Ben Kimim?

İKV için yazdığınız hikayeler, şiirler veya kurgusal eserleriniz
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Ben Kimim?

Mesaj gönderen Retaliation »

Düşündün mü hiç,o sakin yaşamının zamanla böyle kıvranacağını?Her şey güzeldi aslında.Sen de çok güçlüydün ve yetenekliydin.Tek kötü olan şey,yanlış zamanda bu kaosa sürüklenmek oldu.Henüz yirmili yaşlarına yeni gelmişsin.Eminönü'nü idare ettin,Meteor'un tozunu temizledin.Adanın kumunu kızıla boyadın.Yeraltı'nda efsanelerle güreştin.Ve daha niceleri...

Bir gün bir telefon aldın ve Eminönü dışındaki santralin tehlike altında öğrendin.Sana,önüne çıkan problemin ben olduğumu söylediler.Sen de yıllardır kendini borçlu bildiğin Teşkilat'a boynum kıldan incedir deyip gelip benim kentimi bastın.Yaktın,yıktın!Sonunda istemeden de karşılaştık seninle gerçi benim elçimle.Onu öldürdün ama sana öldür emrini verenler gene kazanamadılar.İşte o,kıyamette de olsa güzel yaşantının bir kabusa döndüğü an,Beyaz Büyücü'nün ölümünün ardından söylediği o sözle başladı:"Onlar...Gene kazanamadılar!"

Bugünlerde kendini parçalıyorsun ve kendi kendine sormaya başlar oldun;Ben Kimim?Sana kim olduğunu anlatayım;sen asırlar sonra bir başka yıkımcıdan sonra gelip tekrar yıkan kişiydin ancak kimse seni suçlayamazdı.Sen kimsin,sen bağrına bastığın Teşkilat'ın uşağıydın.Sen Kimsin?sen,eskileri ölüm çetelesine ekleyensin.En önemlisi de sen benim elçimi öldürensin!

Bunları sana sayıkladıkça yüzünü tırnaklıyorsun.Kafanı Hol'ün duvarlarına vuruyorsun ama daha bitmedi!Sen kimsin biliyor musun?Sen artık bir canavarsın.Sen bilinçsiz bir ölüm makinesisin.Sen her pişman olduğunda kendi canını yakansın.Beyninin kıvrımlarındaki kıvılcımları acı ile doğrultansın.Sen,artık bir Klan Delisinden farkı olmayansın.Sen Tangriss'in kapısını aralayansın.Her oraya(Tangriss'e) çıkışında ruhunda defalarca pişmanlık duygusu hissedensin.Tepedeki saat her döndüğünde tesiri altında kalansın.Peki ya ben,ben bunları nasıl algılayabiliyorum?

Ben,sen o büyücüyü öldürdüğünden beri içindeyim.Sen her kılcını savurduğunda rüzgarında,her büyü sözcüğü söylerken akabinde ben de söylerdim.Sen her Ruh Kalkanı büyüsü yaptığında,dumanında ben vardım.Ben senin yemeğin,suyun ve havanım.Ben artık senden bir parçayım.Ben,senim.Ben Erg'im!
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Ben Kimim?

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Resim
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

FiratCakiroglu yazdı:
Resim
:D :D :D
Resim
Kullanıcı avatarı
AHDElVEFA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHDElVEFA »

Gerçekten iyi devamına geçiyorum hemen umarım internet paketim bitmeden senin hikayelerin bitmez şayet 100 mb falan kalmıştı :)
Resim
🇹🇷

Raiders Of Anatolia

Ahde vefasızlık etti demesinler...

VEFA(savaşçı) Eminönü