkilat'tan istifa edeceğimden hiç şüphe olmasın!"Odadaki Ruh Taşının son çıkış yöntemi olacağını düşünerek onu kullandık...
Resim
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Ölüm Benim Doğum Günüm!

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Devamı gelsin beğendim :)
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

IFonQzrail yazdı:Devamı gelsin beğendim :)
Resim
Teşekkür ederim. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
MrSeKizGenN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Sağlam Dostlar

Mesaj gönderen MrSeKizGenN »

Merakla Dewamını Bekliyorum Eline Sağlık :)
Kimseyi Hafife Alma , Hiç Birisi O Güzel Resimdekiler Gibi Gerçek Değil .
Resim
Günlüğümden Beni Takip Edebilirsiniz .
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

MrSeKizGenN yazdı:Merakla Dewamını Bekliyorum Eline Sağlık :)
Teşekkür ederim. :)
Resim