Dönemin Anarşileri;Bölüm 4:Klanların Başkaldırışı

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Yaşam Merkezi Sakini
Yaşam Merkezi Sakini
Mesajlar: 5115
Kayıt: 27 Haz 2015 13:39
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
Konum: İstanbul

Dönemin Anarşileri;Bölüm 4:Klanların Başkaldırışı

Mesaj gönderen Retaliation » 28 Oca 2017 12:42

80'lere gelindiğinde Teşkilat her şeyi kontrolünü altına almıştı.Ancak hala akıllarda Galat Köprüsü faciası vardı.O olaydan sonra Gediz Bey ve Binbaşı Yavuz,Lodos adlı,tüm mahlukları dünyadan yok etmek için ant içmiş,öfke ile yaşayan bir klan kurdular.Lodos klanını başta herkes garipse de,zamanla yaptığı politika ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve bir sürü katılımcı kazanmıştı.

Yine Galata Faciasında yakılan Arz'ın Çocukları binasında,Eminönü halkına öfke kusan Handan Hanım,gazete işlerini bir kenara alıp,yanına en güvendiklerini alarak yeni bir klan kurdu.Bu klanın politikası ise,insanlar ve mahluklar barış içerisinde yaşayabilir olmalarıydı.

Lodoslar,Arzların politikası ile zamanla dalga geçmişlerdi.Ancak Arz'ın Çocukları araştırmacı kişilikleri ile bir sürü keşif ve icatlarda bulunarak Teşkilat'ın bile saygısını kazanmışlardı.Lodoslar,haksız takdir hak edildiklerini düşündüklerini Arz'ın Çocukları sancağına doğru yürüdü.Mısır Çarşısı önünde büyük bir çatışma çıktı ve bir sürü kayıp yaşandı.Sonuç olarak iki taraf da yenişemedi ve iki sene kadar büyük çatışmalar yaşanmadı.

1984-1985 senesinde Meteor Bölgesi'ne girişler açıldı ve bu sefer de burada kanlar dökülmeye başlandı.Meteor Bölgesi'nin keşfinde de Arz'ın Çocuklarının Meteor Bölgesi'nde birkaç insan ile iletişim kurarak,yaşam belirtisi olduğu için girişin açıldığı öğrenildi ve Arz'ın çocukları bu avantajla bölgeye ilk giren ekip oldu ve stratejik bir konuma kale yaptılar.Lodoslar ise bir meteor yağmurunda oluşmuş krater çukuruna bayraklarını diktiler.Burada belirli bir süre savaş yaşanmasa da,kurt mağaradaki kurtların insanlarla anlaşılabileceğine kanaat getiren Arzlar'ın onları koruması,Lodosların ise onları bir tehlike olarak görmesi dolayısıyla yine kanlar döküldü ve yine kayıplar çoktu.

1986 senesinde,Arz'ın çocukları,Yılan Vadisinin ilerisinde bir kazı çalışması yaptı ve bir maden tüneli girişi buldular.Onları gizliden takip eden Bir Lodos Ajanı,durumu klana bildirdi ve Lodoslar da olay yerine geldi.İçeride büyük bir savaş oldu,Binbaşı Yavuz ve Adem Bey öldü.Garip olan şudur ki;olay yerinde bulunan silahların,ne Lodoslarda ne de Arzlarda bulunuyor olması idi.Her iki taraf da birbirlerini olay hakkında birbirlerini suçlasalar da,bulunan giriş bir süre sonra kapatıldı ve günümüze kadar da girmek yasaklandı.

Lodoslarda Yavuz Bey'in ölümü ile başkanlık seçimi yapıldı ve Gediz Bey,yeni Lodos Klanı başkanı oldu.Yavuz Bey'in intikamını almak için yemin etmişti ve bizzat talimlere katıldı.Arzlarda ise bilimsel çalışmalar hep ön plandaydı ve her geçen gün gelişmeler kaydediyorlardı.Teşkilat da ise,klanlardan aldığı güçle Meteor Bölgesi'nde birkaç tüccarla alışverişler yapıldı ve bunun daimi olması sağlandı.

Yavaş yavaş 90'lara gelindiğinde Klan Savaşları giderek öfkesini arttırdı ancak 90'lar zamanlarında yaşanan Çeteci ve Hidra olaylarından dolayı belirli bir süre ateşkes imzalandı.
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Mesajlar: 284
Kayıt: 25 Oca 2017 23:48
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: Dönemin Anarşileri;Bölüm 4:Klanların Başkaldırışı

Mesaj gönderen AHDElVEFA » 05 Şub 2017 23:33

Forumda bu bölümü yeni keşfediyorum :D kısa bi göz gezdirdim birbirinden değerli çok iyi hikayeler var. En kısa zamanda hepsini okuyup yorumumu yapacağım :) :)
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı)-BİVEFA(büyücü)

Cevapla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir